Problem sa Norton Ghost 11

pmiroljub

Početnik
Poruka
48
Radio sam backup sa nortonghost 11, i odredio sam da to snimi na D particiji. Posle restarta na D particiji su mi nestali svi podaci( film, gif, word dokumenti, html…) a nalazio se samo backup c particije. Uradio sam i System restore ali ne pomaže.Pokušao sam da povratim nešto malo podataka sa Recover My Files i GetDataBack for FAT ali nisam uspeo da povratim većinu podataka. Da li postoji neki drugi program i da li uopšte mogu povratiti podatke ili da se oprostim od njih i uradim format D particije?
pozdrav
 
Radio sam backup sa nortonghost 11, i odredio sam da to snimi na D particiji. Posle restarta na D particiji su mi nestali svi podaci( film, gif, word dokumenti, html…) a nalazio se samo backup c particije. Uradio sam i System restore ali ne pomaže.Pokušao sam da povratim nešto malo podataka sa Recover My Files i GetDataBack for FAT ali nisam uspeo da povratim većinu podataka. Da li postoji neki drugi program i da li uopšte mogu povratiti podatke ili da se oprostim od njih i uradim format D particije?
pozdrav

Obrisao si D particiju i vratio si to sto si vratio. Mozes da vratis sve podatke, ali ti se ne isplati, posto se vracanje podataka naplacuje po kilobajtu sto moze da iznese i preko 100 eura u zavisnosti koliko podataka imas i koje su vaznosi. Ako ti nije mnogo vazno??. zna se.
Sledeci put to uradi sa Northon Ghost 2003, lakse je vezbanje., i manja je mogucnost za stetu takve vrste, jer pored slikovitog prikza ima i zvucno upustvo.
 

Back
Top