Problem sa Norton Ghost 11
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Problem sa Norton Ghost 11

Početnik
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem sa Norton Ghost 11

Radio sam backup sa nortonghost 11, i odredio sam da to snimi na D particiji. Posle restarta na D particiji su mi nestali svi podaci( film, gif, word dokumenti, html…) a nalazio se samo backup c particije. Uradio sam i System restore ali ne pomaže.Pokušao sam da povratim nešto malo podataka sa Recover My Files i GetDataBack for FAT ali nisam uspeo da povratim većinu podataka. Da li postoji neki drugi program i da li uopšte mogu povratiti podatke ili da se oprostim od njih i uradim format D particije?
    pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    29.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: nortonghost 11

Citat Original postavio pmiroljub Pogledaj poruku
    Radio sam backup sa nortonghost 11, i odredio sam da to snimi na D particiji. Posle restarta na D particiji su mi nestali svi podaci( film, gif, word dokumenti, html…) a nalazio se samo backup c particije. Uradio sam i System restore ali ne pomaže.Pokušao sam da povratim nešto malo podataka sa Recover My Files i GetDataBack for FAT ali nisam uspeo da povratim većinu podataka. Da li postoji neki drugi program i da li uopšte mogu povratiti podatke ili da se oprostim od njih i uradim format D particije?
    pozdrav
    Obrisao si D particiju i vratio si to sto si vratio. Mozes da vratis sve podatke, ali ti se ne isplati, posto se vracanje podataka naplacuje po kilobajtu sto moze da iznese i preko 100 eura u zavisnosti koliko podataka imas i koje su vaznosi. Ako ti nije mnogo vazno??. zna se.
    Sledeci put to uradi sa Northon Ghost 2003, lakse je vezbanje., i manja je mogucnost za stetu takve vrste, jer pored slikovitog prikza ima i zvucno upustvo.

Slične teme

1. Norton Ghost na floppy
    Autor PredatorBG11 u forumu Hardver
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 04.05.2006., 21:55
  2. Norton Ghost ?
    Autor loop u forumu Softver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 03.10.2005., 00:00
  3. Norton Ghost
    Autor MonteCarlo u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2