Snovi su vam se stvarno dogodili

Cesto mi se desilo da sanjam o nekom dogadjaju koji treba da se desi i cesto se snovi ostvare...
Mene zanima nesto drugo zasto nikada u snovima ne mozemo da nastradamo, jel kad god treba da dozivimo vrhunac katastrofe (smrt) probudimo se.
Pa ako neko ima odgovor neka mi javi.


i jos nesto da li je istina da snovi traju samo nekoliko sekundi iako se nama cini kao dug period?
 
Cesto mi se desilo da sanjam o nekom dogadjaju koji treba da se desi i cesto se snovi ostvare...
Mene zanima nesto drugo zasto nikada u snovima ne mozemo da nastradamo, jel kad god treba da dozivimo vrhunac katastrofe (smrt) probudimo se.
Pa ako neko ima odgovor neka mi javi.

Negde sam procito da ako se ne probudis pre vrhunca katastrofe znaci da ces da umres.:shock:
 
Vecina mojih snova je nekako udarena :D Sve je nepovezano i potpuno bzvz
Ali neki su prilicno realni :-| i da, desavalo se da se desi u stvarnosti isto ono sto sam sanjala, mozda ne bas po istom scenariju, ali sustina je ista.A nekad se opet desi nesto potpuno suprotno...Hm, snovi su cudna stvar...
 
Vec nekoliko dana drug mi prica svoje snove... Da se u stvarnosti ponove stvari koje on vidi u snu 1 ili 2 puta uzastopno, rekla bih slucajnost. Ali ne, ujutru pre nego sto krenemo u skolu, on mi isprica svoj san, a u skoli se desi bas dogadjaj koji je sanjao. Opise mi sve u detalje i posle dva tri sata ja se prosto sledim, sve isto! Hvala Bogu da se ova nedelja zavrsila. Snovi mu se pre nikada nisu ostvarili (na moju srecu) ali ovih nekoliko dana su bili bas cudni...
 
Znam da je delimično off, al ima veze sa snovima... Jel bi mogao neko da mi sazna šta znače neki snovi?
Već nedeljama bukvalno, sanjam dva crvena oka, znači vidim da su zla, koja non stop pilje u mene...
Da ne kažem što nekoj silueti bežim i bežim i bežim i uvek naletim na postolje sa pištoljem i uvek u poslednjem mogućem trenutku ubijem tu senku, šta god da je. (Možda me ovaj drugi proganja jer nisam postao policajac/vojnik/bilo ko sa oružjem koje obožavam, i koje mi je stvarno kao treća ruka...)
 
Znam da je delimično off, al ima veze sa snovima... Jel bi mogao neko da mi sazna šta znače neki snovi?
Već nedeljama bukvalno, sanjam dva crvena oka, znači vidim da su zla, koja non stop pilje u mene...
Da ne kažem što nekoj silueti bežim i bežim i bežim i uvek naletim na postolje sa pištoljem i uvek u poslednjem mogućem trenutku ubijem tu senku, šta god da je. (Možda me ovaj drugi proganja jer nisam postao policajac/vojnik/bilo ko sa oružjem koje obožavam, i koje mi je stvarno kao treća ruka...)

Pa pokusaj da pogledas u sanovniku na internetu, imas gomilu takvih sajtova, mada meni je baba rekla da trebamo sami da tumacimo svoje snove, mada ja se ne pridrzavam toga, uvek gledam u sanovnik :mrgreen:
 
Moja drugarica je pre nekog vremena imala cudan san. Sanjala je da jednog jutra ide sama u skolu. Na putu je srela prosjaka. Dala mu je neku sicu i on joj je nesto pricao, ne seca se sta, ali sve u svemu pokazao je prstom na skolu. Kada se priblizila primetila je da umesto skole stoji velika mermerna crkva.Ispred nje nalazilo se mnogo cveca i slika ucenika i profesora i sveca ispod njih.Kada je usla u crkvu primetila je da je unutrasnjost oblozena ogledalima.Gledala je svoj odraz u ogledalima, kad su se odjednom iza nje pojavile dve kaludjerice (ili monahinje, ne znm sta tacno) plakale su crne suze (kao kada se sminka razmaze). Pitala ih ije zasto placu. Ne znam sta su odgovorile na sve to ali znam da je jedna od njih rekla: "Ali, dusice, ti si mrtva". Ona je odgovorila: "Ne, nisam.Da jesam, kako bih onda razgovarala sa vama?" I u tom trenutku su nestale. Onda se ona zaputila ka glavnom ulazu ali nije mogla da otvori vrata jer su bila zakljucana. Zatim je otisla na straznji izlaz ali beli konj joj nije dao da izadje. Kad god bi pokusala da izadje on bi joj rpreprecio put. Na kraju ga je samo lepo pitala i on ju je pustio i tada se probudila (lol)
Ludilo...
 
Posto cesto nosim pistolj redovno sanjam scene , zadnji san da sam ubio nekoga i da bjezim kroz grad :(

hey posto vidim da imas problema sa snovima probaj na ovaj nacin da ih se otarasis: zapisi na jedan papir sta bi zeleo da sanjas ili ako hoces nacrtaj.Pre spavanja procitaj to sto vise puta dok dobro ne zapamtis.Dok si u krevetu zamisljaj to (detalji su vrlo vazni).Milsli samo na to i kad zaspis mozda to i sanjas (ali mozda ne bas kako si zamislio).Nemoj da odustanes ako ti ne uspe iz prvog puta ,ali nemoj bas ono sto puta da pokusavas.
 

Back
Top