АНТИКОАЛИЦИОНА СТРАНКА КРСТАРИЦЕ

Странци приступам:

  • Моментално

  • Да видим како све то изгледа. Можда ДА, можда НЕ.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
АНТИКОАЛИЦИОНА СТРНКА КРСТАРИЦЕ

Шта мислите о овој спрдачини:)

Да се региструје политичка странка са интернет портала Крстарице. Да престанемо млатити празну сламу, да пређемо са речи на дела:)

План и програм би се састојао у следећем: владу не правимо ни са једном партијом док не освојимо 50%+1 гласова. А када освојимо толико поверење у народу странку треба по аутоматизму расформирати, јер улазак у владу је против јединог стату странке (АСК).

На овоме форуму нас има сасвим довољно, мислим да неће бити проблема са прикупљањем потписа.
 
Ма дај, овако је баш забавно...ја баш волим да ћаскам са Делом, Ироном, Светом, наравно са онима мени блиским ставовима посебно...само кад не би било бановања због глупости.:)

Ћаскаћемо ми овако и даље, плус, обашка и на партијским састанцима:D

Морамо смислити изборне слогане, амблем, заставу...
 
A gde je opcija NE?
Ne bi to funkcionisalo, previse je oprecnih stavova. Mada se kod nas stranke lako osnivaju. Ne secam se tacno ali mislim da je potrebno 10.000 glasova i neka smesna suma novca.

То би била једна либерална странка где би свако има право на своје мишљење.

То да би се кандидовали на парламентарним изборима.
 
АНТИКОАЛИЦИОНА СТРНКА КРСТАРИЦЕ

Шта мислите о овој спрдачини:)

Да се региструје политичка странка са интернет портала Крстарице. Да престанемо млатити празну сламу, да пређемо са речи на дела:)

План и програм би се састојао у следећем: владу не правимо ни са једном партијом док не освојимо 50%+1 гласова. А када освојимо толико поверење у народу странку треба по аутоматизму расформирати, јер улазак у владу је против јединог стату странке (АСК).

На овоме форуму нас има сасвим довољно, мислим да неће бити проблема са прикупљањем потписа.

JA SAM BLAGAJNIK ILI ZATVARAM TEMU!
 
АНТИКОАЛИЦИОНА СТРНКА КРСТАРИЦЕ

Шта мислите о овој спрдачини:)

Да се региструје политичка странка са интернет портала Крстарице. Да престанемо млатити празну сламу, да пређемо са речи на дела:)

План и програм би се састојао у следећем: владу не правимо ни са једном партијом док не освојимо 50%+1 гласова. А када освојимо толико поверење у народу странку треба по аутоматизму расформирати, јер улазак у владу је против јединог стату странке (АСК).

На овоме форуму нас има сасвим довољно, мислим да неће бити проблема са прикупљањем потписа.

moze al ja da budem glavni a ti do mene.
 
A ja cu onda da budem finansijer :mrgreen:

Ако овде буде 50+1 корисник уопште, добићеш локал у Сремској да ваљш патике а оно двоје ће избацимо из стана па да кажемо да је општински па се ти усели.
Сад дај једно 35.000€ на рачун...
 
Ма дај, овако је баш забавно...ја баш волим да ћаскам са Делом:rotf:, Ироном:worth:, Светом:rtfm:, наравно са онима мени блиским ставовима посебно:super:...само кад не би било бановања због глупости.:):thumbdown:

sto bas meni besno mases sa tom papircinom ?:|:shock::mrgreen:
 
Jel mogu ja da budem ministar bez portfelja?
A nije losa ideja. Kandidujemo se, uzmemo pare i kao se reklamiramo, stavimo u dzep sto vise (moj naravno) i oni koji stvarno zele da se bave politikom sa najvise postova proporcionalno sa podrskom drugim strankama u stranci udju u skupstinu kao podrzavaoci svojih partija. I uguraju neki zakon za besplatni brzi internet za sve aktivne clanove ovog podforuma.
 

Back
Top