trcanje - saveti
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: trcanje - saveti

Primećen član tina_ns (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano trcanje - saveti

ovako, ja sam jedna lenja osoba koja jede strasno puno slatkog a malo slanog, znam da nije zdravo ali sta cu ne mogu da se kotrolisem. imam 56 kila a visoka sam 164 ,znaci znam da nisam debela ali moja idealna tezina je 52 kile ali to ne mogu nikako da postignem vec godinu dana, bas iz tog razloga zato sto sam lenja i slaba na hranu.

pocela sam da trcim, rekla sam sebi svaki dan cu po 15 min ali to se svelo na svaki treci dan.i uvek posle toga radim vezbe pola sata za to n isam lenja to bih mogla uvek.

e sad rekla sam sebi MORAS duze da trcis, zanima me koliko dugo bih trebala da trcim i koliko cesto, da bih sto pre skinula tih cetri mojih strasnih komada(kila)? i rekla sam sebi za taj period nema slatkog ili barem malo posto se tresem kad ne jedem

da dodam da trcim u onim slim gacama, preznojim se budem gola voda i tih 15 min sto trcim.i trcim onako ne sporo trcim normalnom brzinom ne z nam kako da objasnim, sporo mi je dosadno.

molim vas sto pre da mi odgovorite, veceras idem na trcanje pa bih htela malo motivacije danas sam bas dobre volje

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: trcanje - saveti

To sto jedes malo slanog je dobro, za pocetak:-) Ja mislim da je dovoljno da trcis 3 puta nedeljno(mozes i svaki dan, nece da skodi a rezultati ce doci brze) i to polako, koliko mozes, i postepeno povecavaj vreme. Kad sam ja resila da trcim, pocela sam sa pet minuta(bila sam totalno van kondicije) i za nekih mesec dana dosla do 25 minuta. Posle sam odustala jer sam shvatila da je mi je trcanje izuzetno dosadno.
    Treses se kad ne jedes? Pa jedi voce umesto slatkog, ne smes da gladujes!

Primećen član tina_ns (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

ne ne tresem se ja od gladovanja , nego kad moje telo ne oseti slatko tad se tresem a koliko bi dugo trebala da trcim, i sta mislis kad ce poceti da se vide na vagi prvi rezultati?

Nov član boris0230 (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovakva tema je vec otvorena, sva pitanja u vezi trcanja mozes postaviti u REKREATIVNO TRCANJE.
    Tamo se vec diskutovalo o ovome i ucini sebi uslugu i prolistaj tu temu

Ovde ---> http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=164877

Ova tema ide pod kljuc.
    Poslednji put ažurirao/la boris0230 : 19.03.2008. u 19:37
    "TO BE A CHAMP, YOU HAVE TO BELIEVE IN YOURSELF WHEN NOBODY ELSE WILL."

Slične teme

1. Trcanje
    Autor Jedan obican tata u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 279
    Poslednja poruka: 21.04.2010., 13:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu