ЕУ И САД НАРЕДИЛИ ДА ПОЧНЕ „ДРУГИ ТАЛАС ПРИЗНАВАЊА” КОСMETA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
14:59
ЕУ И САД НАРЕДИЛИ ДА ПОЧНЕ „ДРУГИ ТАЛАС ПРИЗНАВАЊА” КОСMETA



БРИСЕЛ – Брисел и Вашингтон су наложили почетак „другог таласа признавања” сецесије Космета, која има за циљ да изолује Русију у оквиру Г-8 и да покуша да што је могуће више „огради” Србију суседима који признају отцепљење српске покрајине, пренели су данас Танјугу у Бриселу европски дипломатски извори.

Један од кључних разлога за јачање притиска на Јапан, Канаду, Бугарску, Мађарску и Хрватску да што пре признају Космет треба видети у чињеници да је засад изостао очекивани талас признавања од стране муслиманских држава, након што је прошле недеље турска дипломатија доживела пораз на самиту Организације исламских држава у Дакару, не успевши да изврши налог Вашингтона и изнуди лавину признања.

Танјуг

Kључна реченица је црвене боје.

Елем, да се жутаћи нису понели крајње лицемерно тренутно стање би било много повољније по Србију, овако жутаћи раде у корист терориста и мафијаша.
 
ova karta sve jasno pokazuje. vecina drzava na svetu je protiv i nece priznati nezavisnost kosova

f_Kosovorelatm_839f0d8.png
 
sad ce dezurni zhuti sa foruma da fuckaju i da se prave da ne vide zakaj se to bush desil kad nas magarac predsedniK sa malim k nije oshtro reagiral, ne? mora da ce da se opet izvinjava... eu odmah a kosovo je vechnost :lol::lol::lol:

ja mislio da dss ima glupu parolu za izbore ali zhuti su nenadjebivi u debilizmu shto uvek dokazuju jovo nanovo....
 
sad ce dezurni zhuti sa foruma da fuckaju i da se prave da ne vide zakaj se to bush desil kad nas magarac predsedniK sa malim k nije oshtro reagiral, ne? mora da ce da se opet izvinjava... eu odmah a kosovo je vechnost :lol::lol::lol:

ja mislio da dss ima glupu parolu za izbore ali zhuti su nenadjebivi u debilizmu shto uvek dokazuju jovo nanovo....

koja je parola od zutih?
 
sad ce dezurni zhuti sa foruma da fuckaju i da se prave da ne vide zakaj se to bush desil kad nas magarac predsedniK sa malim k nije oshtro reagiral, ne? mora da ce da se opet izvinjava... eu odmah a kosovo je vechnost :lol::lol::lol:

ja mislio da dss ima glupu parolu za izbore ali zhuti su nenadjebivi u debilizmu shto uvek dokazuju jovo nanovo....

Ne, nego je zivot samo jedan i treba ga proziveti kao covek, a ne kao pas. Al' vi patriJote imate valjda 9 zivota kao macka :roll:
 
Ne, nego je zivot samo jedan i treba ga proziveti kao covek, a ne kao pas. Al' vi patriJote imate valjda 9 zivota kao macka :roll:

Па кад ћеш више да одеш из ове земље да не живиш као пас?

"Не понашајмо се према овом свету као да смо га од наших родитеља наследили већ од наших потомака."
 
Па кад ћеш више да одеш из ове земље да не живиш као пас?

"Не понашајмо се према овом свету као да смо га од наших родитеља наследили већ од наших потомака."

Ti pricas o potomcima. Pa da se ti pitas mi bi bili u samoizolaciji sa novcanicama sa 9 nula. joj
 
Ne, nego je zivot samo jedan i treba ga proziveti kao covek, a ne kao pas. Al' vi patriJote imate valjda 9 zivota kao macka :roll:

A što ne živiš kao čovek, šta te sprečava? Nije ovde baš sve sjajno ali nije ni kao u Bangladešu kao što neki stalno kukaju. Ako ja mogu super da živim od svog rada ne vidim zbog čega ti ne bi mogao.
 
A što ne živiš kao čovek, šta te sprečava? Nije ovde baš sve sjajno ali nije ni kao u Bangladešu kao što neki stalno kukaju. Ako ja mogu super da živim od svog rada ne vidim zbog čega ti ne bi mogao.

Ja dobro zivim za nase uslove. Da ne zivim glasao biza radikale verovatno. Nije u tome stvar. A ti super zivis. Rad ti je adekvatno placen?! Ajde molim te da ne upotrebljavam neke reci.
 
Ti pricas o potomcima. Pa da se ti pitas mi bi bili u samoizolaciji sa novcanicama sa 9 nula. joj

Појединачно се не питамо ни ти ни ја, већ цео народ (можда, мада не верујем).

А да, добра ти је тактика, налепиш другом етикету и то ти је доказ да си у праву:cool:
 
Појединачно се не питамо ни ти ни ја, већ цео народ (можда, мада не верујем).

А да, добра ти је тактика, налепиш другом етикету и то ти је доказ да си у праву:cool:

A vasa taktika je da citirate neke pesmice ili recenice koje nemaju veze sa zivotom kada ste vi u pitanju :D
 
Појединачно се не питамо ни ти ни ја, већ цео народ (можда, мада не верујем).

А да, добра ти је тактика, налепиш другом етикету и то ти је доказ да си у праву:cool:

a to se zove pravilo broj 3 u paroksichnoj ds-ldp-lsv demagogiji... kad nemas odgovor taksiraj i prilepi politickom oponentu ono sto ti radis :) a pravilo br 4 je da kad te procita pocni da zamenjujes teze i da pljujes po svetim mu stvarima kao sto su crkva, drzava, porodica i tako dalje... deja vu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top