Did we land on the Moon ?

A ja ne dobih odgovore na pitanja:
1. kako su, metodom jednostavne triangulacije radio-amateri mogli da utvrde odakle dolazi TV signal 1969.?
Džejk je nešto počeo da objašnjava, ali ga posle toga ne videh na ovoj temi...
2. Kako se mogao priručnom TV antenom hvatati signal sa Meseca, na teritoriji Srbije?

- - - - - - - - - -

Umalo da zaboravim i treće:
3. Zašto je skok na Mesecu onako usporen, šta je to što usporava napuštanje (odraz od) Mesečeve površine?
WIBU je tu počeo nešto da objašnjava sa nekom horizontalnom komponentom, ali ga posle toga ne videh na ovoj temi...
WIBU - gde li si?

- - - - - - - - - -

Zastava mlati li, mlati....



- - - - - - - - - -

Zna li neko - u čemu je razlika u kretanju (pokretima materijala) zastave u vazduhu i u vakuumu?


Bilo ko?


A ovo?
Bilo ko od zastupnika Meričke vlade?
 


Nije dug film, pa nisam hteo ništa da izdvajam.
A pri kraju se može videti i to - da se mlazevi vide i u vakuumu (mlazevi gasa iz potisnika za podešavanje položaja prilikom spajanja).
Što je, doduše - već poznato svakom, ko je makar jednu kometu video u svom životu.
Ne samo da se vide gasovi iza nje u vakuumu - već i poprilično dugo ostaju neraspršeni.



da se ne zagubi...
 
Priznanje o izjavi, a objašnjenje o načinu...?



Ja sam ovde tupio o telemetriji, i milionima radio amatera širom sveta (radio amateri su sada izumrla vrsta, sahranio ih je internet) koji su presretali komunikaciju sa meseca i lako, prostom trigonometrijom, ustanovili odakle signal zaista potiče. Sa meseca, naravno. Ne mogu milioni širom sveta da budu lažovi, sem u glavama onih socijalno neadaptiranih koji u svemu vide laž, prevaru i zaveru. .
 
Ve land in txe Srbija mauntajn, bat vi rajzing vrong flag.

Prolazak kroz radijacioni pojas je van Holivuda nemoguć. Držmo se Holivuda i kličimo Arnoldu Schwartzeneggeru :super: Njemu je odlazak u svemir pičkin dim.
1570_v9_bb.jpg
 
Poslednja izmena:
Da su sleteli na Mesec:

1.Napravili bi tamo baze.
2.Do danas bi počeli kolonizaciju.
3.Ne bi izjavili "Rado bi smo ponovili sletanje na mesec,ali tehnologija iz 60-tih je uništena i više ne možemo na mesec.

Znači,sletanje na mesec se nikada nije dogodilo.
 

Back
Top