Did we land on the Moon ?

... ima li nekih izvora za ovo .. a da nisu neke internet stranice koje će odvesti do teorija zavere, iluminata i reptilijanaca ..

pa sta sad ocekujes,100%-tnu istinu o svemu..?
Mi ni na zemlji ne znamo ko nam ga shije,djura 'svet mode',(jes,al u qrtzu!)...a kamoli van nje.:P
Nase istorijsko tkanje lici na dronjke...ostavljeno ti je da verujes u sta ono u sta zelis da verujes.
Chaprkaj malo...:cool:
 
Pajz ovo.
Navodno,dok je kenedi narodu jos i obecavao let na moon,1962.
oni su ga vec sleteli gore...
rusi i ameri tugeda...
uradili su to uz pomoc tehnologije rekonstruisane iz rozvela.
jer ona apolo sklopocija nije imala sanse za let do tamo,to je bila prica za mase...

utvrdili su da mesec ima oblake i atmosferu,stavise,da jos moze da se i dise na njemu,al ti kao treba neka dekompresija,kao ronioci kad piche na dubinu...

ima neznatno vegetacije na njemu.a i tragove prethodnih alien civilizacija,baze i slicno.

Put do meseca 1962 trajao je tom tehnikom svega 1 sat.
Slike apola su lazotka i pseudo-astronautski pozeraj,sto sa zemlje,sto zaista sa meseca, ali bez apola kao prevoznog sredstva:cool:....materijal je na zemlju donesen..pa,sad se i zna kako:)
tako da...i bili su i..nisu.:)

Dobre info,daj jos
 
Gledao sam i citao o letu na mesec pa me zanimaju vasa misljenja.
Ja licno smatram da je sve to samo jedan dobro montirani film koji je snimljen u eriji 51.
Postoji niz cinjenica koje ukazuju na to da je sve to samo jedna velika LAZ.
Evo nekih cinjenica zbog cega mislim tako:
1. Nema zvezda u pozadini na snimku koji je nacinjen.
2. Zastava SAD se viori a dobro znamo da na mesecu nema vazduha.
3. Nema kratera koji je morao da se napravi pri spustanju na mesec.
4. Bez ozonskog omotaca nemoguce je izdrzati suncevu radijaciju sa takvom zastitom.
5. Zasto niko posle 1969 nije otisao da ponovi misiju na mesec kada je tehnika dovedena skoro do savrsenstva?


Bilo je o tome u filmu "Zeitgeist".
Pogledaj spot grupe "Ramstein" i videospot America.

A sta se moglo ocekivati '69. Moralo se pokazati Rusima "podvig".
 
Na prvi pogled,ova tema izgleda kao da ne pripada ovde,ali ipak ima veze sa politikom.
P.S. Nisam siguran da li je ova tema nekada bila jer sam skoro poceo da dolazim na krstu.

Rusi su prvi napravili satelit koji su poslali u orbitu,pa su ameri bili ponizeni jer su smatrali da imaju vecu tehnologiju od Rusa.Da su i oni poslali satelit,bili bi drugi a oni su zeleli da urade nesto novo i nesto sto ce izazvati divljenje svih nacija.Nill Armstrong,svima poznat kao "prvi covek na mesecu",je ucestvovao u prevari celog sveta.Dokazi:
1) Ruski spijunski satelit je u americi(nzm tacno glde) pronasao mesto sa povrsinom slicnom mesecu.
2) na slici(koju nemam,ali koju je svako sigurno video) se nalazi americka zastava sa Nillom,dok se zastava leluja na mesecevom vetru(svako valjda zna da na mesecu nema atmosfere,pa time ni vetra),dok je Nill u odelu od materijala slicnom foliji.Niko u odelu "od folije" nebi mogao da izdrzi pritisak u svemiru,a kamoli da se krece u njemu.

Sada bih voleo da vidim sta vi mislite:da li je ova "prica" laz ili istina.
 
Moze li neko da postavi onu sliku o kojoj sam pricao,da se definitivno ima bar taj dokaz(za one koji meni nevreuju xD) dokaz

Decko mali....

Zastava je stavljena na konstrukciju u obliku slova G, cirilicnog, da se ne bi spustila pored jarbola kao izduvani qrton.....dakle, ona ne leluja na vetru , nego na je postavljena tako da se vidi razvijena zastava USA........

a sada zapali sa glupostima, idi gledaj dosije X...:roll:
 
Da, čuo sam da je u svemiru pritisak preko milion atmosfera a temepratura ispod -1000°C, tu si definitivno u pravu.

file.php
file.php
file.php
file.php
file.php


Мислим да сте вас двојица у некој.............."ЦРВОТОЧИНИ" !!!:eek::eek::eek:
Јавите када стигнете до планете......"Х"!!! :hahaha::rotf::hahaha::rotf: :hahaha::hahaha:

Apsolutna nula je najniža moguća temperatura od koje ništa ne može biti hladnije, jer tada u sistemu nema toplotne energije. Jedini oblik kretanja koji na apsolutnoj nuli poseduju čestice, (atomi, molekuli...) su oscilacije nulte tačke (zero-point energy) nametnute kvantnomehaničkim principom neodređenosti.
Prema dogovoru, apsolutna nula je tačno definisana kao:
0 K na Kelvinovoj skali, koja predstavnja termodinamičku (apsolutnu) temperatursku skalu i
–273.15 °C na Celzijusovoj skali.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Апсолутна_нула
 
Na prvi pogled,ova tema izgleda kao da ne pripada ovde,ali ipak ima veze sa politikom.
P.S. Nisam siguran da li je ova tema nekada bila jer sam skoro poceo da dolazim na krstu.

Rusi su prvi napravili satelit koji su poslali u orbitu,pa su ameri bili ponizeni jer su smatrali da imaju vecu tehnologiju od Rusa.Da su i oni poslali satelit,bili bi drugi a oni su zeleli da urade nesto novo i nesto sto ce izazvati divljenje svih nacija.Nill Armstrong,svima poznat kao "prvi covek na mesecu",je ucestvovao u prevari celog sveta.Dokazi:
1) Ruski spijunski satelit je u americi(nzm tacno glde) pronasao mesto sa povrsinom slicnom mesecu.
2) na slici(koju nemam,ali koju je svako sigurno video) se nalazi americka zastava sa Nillom,dok se zastava leluja na mesecevom vetru(svako valjda zna da na mesecu nema atmosfere,pa time ni vetra),dok je Nill u odelu od materijala slicnom foliji.Niko u odelu "od folije" nebi mogao da izdrzi pritisak u svemiru,a kamoli da se krece u njemu.

Sada bih voleo da vidim sta vi mislite:da li je ova "prica" laz ili istina.

Tehnologija za lutanje svemirom vec odavno postoji,
dok one slike koje su zvanican dokaz za ljudsku prisutnost na mesecu sasvim je moguce da su lazirane, verovatno zato sto na mesecu ipak nisu imali neki hoolivudski tim za snimanje jedne od najdramaticnijih scena u povesti covecanstva, pa je to bilo jednostavnije uraditi u nekom studiju.
No da amerikanci nisu bili na mesecu... moje misljenje je da su bili mnogo mnogo pre od onog zvanicnog dogadjaja.
 

Back
Top