Did we land on the Moon ?

Gledao sam i citao o letu na mesec pa me zanimaju vasa misljenja.
Ja licno smatram da je sve to samo jedan dobro montirani film koji je snimljen u eriji 51.
Postoji niz cinjenica koje ukazuju na to da je sve to samo jedna velika LAZ.
Evo nekih cinjenica zbog cega mislim tako:
1. Nema zvezda u pozadini na snimku koji je nacinjen.
2. Zastava SAD se viori a dobro znamo da na mesecu nema vazduha.
3. Nema kratera koji je morao da se napravi pri spustanju na mesec.
4. Bez ozonskog omotaca nemoguce je izdrzati suncevu radijaciju sa takvom zastitom.
5. Zasto niko posle 1969 nije otisao da ponovi misiju na mesec kada je tehnika dovedena skoro do savrsenstva?

kako se zna da na mesecu nema vazduha ako niko tamo nikad nije otišao? :dontunderstand::P
 
da se i ja malo ukljucim,zar nebi bilo naj jednostavnije resenje uperis teleskop ( fala bogu ima ih mnogo
mocnih ) vidis zastavu, vidis kolica, vidis razne druge ostatke od letova Apoll-a sklocnes postavis fotku razuveris neverne Tome i gotovo i to je to, kakve teorije, kakvi bakraci i raznorazni proracuni .
 
Brate,pod jedan,swaka ti cast na temi,owo je weoma dobra tema,pod dva eo nekih cinjenica sto bi vas zanimale:

Ovu temu je najbolje početi sa izjavom jednog NASA-inog čoveka, kada su ga nedavno pitali kada će ponovo na Mesec.Njegov odgovor bio je, 'Kada ovladamo tehnologijom, ponovo ćemo tamo...

Da li je greškom načinio lapsus ili je samo bio iskren, ali ovo je prilično čudno.Pre 40 godina, pomoću štapa i kanapa ladno su u konzervi išli na Mesec, a danas sa ovakvom tehnologijom, još čekaju.

Radijacija je ono što i dan danas predstavlja najveću prepreku putovanjima u svemir.Jedan američki autor je istraživao i otkrio da bi Apolo raketa trebala biti dva metra debela da bi zaštitila astronaute unutar kapsule od kuvanja usled kosmičke radijacije.Pitanje je veliko kako je NASA zaštitila filmove i
kamere od radijacije i estremnih temperatura?
Rusi su obelodanili da oni neće nikada pokušati otići na Mesec, pošto nemaju ideju šta sve radijacija može da uradi.Možda i ovo dovoljno govori o problemu radijacije.
Sunčevi blesci mogu povrediti astronaute u svako doba.Da bi otišli na mesec, astronauti bi morali proći kroz 2 posebne oblasti sa veoma visokom radijacijom koje su poznate kao Van Alenov Pojas. Prvo polje je 272 milje od Zemlje. Količina radijacije u pojasevima varira od godine do godine, ali svakih 11 godina zračenje postaje najgore.I koja slučajnost.Baš od 1969. do 1970. bio je jedan od najgorih perioda u kome je radijacija dostigla svoj vrhunac. NASA je na ovo pitanje odgovorila da aastronauti nisu dugo prolazili kroz Van Alenov Pojas.Kada smo kod ovoga, setite se samo koliko traje snimanje na rendgenu.Delić sekunde, a i to je dosta. Zašto je onda NASA koristila tanke ploče od aluminijuma da bi zaštitila astronaute, kada su znali da je nivo radijacije u Svemiru nekoliko stotina puta jači od smrtonosne doze.


Na Mesecu, mnoge od stvari koje mogu ubiti astronaute su potpuno nevidljive: vakum, ekstremne temperature i naravno svemirska radijacija.
1994. određeni naučnici su zaključili da ljudska vrsta nemože rizikovati odlazak van Zemljine atmosfere, sve dok se ne pronađe put da se zaobiđe smrtonosna svemirska radijacija.Kako je danas? 2006. godine NASA je napravila 30 minutni video snimak, u kojem NASA-ini naučnici iz svemirskog programa nekoliko puta ponavljaju zaključak naučnika iz 1994.
Putovanje, to jest navodno spuštanje na Mesec je savršen primer događaja za koji ne postoje dokazi osim snimaka i fotografija koje je za prikazivanje izabrala NASA.Ali, kao da se nije očekivalo da će neko pažljivo proučiti taj materijal i otkriti da tu nešto nije u redu.


Stručnjaci su ustanovili nepodudarnost filmskih kadrova snimljenih navodno na Mesecu sa fotografijama koje su 'astronauti' tamo napravili; na TV snimcima se gotovo i ne vidi da oni prave fotografije, kao da je reč o sasvim odvojenim dešavanjima.Zatim, i na tim kadrovima i na fotografijama, navodno napravljenim na Mesecu, vide se nemogući svetlosni efekti.


Znaci,text rastura,ko zeli da sazna wise neka poseti http://www.conopljanews.net/let_na_mesec.html
:D
 
Radijacija je ono što i dan danas predstavlja najveću prepreku putovanjima u svemir.
Jedan američki autor je istraživao i otkrio da bi Apolo raketa trebala biti dva metra debela da bi zaštitila astronaute unutar kapsule od kuvanja usled kosmičke radijacije
.Pitanje je veliko kako je NASA zaštitila filmove i
kamere od radijacije i estremnih temperatura?

Em brkas osnovne stvari, em lupas.
Niko nikad nije oktrio da je potrebno 2 metra debela zastita da bi zastitila astronaute.
A i zanima me, kakva je to zastita? od cega?

Rusi su obelodanili da oni neće nikada pokušati otići na Mesec, pošto nemaju ideju šta sve radijacija može da uradi.

Rusi, Kinezi i Ameri ponovo planiraju misije na Mesec.



Sunčevi blesci mogu povrediti astronaute u svako doba.

A sta bi to bili suncevi blesci?

Da bi otišli na mesec, astronauti bi morali proći kroz 2 posebne oblasti sa veoma visokom radijacijom koje su poznate kao Van Alenov Pojas.

Konacno jedna istinita informacija.

Prvo polje je 272 milje od Zemlje. Količina radijacije u pojasevima varira od godine do godine, ali svakih 11 godina zračenje postaje najgore.I koja slučajnost.Baš od 1969. do 1970. bio je jedan od najgorih perioda u kome je radijacija dostigla svoj vrhunac. NASA je na ovo pitanje odgovorila da aastronauti nisu dugo prolazili kroz Van Alenov Pojas.

Upravo tako, i svi su primili odredjenu dozu zracenja.
A posto pises o toj radijaciji, red je da kazes o kakvom se zracenju radi.

Na Mesecu, mnoge od stvari koje mogu ubiti astronaute su potpuno nevidljive: vakum, ekstremne temperature i naravno svemirska radijacija.

Sva sreca, pa oni nisu setkali Mesecom u kupacim gacama.


1994. određeni naučnici su zaključili da ljudska vrsta nemože rizikovati odlazak van Zemljine atmosfere, sve dok se ne pronađe put da se zaobiđe smrtonosna svemirska radijacija.

Ovaj....jel ti znas da u orbiti iznad Zemlje dan danas zive ljudi?

Putovanje, to jest navodno spuštanje na Mesec je savršen primer događaja za koji ne postoje dokazi osim snimaka i fotografija koje je za prikazivanje izabrala NASA.Ali, kao da se nije očekivalo da će neko pažljivo proučiti taj materijal i otkriti da tu nešto nije u redu.

Snimaka, fotografija, radio transmisija, merenja, uzoraka Mesecovog tla, ogledala koja su ostavljena........

Stručnjaci su ustanovili nepodudarnost filmskih kadrova snimljenih navodno na Mesecu sa fotografijama koje su 'astronauti' tamo napravili;

To se ne zovu strucnjaci, to se zovu shabani.
Ne postoji jedan jedini dokaz protiv doga da su ljudi bili na mesecu
 
Gledao sam i citao o letu na mesec pa me zanimaju vasa misljenja.
Ja licno smatram da je sve to samo jedan dobro montirani film koji je snimljen u eriji 51.
Postoji niz cinjenica koje ukazuju na to da je sve to samo jedna velika LAZ.
Evo nekih cinjenica zbog cega mislim tako:
1. Nema zvezda u pozadini na snimku koji je nacinjen.
2. Zastava SAD se viori a dobro znamo da na mesecu nema vazduha.
3. Nema kratera koji je morao da se napravi pri spustanju na mesec.
4. Bez ozonskog omotaca nemoguce je izdrzati suncevu radijaciju sa takvom zastitom.
5. Zasto niko posle 1969 nije otisao da ponovi misiju na mesec kada je tehnika dovedena skoro do savrsenstva?

Apsolutno sam ubijedjen da smo kao covjecanstvo sletili na Mjesec to jest da su Ameri sletili ukupno je ako se ne varam bilo 4 misije uspjenog sletanja ili vise . Posto me licno zanima astronomija ( ne astrologija ) svemir uopste , tako da sam citao o tome gledao dokumentarne filmove i td..
A evo i odgovora na tvoja pitanja
1 Zvezde se vide zavisno od slike do slike to je jedna sekunda skljoc i gotovo.
2 Zastava je pricvrsena na mali okvir koji je napravljen da izgleda tako kao da se vijori
3 Krater nastaje samo pri udaru a ovo je bilo sletanje
4 Naravno da je moguce to potvrdjuju i brojne misije koje se danas obavljaju u svemiru evo prije tri dana bila je nova sa 5 ili 6 astronauta koji ce imati i misije izvan satla a svjedeno je jesi izvan satla ili na mjesecu ti si vani izlozen
5 Rekao sam vec da je bilo jos nekoliko misija ali one vise nisu imale znacaj kao ona prva bar ne za siru javnost nakon toga rat i ostala politicka sranja kresanje budjeta NASE za skoro 50 % i jos mnogo toga je uticalo ali evo iams vec najave povratka Amera do 2015 i gradnja baze Kineza i njihova prva misija do 2020
 
Poslednja izmena:
Za Svabov-a - Nisu ono moje informacije,wec informacije preuzete sa sajta.A werujte mi,mnogo toga ne znamo o sletanju na Mesec.Pitanje za SasaBorgdron- Kako znas da smo sigurno isli na mesec?

Jedna neoboriva cinjenica: Zasto niko posle 1969 nije otisao da ponovi misiju na mesec kada je tehnika dovedena skoro do savrsenstva? Brate,tehnologija nam je uznapredovala,i to mnogo,sto ne posalju sad nekog na Mesec?

Odg: nekog ima,ili ima neki razlog zasto nece.

Nema zvezda u pozadini na snimku koji je nacinjen - zasto?
 
Nije mi najjasnije kako su ljudi koji veruju da nije bilo sletanja na Mesec najčešće oni koji u isto vreme veruju da NASA prikriva saznanja o vanzemaljskim civilizacijama, dok američka vojska upotrebljava tehnologiju iz Rozvela za gradnju svojih najmodernijih borbenih aviona. Nije li to kontradiktorno?
 
Lepo kaze lik,uz pomoc ostataka iz Rozvela grade najmodernije avione,i mogu da kopiraju vanzemaljsku tehnologiju,ali nece da idu na Mesec. Nekog ima na Mesecu,i neko ko je tamo,ne zeli nas kod njih. Rekao sam da su japanski naucnici nasli objekte od 500 do 1000 metara razmere,pravilne,na Mesecu.Neko iz tih objekata ne zeli ljude na Mesecu.Uglavnom kad bi mogao da wam prekopiram taj text,wideli bi kakwu rec imaju wanzemaljci o nasem dolasku
 
Lepo kaze lik,uz pomoc ostataka iz Rozvela grade najmodernije avione,i mogu da kopiraju vanzemaljsku tehnologiju,ali nece da idu na Mesec. Nekog ima na Mesecu,i neko ko je tamo,ne zeli nas kod njih. Rekao sam da su japanski naucnici nasli objekte od 500 do 1000 metara razmere,pravilne,na Mesecu.Neko iz tih objekata ne zeli ljude na Mesecu.Uglavnom kad bi mogao da wam prekopiram taj text,wideli bi kakwu rec imaju wanzemaljci o nasem dolasku

daj jos neku informaciju o ovome. neki link.
 
Nije mi najjasnije kako su ljudi koji veruju da nije bilo sletanja na Mesec najčešće oni koji u isto vreme veruju da NASA prikriva saznanja o vanzemaljskim civilizacijama, dok američka vojska upotrebljava tehnologiju iz Rozvela za gradnju svojih najmodernijih borbenih aviona. Nije li to kontradiktorno?

Pajz ovo.
Navodno,dok je kenedi narodu jos i obecavao let na moon,1962.
oni su ga vec sleteli gore...
rusi i ameri tugeda...
uradili su to uz pomoc tehnologije rekonstruisane iz rozvela.
jer ona apolo sklopocija nije imala sanse za let do tamo,to je bila prica za mase...

utvrdili su da mesec ima oblake i atmosferu,stavise,da jos moze da se i dise na njemu,al ti kao treba neka dekompresija,kao ronioci kad piche na dubinu...

ima neznatno vegetacije na njemu.a i tragove prethodnih alien civilizacija,baze i slicno.

Put do meseca 1962 trajao je tom tehnikom svega 1 sat.
Slike apola su lazotka i pseudo-astronautski pozeraj,sto sa zemlje,sto zaista sa meseca, ali bez apola kao prevoznog sredstva:cool:....materijal je na zemlju donesen..pa,sad se i zna kako:)
tako da...i bili su i..nisu.:)
 
Pajz ovo.
Navodno,dok je kenedi narodu jos i obecavao let na moon,1962.
oni su ga vec sleteli gore...
rusi i ameri tugeda...
uradili su to uz pomoc tehnologije rekonstruisane iz rozvela.
jer ona apolo sklopocija nije imala sanse za let do tamo,to je bila prica za mase...

utvrdili su da mesec ima oblake i atmosferu,stavise,da jos moze da se i dise na njemu,al ti kao treba neka dekompresija,kao ronioci kad piche na dubinu...

ima neznatno vegetacije na njemu.a i tragove prethodnih alien civilizacija,baze i slicno.

Put do meseca 1962 trajao je tom tehnikom svega 1 sat.
Slike apola su lazotka i pseudo-astronautski pozeraj,sto sa zemlje,sto zaista sa meseca, ali bez apola kao prevoznog sredstva:cool:....materijal je na zemlju donesen..pa,sad se i zna kako:)
tako da...i bili su i..nisu.:)

... ima li nekih izvora za ovo .. a da nisu neke internet stranice koje će odvesti do teorija zavere, iluminata i reptilijanaca ..
 
Pajz ovo.
Navodno,dok je kenedi narodu jos i obecavao let na moon,1962.
oni su ga vec sleteli gore...
rusi i ameri tugeda...
uradili su to uz pomoc tehnologije rekonstruisane iz rozvela.
jer ona apolo sklopocija nije imala sanse za let do tamo,to je bila prica za mase...

utvrdili su da mesec ima oblake i atmosferu,stavise,da jos moze da se i dise na njemu,al ti kao treba neka dekompresija,kao ronioci kad piche na dubinu...

ima neznatno vegetacije na njemu.a i tragove prethodnih alien civilizacija,baze i slicno.

pa šta je onda ono žuto okruglo na noćnom nebu? sir? :mrgreen:
 

Back
Top