Did we land on the Moon ?

U svakom slučaju razlog što se tamo više ne ide (iako su masoni 33-ćeg stepena Nil Armstrong i Edvin Oldrin obavili masonski ritual zauzimanja ničije zemlje) je to što im je neko zabranio da idu na Mesec, možda žitelji Meseca, možda reptilijanci, možda annunaki...
 
Ne znam za snimke i ne bih ih komentarisao, možda i jesu montirani na Zemlji, ali astronauti jesu sišli na Mesec. Nil Armstrong i Edvin Oldrin bili su masoni 33 i na Mesecu su obavili masonske rituale.

A mozes li nam reci koji su to masonski rituali... I jos nesto cuo sam sad skoro da je negde sedamdesetih jedna sonda ili tako nesto posle tri meseca sletela na Mars. pa se cudim sto nisu poslali i ljude. jer njima je razlog jer ne mogu spremiti odgovarajuce kolicine vode i hrane... pa to je znaci 6 mesece do onde i nazad. i ako ostanu jos malo to vam je recimo sedam.. ja licno mislim da je moguce otici na mars i vratiti se ziv i zdrav. a da ne govorimo o mesecu. a to da li su tada otisli to je pitanje. kasnije jestu sto posto. a 69. verujem da je i mogla biti laz jer su se trkali sa SSSR. eto... la..
 
U svakom slučaju razlog što se tamo više ne ide (iako su masoni 33-ćeg stepena Nil Armstrong i Edvin Oldrin obavili masonski ritual zauzimanja ničije zemlje) je to što im je neko zabranio da idu na Mesec, možda žitelji Meseca, možda reptilijanci, možda annunaki...

i jos nesto... sta su masoni 33eceg stepena?? I zar iluminatima nije cilj zauzeti zemlju, a ne masonima? masoni su koliko ja znam morlno cisti.
A annunaki vise ne postoje.
 
Istina je da su Amerikanci sletali na Mesec(1969.-1972.),Bilo su to vrlo rizicne i komplikovane
misije,ali tad je bilo vreme hladnog rata i oni su pod svaku cenu morali coveka tamo poslati pre Sovjeta.Sto su i uradili 1969.god.Ubrzo posle toga sovjetski program slanja coveka na Mesec je bio napusten.
Razlog sto danas nema takvih misija je bespotrebno rizikovanje ljudskih zivota,a i zahtevale bi previse novca.Mislim da pare koje se danas izdvajaju za nasu,nisu iste kao za vreme hladnog rata.
 
Istina je da su Amerikanci sletali na Mesec(1969.-1972.),Bilo su to vrlo rizicne i komplikovane
misije,ali tad je bilo vreme hladnog rata i oni su pod svaku cenu morali coveka tamo poslati pre Sovjeta.Sto su i uradili 1969.god.Ubrzo posle toga sovjetski program slanja coveka na Mesec je bio napusten.
Razlog sto danas nema takvih misija je bespotrebno rizikovanje ljudskih zivota,a i zahtevale bi previse novca.Mislim da pare koje se danas izdvajaju za nasu,nisu iste kao za vreme hladnog rata.
Ovo je glas razuma u moru......
 
Slusajte postavio sam ovu temu jer sam hteo da cujem vasa misljenja o ovoj misteriji.
Necu da namecem moje misljenje drugima nego samo podrzavam moj stav kao i stav ostalih istomisljenika u svetu da je to sve montirano.
Svabov izvini sto sam rekao da su ti tvrdnje smesne, nisam imao nameru da ti rusim kredibilitet, nego mi je cudno to sto pricas i verujes u sve sto istorija napise kad znas da istoriju pisu pobednici, a ti mi delujes kao pametan covek i vidim da se razumes u dosta stvari.
P.S. Ovo je slobodna zemlja gde vlada sloboda misljenja i govora.
 
A mozes li nam reci koji su to masonski rituali... I jos nesto cuo sam sad skoro da je negde sedamdesetih jedna sonda ili tako nesto posle tri meseca sletela na Mars. pa se cudim sto nisu poslali i ljude. jer njima je razlog jer ne mogu spremiti odgovarajuce kolicine vode i hrane... pa to je znaci 6 mesece do onde i nazad. i ako ostanu jos malo to vam je recimo sedam.. ja licno mislim da je moguce otici na mars i vratiti se ziv i zdrav. a da ne govorimo o mesecu. a to da li su tada otisli to je pitanje. kasnije jestu sto posto. a 69. verujem da je i mogla biti laz jer su se trkali sa SSSR. eto... la..
A jesi li probao malo računati tu razliku između sonde teške stotinjak kila koja se samo morala spustiti na Mars i, recimo, dvočlane posade za koju treba ponijeti svu potrebnu hranu za tih 7 mjeseci, zatim ponijeti desetak tona težak modul za spuštanje na površinu i polijetanje s nje i svo gorivo koje treba za spuštanje, polijetanje i ubrzavanje prema Zemlji. Minimum pedesetak tona, možda i više. A to zahtijeva i mnogo jače motore da bi se postigla potrebna brzina, što opet traži još mnogo više goriva itd, itd, itd... A u svemiru nema benzinskih pumpi ni motela, pa da staneš i uzmeš što ti treba. Kad kreneš na put, moraš ponijeti sve sa sobom.
 
Slusajte postavio sam ovu temu jer sam hteo da cujem vasa misljenja o ovoj misteriji.
Necu da namecem moje misljenje drugima nego samo podrzavam moj stav kao i stav ostalih istomisljenika u svetu da je to sve montirano.
Svabov izvini sto sam rekao da su ti tvrdnje smesne, nisam imao nameru da ti rusim kredibilitet, nego mi je cudno to sto pricas i verujes u sve sto istorija napise kad znas da istoriju pisu pobednici, a ti mi delujes kao pametan covek i vidim da se razumes u dosta stvari.
P.S. Ovo je slobodna zemlja gde vlada sloboda misljenja i govora.

Nemas ti sta meni da se izvinjavas, normalno je da u nekoj raspravi nekom kazes da je smesan glup ovakav ili onakav :) Bar ja to ne shvatam kao nesto lose :)

Elem, kada je u pitanju OVA zavera i dokazi za nju...pa to je u najmanju ruku neozbiljno. Jedini kvalitetno zapazanje (ali netacno) je ono koje se odnosi na radijaciju i na Van Alenov pojas.
 
pa za gospu, sto navaljujete na laminata ?
pa zar ne znate da smo mi iz tajnih udruzenja pod zakletvom?

dokaze znamo samo mi, ako nam ne vjerujete na rijec, vas problem sto ste ograniceni bwe... :p
Da, baš....
Samo što se nikada ni jedan član nekog tajnog udruženja nije javno deklarisao tako deklarisao.
Cijela ideja o tajnim udruženjima počiva na tajnosti. Nikada ne priznati da
takvo udruženje postoji, nikada ne priznati pripadnost tom udruženju, nikada javno ne
govoriti o tome.

Uvijek kad se neko hvališe okolo kako pripada ovom ili onom tobože tajnom udruženju
znam da ne govori istinu, Ustvari, na taj način gubi priliku da ikada i postane član nekog
takvog udruženja. A da mu neko povjeri neke tajne - to se nikada neće desiti.

Baš sam ograničen što ti ne vjerujem na riječ, ali, eto, ne vjerujem.
 
Ako se neko pre ulaska u tajno društvo ili recimo u toku inicijacije izleteo recimo govoreći u svojim knjigama o nekim stvarima, onda to tajno društvo deluje preko njega, pošto se za njega u javnosti već zna da je u tom društvu. Recimo veliki majstor Velike lože Srbije, slikar Dragan Martinović, mason 33, već nekoliko godina ide po televizijama i javno govori o masoneriji. Naravno ne otkriva tajne, a tajne su rituali.
 
to ti je pojas nevinosti...
a 33 je broj cipela....

pojas nevinosti je veoma vazan jer sluzi kao reminder,
da sva seksualna frustracije (u nedostatku istog) treba da se kanalise u mentalnu energiju...
a broj cipela je opet povezan sa istim - vjeruje se da je broj cipela proporcionalan stepenu frustriranosti, te se ponosno istice, sto veci to bolje

zato je vazno vidjeti koji je broj ostavio taj koji je krocio na mjesec, ali sve se informacije kriju jer je to od sustinske vaznosti za tajna udruzenja
ali to nisi cuo od mene...

btw - razlika izmedju laminata i iluminata je u tome sto se po ovom prvom gazi jer se pravi da je iluminat


@MasterYoda - jel ti to mene ozbiljno shavatas ili mi se samo cini?
 

Back
Top