Did we land on the Moon ?

ako je na zemlji tacno ;

high-strangeness-2.jpg


koliko tacno vreme ce da izmeri blizanac na mesecu ?
 
:dontunderstand: Koji bre blizanac? Mesecar? :think:
Odkud znash da isto racuna vreme kao mi?
Kako znash da ti je brat blizanac :think: cak i da jeste - drugaciji je svakako - ne postoje 2 ista stvorenja!!!
btw : Kuj nam dade kalendare i vremensko racunanje ovde na Zemlji da bi se orijentisali kad svi da krenemo na poslic? :dontunderstand:
Mislish da to vazi i za nih? :think:
Valjda znaju za Jednog - a dalje nek broje i nek racunaju vreme kako im volja :manikir:
:cao:
 
''paradoks blizanaca''je misaoni eksperiment koji je smislio ajnstajan, i koji nam govori da vreme nije svuda isto ali i to da su svi posmatraci u pravu, te odatle se kaze ''blizanac''.

vazi i za njih i za nas, ali ne mora da bude tako.

tako je, neka racuna svako kako mu je volja a za dokazivanje ove teme bas i nisam zinteresovan pa cak i da je samo plod maste kojekakvih amerikanaca..
 
:manikir: Od svih Ajnshtajnovh teolija - najvishe mi se svidjaju njegove pantoflice :zcepanje:
Al ne bi da sam mu u njih!!!!
nego a propos teme : Kako to ne mozete da dokazete temu a imate dokaz!!!
Jer istina da je Tito imao kamen sa meseca???:think:
Dali mu ga u vreme Kenedija iz NASE zato sto je Yugoslavija tadasnja ucestvovala u tim svemilskim istlazivanjima i naucnicke pozajmljivali u Ameriku!
Ima mozda veze i sa tadasjnih 74 pokushaja atentata na Titu od kojih 3 Rusi organizovali!!!
Mozda vam zato i nisu "pomogli" da vas ne bombarduju :think: i Raspad Yugoslavije!
Mozda to josh traje - ak ste s Lusima saladjivali i dali vam znanje - a pleneli polovicno Amerima pa ovi nisu mogli da uzlete!!!
Mozda vam se i dan danas to obija od glave!:think:
Samo lazmisjam :think: na osnovu jedne emisije koju sam sad u nedeju gledala na Kanal 5 " Vo Centar" ak je okace pusticu vam linkic ako vas intelesuje- ima tu puno i politike i plica se na slpski - koga zanima - ja samo pokushavam da lazumem - ne izvlacim zakjucke unapled- samo pitam EL IMATE TAJ KAMENCIC ??? Este ga ispitali - el su Titi podvalili ???
:bye: Pozdlavcic
 
:D Evo ga linkic - bez reklama ne traje puno!
I vecina na srpskom, razumljivo za vas - inace je kompliacija predjansjih gostiju i emisija!
Uzivajte! :D


VO CENTAR Dali na Makedonija ke i se sluci sudbinata na SFRJ !?

Prema komentarima ispod - izgleda da necete moci da dokazete to sletanje na Mesecu - jer su ih ispitali Holandjani i dokazali da su ta kamenja sa Zemlje! - znaci falsifikat! :sad2:

Mosh nastavite s dokazivanjem oko sletanja na Mesecu! :D
Pozdlavcic :cao:
 
:manikir: Od svih Ajnshtajnovh teolija - najvishe mi se svidjaju njegove pantoflice :zcepanje:
Al ne bi da sam mu u njih!!!!
nego a propos teme : Kako to ne mozete da dokazete temu a imate dokaz!!!
Jer istina da je Tito imao kamen sa meseca???:think:
Dali mu ga u vreme Kenedija iz NASE zato sto je Yugoslavija tadasnja ucestvovala u tim svemilskim istlazivanjima i naucnicke pozajmljivali u Ameriku!
Ima mozda veze i sa tadasjnih 74 pokushaja atentata na Titu od kojih 3 Rusi organizovali!!!
Mozda vam zato i nisu "pomogli" da vas ne bombarduju :think: i Raspad Yugoslavije!
Mozda to josh traje - ak ste s Lusima saladjivali i dali vam znanje - a pleneli polovicno Amerima pa ovi nisu mogli da uzlete!!!
Mozda vam se i dan danas to obija od glave!:think:
Samo lazmisjam :think: na osnovu jedne emisije koju sam sad u nedeju gledala na Kanal 5 " Vo Centar" ak je okace pusticu vam linkic ako vas intelesuje- ima tu puno i politike i plica se na slpski - koga zanima - ja samo pokushavam da lazumem - ne izvlacim zakjucke unapled- samo pitam EL IMATE TAJ KAMENCIC ??? Este ga ispitali - el su Titi podvalili ???
:bye: Pozdlavcic

procitao sam da su doneli dosta materijala sa meseca ali eto nisu nasli za shodno da ga ispitaju kako bi demantovali teoreticare zavera ciji su dokazi slicni onima koji dokazuju da je zemlja tepsija.

inace, prava zavera je u tome da su se mnogi astronauti sa tog puta vratili uplaseni, depresivni i razocarani ali o tome neki drugi put..:bye:
 
pa univerzum sam po sebi ne deluje bas slobodan u svom delovanju, tek sa covekovom slobodom izbora u cega spada i komunikacija koja se razlikuje od automatizovanog izrazavanja, kao kod ostalih zivih bica, taj neki novi univerzum izbija na svetlo..
 
:think::vnaocare:
Men izbija na svetlo neshto medju redova i odo ja da pajkim :zcepanje:
Mnogo mi teolije i Univelzumi pomeshaste nemosh zaspim - cu pocnem u snu da plicam :zcepanje::roll:

Ajt sajim se - otvoli tu temu oko tog "novog" Univelzuma pa cemo vajda ... mozda lazumeti jednog dana kuj nas naucijo da plicamo :zper:
Pozdlavcic i waku noooooc! :cao:
 
Heraklitu je, dakle, uzrok svega promena. Ali sve se menja time što gori: "Svet ovaj, isti za sve, nije stvorio nijedan bog i nijedan čovek, nego je uvek bio i jeste i biće vatra večno živa, koja se s merom pali i s merom gasi"
Sve što postoji biva menjanjem vatre, koja neprekidno prelazi iz jednog stanja u drugo.
Tako se svet menjanjem materije, njenim prelazom iz tvrdoga stanja u tečno i plinovito i obratno, neprestano stvara i propada.


:roll: Nije ni cudo da su ga nazvali Mracni :roll:
Ne slazem se s njegovim teorijama o promenama koje se deshavaju samo s ratovima - el s vecnom borbom izmedju suprotnosti!!!
Prilicno jednostrano gledanje i poimanje sveta !
Za neko se znanje udostojio - al mu nije potpuno - od svakog pokupi shta ti volja i misli dalje! Ja bar tako!
Vecinu filozofa smo ucili u shkolu iz Filozofije al ne pamtim imena nit ko je bash shta reko a tad ih nismo ni razumeli :roll: samo smo misle napamet ucili!
- sad sam neshto procackala - na prvu - to je moje misljenje!
Samo ne znam kako povezujesh to s tvojom teorijom o govoru?
:dontunderstand:

https://sh.wikipedia.org/wiki/Heraklit
 
"Heraklitu je, dakle, uzrok svega promena. Ali sve se menja time što gori: "Svet ovaj, isti za sve, nije stvorio nijedan bog i nijedan čovek, nego je uvek bio i jeste i biće vatra večno živa, koja se s merom pali i s merom gasi""!!!

S ovim se apsolutno ne slazem!!!:sad2:
To mu dodje kao zacetak moderne naucne teorije o "Velikom Prasku" :roll: kao nastali smo od explozije :rotf:
Idi begaj!
Odma mi se prije kompot od prasku! :zcepanje:

p.s S duznim poshtovanjem svim znalcima jel- imam pravo da razmisljam i da se slazem il ne slazem s necijim misljenjem pa cak i filozofa i naucnika!
I s duznim poshtovanjem prema postavljacu teme - mi smo se udaljili - nek pociste to moderatori el onaj ko postavijo temu - ja ne znam kako se ciste postovi koji ne pripadaju na datoj temi!
I s duzhno postovanje laku noc svima! :cao:
 
(VIDEO) EVO ZAŠTO SE NASA NIJE VRATILA NA MESEC: Jedan film otkrio MRAČNU TAJNU!
PLANETA06:58, 29.03.201

- - - - - - - - - -

Izgleda da je neko drugi stigao pre njih, tvrdi dr Brandenburg.

- - - - - - - - - -

Da li ste se ikada zapitali zašto se čovečanstvo nije vratilo na Mesec u poslednjih nekoliko godina? Prema mišljenju mnogih istraživača i ufologa, američka svemirska agencija krije mračnu tajnu od društva, a mi nismo upoznati sa svime što se dogodilo – i još uvek se događa – na površini Meseca.
Mnogi ljudi tvrde da postoji dovoljno dokaza koji ukazuju na to da na mesecu postoje vanzemaljske baze. Glasine, deklasifikovana dokumenta i uzbunjivači su istupili, govoreći da agencije širom sveta jednostavno ne mogu dozvoliti da društvo sazna šta je zaista na Mesecu.

- - - - - - - - - -

Ideja da na Mesecu postoje vanzemaljske baze bi objasnila zašto smo tako naglo zaustavili odlaske na mesec.
Takođe, sa našom sadašnjom tehnologijom, zašto nismo napravili trajnu ljudsku ispostavu na površinu Meseca? Zar ne bi bilo lakše da se izgradi trajni objekat na površini Meseca, nego da imamo plutajuću svemirsku stanicu koja se okreće oko Zemlje?

Milton Kuper, oficir Pomorske obaveštajne službe, rekao je da ne samo da vanzemaljska baza na Mesecu postoji, već ima i svoj nadimak "Luna". Navodi se da se tamo odvijaju silne rudarske operacije i da tamo vanzemaljci čuvaju svoje veće svemirske brodove, dok su oni koji dolaze na Zemlju, takozvani "leteći tanjiri", samo manji brodovi.

- - - - - - - - - -

Pored velikog broja "anomalnih" objekat na površini Meseca, izjave bivših astronauta, visokih vladinih zvaničnika i naučnika su izazvale razvijanje velike teorije zavere oko meseca i njegovog pravog porekla.

Kako god to da sastavite, Mesec je verovatno najmisterioznije nebesko telo u našem solarnom sistemu, i fascinira ljudsku rasu hiljadama godina.
Ali, da li su tamo zaista vanzemaljska baza? Pa, pretpostavljamo da to ne možemo znati ali, da li je slučajnost da je tamo pronađeno neko lunarno kamenje za koje je utvrđeno da sadrže obrađene metale kao što su mesing, uranijum 236 i neptunijum 237?

Ovi elementi nikada nisu pronađeni u prirodnom okruženju. Uranijum 236 je radioaktivni nuklearni otpad koji se nalazi u utrošenom nuklearnom i prerađenom uranijumu. Još interesantnije, neptunijum 237 je radioaktivni metalni element i nusproizvod nuklearnih reaktora i proizvodnje putonijuma.

- - - - - - - - - -

Dr Harold Juri, dobitnik Nobelove nagrade za hemiju, je rekao da je bio "veoma zbunjen kamenjem koje su astronauti pronašli na Mesecu i njihovim sadržajem titanijuma. Uzorci su bili nezamislivi i zapanjujući jer istraživači ne mogu da objasne prisustvo titanijuma".
Prema rečima dr Brandenburga – koji je bio uključen u NASA-inu "Klementina" misiju na Mesec, koja je bila zajednički svemirski projekat gde je Organizacija odbrane balističkim raketama (BMDO) učestvovala zajedno sa NASA-om kako bi obavili neka istraživanja na Mesecu:
"Klementina misija je bila posmatračka misija radi provere da li neko gradi baze na Mesecu za koje mi nismo znali. Da li ih proširuju? Od svega što sam video na Mesecu, najupečatljivija mi je slika neobične linearne strukture široke oko kilometar. To je izgledalo veštačko, i ne bi trebalo da bude tamo. Deluje kao napravljeno za odbranu a nije naše i zato na takvu strukturu na površini Meseca gledam sa zabrinutošću. Mi nemamo načina da gradimo nešto takvo. To znači da je neko drugi tamo."
(ancient-code)
 
:klap::klap::klap:
Ovaj sam ja filmic ranije na netu odgledala i cuila se zashto su to krili!
Nisam znala kako je to usnimljeno al mi je delovalo sablazno kad sam videla neke hodnike i brod su kolko se secam usnimili i neku curu s crnom frizurom koja je bila pilotirala s tim brodom i nehsto su joj vadili iz nosa :sad2::eek:
Bilo je objasnjenje da su tamo baze- poshto ima hodnika neke kao ustanove i objasnjavali su po pretpostavkama da se to "neciji" svemirski brod radi klimatskih uslova = nije mogo da sleti kako treba pa je zarinkao u pesku! Proshetala sam vidojic sad samo da se potsetim dal je taj i misim da se o tom videu radi - ranije bio kao strogo doverljiv!
Lepo si ga nashao :klap: bash se uklapa u temu!
Pitam se ja lepo - ako je ovo istina, a zashto ne bi na primer samo: Zashto nisu vishe istrazivali a ponajvishe zashto su ovo drzali u tajnost i trpeli sve te optuzbe da je sletanje na Mesecu... fake u Nevadi - i zashto su izbegavali komentare i odgovore na pitanja oko Apola da se zakune na Bibliju i ovaj ga udarijo!
Malo sumnjivo ako imaju s cime da se kocopere!:think:
Drugo: Shta su od tamo uzeli - jel se to dosad ispitalo i kakva su to polumimificirana tela devojaka pilota - misim da su bila dva i zashto su u takvom stanju, koje su vreme tu pali i zahsto su tako ostali - shta su s tim uzorcima otkrili ???
Po frizure jedne od njih meni delovalo kao da su Egipcani i po obliku usana = da su kozna koje vreme pre nas sletali i ostali tamo - a zashto nema mushkog ekipaza i kako su same letele - nemo mi dokazujete samo da su zene loshi vozaci!!! :sad2:
Napomena!!! Vidojic nije za svaki stomak!!! Pozebno onaj deo pri kraju kad snimaju tu zenu!!! :sad2: Slika mi ostala u secanju - stvarno je sablazno!!!
Nisam mogla da zaboravim taj snimak dugo :eek: ne cudi me shto su se zaprepastili!
Nego shto nisu kafu poneli kad idu u goste el neki pokloncic :rumenko:
Ja svatila kao ove u to vreme odletele i tamo i kao presreli ko shto mi danas lovimo letelice i dalje im nisu dali da ispituju a odvasnjim (tadashnjim) Egipcanima ovde su zbrisali civilizaciju i napravili neki karambol na Zemji shto su ih uznemirili - jer imate sfinge ispod koje tek vade!!! i neke kamene ploce s Egipatskim pismom!!! pa su se pobojali da se i nama tako nehsto ne desi - da ponovimo istoriju :sad2: i tu se prica zavrshila!!!
Danas imamo samo ostatke pokushaja nashih davnih predaka - ciilizacija Egipcana koja se stekla s takvim znanjem i tela s letelicom koja su ostala kao u vremenu - kao spaljena pri sletanju - izgorene koze pa smrznuta :sad2: - ne znam kakva je atmosfera tamo i koliko su ta tela tamo stajala - dal su to bar utvrdili?
A ovde kad utvrde to shto su uzeli kao materijal i ovo ispod mora te ploce i statue shto su izvadili - ako datiraju iz istog vremena - mozda bi se moja suluda teorija i potvrdila :think:
Mozda se i one nisu najavile :sad2: jer delovalo po brodic kao prinudno sletanje - sad dal su ih "drugi" prizemljili dal su od atmosfere brodic neshto zakazao i spalio se - ne znam!:think:
Da ne duzim puno - pustimo druge da komentarishu - jer vidim da se pojavio danas i na Kuriru a na netu ga ima josh 2014 - ja se ne secam kad sam ceo filmic odgledala - al je bio District Confident kolko se secam :think: ako je tako zashto ga sad objavljuju!!!
Elem :D da ne krekecem mnogo s teorijama - ovaj me mrzi da odgledam - neka malo prostora da i drugi daju svoje misljenje, komentare i svoje teorije :D
Pozdlavcic :cao:
 
(VIDEO) EVO ZAŠTO SE NASA NIJE VRATILA NA MESEC: Jedan film otkrio MRAČNU TAJNU!
PLANETA06:58, 29.03.201

- - - - - - - - - -

Izgleda da je neko drugi stigao pre njih, tvrdi dr Brandenburg.

- - - - - - - - - -

Da li ste se ikada zapitali zašto se čovečanstvo nije vratilo na Mesec u poslednjih nekoliko godina? Prema mišljenju mnogih istraživača i ufologa, američka svemirska agencija krije mračnu tajnu od društva, a mi nismo upoznati sa svime što se dogodilo – i još uvek se događa – na površini Meseca.
Mnogi ljudi tvrde da postoji dovoljno dokaza koji ukazuju na to da na mesecu postoje vanzemaljske baze. Glasine, deklasifikovana dokumenta i uzbunjivači su istupili, govoreći da agencije širom sveta jednostavno ne mogu dozvoliti da društvo sazna šta je zaista na Mesecu.

- - - - - - - - - -

Ideja da na Mesecu postoje vanzemaljske baze bi objasnila zašto smo tako naglo zaustavili odlaske na mesec.
Takođe, sa našom sadašnjom tehnologijom, zašto nismo napravili trajnu ljudsku ispostavu na površinu Meseca? Zar ne bi bilo lakše da se izgradi trajni objekat na površini Meseca, nego da imamo plutajuću svemirsku stanicu koja se okreće oko Zemlje?

Milton Kuper, oficir Pomorske obaveštajne službe, rekao je da ne samo da vanzemaljska baza na Mesecu postoji, već ima i svoj nadimak "Luna". Navodi se da se tamo odvijaju silne rudarske operacije i da tamo vanzemaljci čuvaju svoje veće svemirske brodove, dok su oni koji dolaze na Zemlju, takozvani "leteći tanjiri", samo manji brodovi.

- - - - - - - - - -

Pored velikog broja "anomalnih" objekat na površini Meseca, izjave bivših astronauta, visokih vladinih zvaničnika i naučnika su izazvale razvijanje velike teorije zavere oko meseca i njegovog pravog porekla.

Kako god to da sastavite, Mesec je verovatno najmisterioznije nebesko telo u našem solarnom sistemu, i fascinira ljudsku rasu hiljadama godina.
Ali, da li su tamo zaista vanzemaljska baza? Pa, pretpostavljamo da to ne možemo znati ali, da li je slučajnost da je tamo pronađeno neko lunarno kamenje za koje je utvrđeno da sadrže obrađene metale kao što su mesing, uranijum 236 i neptunijum 237?

Ovi elementi nikada nisu pronađeni u prirodnom okruženju. Uranijum 236 je radioaktivni nuklearni otpad koji se nalazi u utrošenom nuklearnom i prerađenom uranijumu. Još interesantnije, neptunijum 237 je radioaktivni metalni element i nusproizvod nuklearnih reaktora i proizvodnje putonijuma.

- - - - - - - - - -

Dr Harold Juri, dobitnik Nobelove nagrade za hemiju, je rekao da je bio "veoma zbunjen kamenjem koje su astronauti pronašli na Mesecu i njihovim sadržajem titanijuma. Uzorci su bili nezamislivi i zapanjujući jer istraživači ne mogu da objasne prisustvo titanijuma".
Prema rečima dr Brandenburga – koji je bio uključen u NASA-inu "Klementina" misiju na Mesec, koja je bila zajednički svemirski projekat gde je Organizacija odbrane balističkim raketama (BMDO) učestvovala zajedno sa NASA-om kako bi obavili neka istraživanja na Mesecu:
"Klementina misija je bila posmatračka misija radi provere da li neko gradi baze na Mesecu za koje mi nismo znali. Da li ih proširuju? Od svega što sam video na Mesecu, najupečatljivija mi je slika neobične linearne strukture široke oko kilometar. To je izgledalo veštačko, i ne bi trebalo da bude tamo. Deluje kao napravljeno za odbranu a nije naše i zato na takvu strukturu na površini Meseca gledam sa zabrinutošću. Mi nemamo načina da gradimo nešto takvo. To znači da je neko drugi tamo."
(ancient-code)

Pazi sad ovaj fail:

'' EVO ZAŠTO SE NASA NIJE VRATILA NA MESEC: Jedan film otkrio MRAČNU TAJNU!''

Sve posete Mesecu sa ljudskom posadom:

moon.jpg
 

Back
Top