Omiljene igre i preporuke

fps: fear
rts: warcraft
tps:pop 3
avantura:gta vice sity ne san andreas
rpg: spell force 2


ali ipak meni je najbolja igra od svih legacy of kain:defiance
arrows.gif
Prince of Persia: The Two Thrones


Also known as: Prince of Persia 3, Prince of Persia: Kindred Blades (early title), Prince of Persia Two Thrones
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Platform: PC · Genre: Action
(TPS=Third Person Shooter)


arrows.gif
Grand Theft Auto: Vice City


Also known as: GTA: Vice City, Grand Theft Auto III: Vice City
Publisher: Rockstar Games
Developer: Rockstar North
Platform: PC · Genre: Third-Person Action Adventure


PS Mislim da je Spellforce 2 RTS.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D











 
arrows.gif
Prince of Persia: The Two Thrones


Also known as: Prince of Persia 3, Prince of Persia: Kindred Blades (early title), Prince of Persia Two Thrones
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Platform: PC · Genre: Action
(TPS=Third Person Shooter)


arrows.gif
Grand Theft Auto: Vice City


Also known as: GTA: Vice City, Grand Theft Auto III: Vice City
Publisher: Rockstar Games
Developer: Rockstar North
Platform: PC · Genre: Third-Person Action Adventure


PS Mislim da je Spellforce 2 RTS.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D












sta ti imas mene da ispravljas
 
Poslednja izmena:
Steta sto su mnogi od vas klinci koji nisu osetili nadmocnost igrica pravljeih pre 2000te u odnosu na ove posle !

Znate sta kakav je to boom bio uopste u svetu kada su se pojavile prve strategije poput War Crafta 1 i 2 , Red Alert 1 , War Inc ...

Kad si po prvi put mogao da na racunaru vodis vojsku ... pravis bazu , gazis svabe sa sovjetskim tenkovima ... ma idi bre ...

A sve je to zapravo isti **** ! Sve se radi o dozivljaju , verujem da i danas ima dobrih igara , ali je njihova pojava veoma redja nego nekad jer sada je cilj prodati igru i zaraditi milione . Cilj je naci kupce , a ne kvalitet . Koliko je malo ljudi imalo kompjuter 1997 npr kad je najjaca moguca bila 200MHz ( a ljudi su imali od 40 do 100 MHz ) i HDD od 2 gigabajta , 32 mega rama a igrice zauzimale po 50 ili 100 megabajta pa i manje .

Kad uporedim Red Alert 1 i Timberium Wars ( najnoviji ) vidim samo poboljsanje u grafici , i poneki mada vazni bugovi su ispravljeni . Mada sta drugo covek moze da ocekuje ?!

Stare generacije odlaze , dolaze nove . Tako su i meni matoraci pricali kako igram gluposti kako su neke igre iz 1990 bile "najbolje" ... A sve je to zapravo obican **** !

Ali za sigurno znam da se igra poput FallOut2 vise nikad nece pojaviti !


A ja kao nekadasnji zavisnik od igrica ( mada me i danas nostalgija ponekad odvuce ) necu vam reci da su stare igre bolje , a da su nove srranje . Samo cu vam reci da su sve one obicno srranje , i nove i stare ! Kako bi rekli - sve su to iste stvari u drugacijim pakovanjima koje vam oduzimaju mnooogo vremena . Samo kad se setim koliko dana sam proveo igrajuci po ceo dan od jutra do sutra ...
 

Back
Top