Srbi žele ponovo u NLB a hrvati se smeju na našu pomisao o rukometnoj ligi Balkana...
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Srbi žele ponovo u NLB a hrvati se smeju na našu pomisao o rukometnoj ligi Balkana...

Primećen član SerbiaUnited (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2006.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Srbi žele ponovo u NLB a hrvati se smeju na našu pomisao o rukometnoj ligi Balkana...

Dakle...

dogovor je pao...

NLB liga ponovo i iduće godine.

Na meniju:

1. Razigravanje hrvatskih i slovenačkih klubova za Uleb Cup
    2. Srpski timovi (favoriti sa dosta zvezda) putuju u bivše države SFRJ i pune im dvorane - svi bi da gledaju Partizan, Zvezdu, mali FMP ili Hemofarm
    3. Dvorane u Srbiji - prazne kada se igra NLB (ko će da gleda loosere poput Širokog, Splita ili Heliosa)
    4. Dvorane u Srbiji poluprazne kada se igra Srpska liga
    5. Nema nas u najvišoj organizacionoj strukturi NLB lige dakle niko nas ne pita ni za šta
    6. Slabi srpska košarkaška reprezentacija, jača bosanska, slovenačka...

Na pitanje naših rukometnih stručnjaka o formiranju jedinstvene rukometne lige predsednik Hrvatskog rukometnog saveza je cinično odgovorio kako su druge države mnogo slabije i kako Hrvatska ne bi trebali ni da pomišlja o takvoj ideji.

Rezime:

hrvati - dobri menadžeri, pokvareni ali snalažljivi
    srbi - OVCE

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano Re: Srbi žele ponovo u NLB a hrvati se smeju na našu pomisao o rukometnoj ligi Balkan

Nama neprijatelji ne trebaju, sami smo sebi dovoljni

Primećen član
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Srbi žele ponovo u NLB a hrvati se smeju na našu pomisao o rukometnoj ligi Balkan

Je li i iduce sezone igramo u NLB ligi? Nesto se govorilo da cemo izaci...

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Primećen član SerbiaUnited (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2006.
    Reputaciona moć
    52

Ne vidim interes osim u tome sto ULEB Cup prihvata Jadransku (sa 3-4 ucesnika u narednoj sezoni) dok bi nam u našoj priznali samo jednog).

Ali mislim da bi više gledalaca bilo na bilo kojoj domaćoj utakmici nego na utakmici grupne faze Uleb Cupa.

Dakle glavu dajem ako nema više gledalaca na

Zdravlje - Hemofarm, Vojvodina - FMP nego na Zvezda - Eiffel Towers ili recimo FMP - Šarlroa

tako da je i ovo diskutabilno...

Elita crni lepotan (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

potpuno rasulo
    kakav je interes igrati protiv Splita, Heliosa, pa mi bez velikih problema dobijemo i Olimpiju i Buducnost, ni Cibona nije nesto posebno
    posecenost u Pioniru nece biti veca koja god liga da se igra, ali valjda je bolje popuniti hale u Kraljevu, Nisu, Cacku, Leskovcu
    i zasto Tepic, Velicko i ostali moraju da odigraju 70 utakmica u toku sezone, ipak je to maltretiranje

Aktivan član Grooyan (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Ovako, ja sam iz Valjeva, i utakmice Metalca, koji trenutno vodi u Prvoj B kosarkaskoj ligi, prati ok 1500 gledalaca... Vise nego na nekim utakmicama NLB lige... Ja sam za istupanje iz NLB lige pod hitno, nema smisla da mi unapredjujemo kosarku drugima, dok sami padamo na sve nize grane... MOMENTALNO ISTUPANJE!!!

Domaćin Srlesrle (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Jeste,sve je to lepo,ali kako bi rekao TOdoric(koga isto nesto ne gotivim) dok nema sloge medju srpskim klibovima,nece nista biti ni od istupanja iz NLB Lige. Preobelm je da sutra Partizan istupi iza Lige,Zvezda bi rekal da ce ostati,i to bi bilo to.Kad bi se svi dogovorili za isto,NLB bi nestala u roku od dva meseca,jer ta Liga bez nasih klubova nema svrhy postojanja.

Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

liga bi se raspala jos pre 4 godnie da Zvezda nije usla
    mozda ona trenuno nije jaka, a nije bila ni tad jaka, ali je bila ime koje je dalo sa nase strane priznanje lige i napunila tamosnje hale
    Buducnost je bila 3 puta jaca, ali da se ne lazemo to je ipak samo Buducnost
    kasnije je Partizan nateran da udje i kao nesumnjivo najjace ime kod nas, a najjaci klub na prostoru NLB i to drzi tu ligu
    popio sam pola litre vina nisam bas siguran da sam dobro napisao ono sto sam hteo

Učlanjen
    18.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Neka masjtore,samo ti pij.....Ako ima i razloga za neko veselje,jos bolje

Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

pa normalno da ima razloga, gde ti zivis
    JUCE SMO TUKLI PRVAKA EVROPE I USLI MEDJU 8 NAJBOLJIH
    vidim da ne gotivis ekipe koje vodi Homer, ali moras da priznas da smo juce odigrali fenomenalno

treba osnujemo novu regionalnu ligu (ako vec zelimo da igramo neku regionalnu ligu i da imamo koristi od nje), mi, Grci i Turci
    npr. liga od 10 klubova, 4 grcka, 3 turska i 3 nasa
    to je verovatno nemoguce, ali za nas jedino isplativo

Učlanjen
    18.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

To je nemoguce jer su ljudi pametni i nemaju nameru da cine usluge jedni drugima bezveze...Zamisli Turke i Grke!Pa to bi svaki mec bio mec visokog rizika,pa onda jos da ubacis nas..Mnogo kume

Ne volim Vujosevica,zapravo mrzim ga,a protiv Partizana nemam nista protiv,iako navijam za Zvezdu.Jedino sto mnoooooogoooo volim Tripkovica,hahaha

Aktivan član Grooyan (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Crni, pa ti bolje pises kad si pijan, nego kad si trezan Verovatno bi popio burence vina kad biste usli u final four...

Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    566

ja i Djura Jaksic

Slične teme

1. Žene ponovo žele da budu domaćice??
    Autor Karlito Brigante u forumu Žene
    Odgovora: 300
    Poslednja poruka: 26.09.2008., 18:26
  2. Hrvati ne zele ulazak u NATO
    Autor Istocni Vetar u forumu Politika
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 16:27
  3. Partiza ponovo u Ligi UEFA!!!
    Autor sulegrobar u forumu Fudbal