The Prodigy

DJ_Deja

Početnik
Poruka
23
1.koja je vrsta muzike prodigy?Jako mi se svidja ali ne znam kakva je to muzika?
2.Ima li neko da mi preporuci neku zanimljivu vrstu muzike?Bilo sta!
Vise mi je dosta eminema i ostale hip-hop komercijale.
 
A ha,punk znaci....probaj sa Exploited,oni su ti jaci,ne znam sta bih jos mogao da ti preporucim,probaj Pistolse,G.B.H.,ili neku od domacih grupa.Pozdrav!!!
 
Prodigy eeeehhhhh
To su bila vremena :wink:

crazy childhood :twisted: :twisted: :twisted:

baby`s got a temper, ako si primetio lici na njihove stare stvari, i to previse, kao da su pomesali nekoliko starih stvari da bi je napravili...

nedostatak inspiracije??? istrosenost??? starost???

bili su kreatori revolucije u svetu muzike, kad bi mogli ponovo tako nesto da naprave!!! navijam za njih!!!
 
a sto se tice tvrdoce zvuka, veruj mi da ima i tvrdje i jace :twisted: ....

oni su, recimo, nesto najtvrdje sto moze da prodje kao i mainstream... ono "jos tvrdje" ostaje kao underground...
 
TECHNASIA:
Prodigy eeeehhhhh
To su bila vremena :wink:

crazy childhood :twisted: :twisted: :twisted:

baby`s got a temper, ako si primetio lici na njihove stare stvari, i to previse, kao da su pomesali nekoliko starih stvari da bi je napravili...

nedostatak inspiracije??? istrosenost??? starost???

Slazem se sa tobom.U pesmi baby's got a temper se čuje deo iz Firestarter-a.Što se tiče istrošenosti...mislim da je period od 5-6 godina pauze dovoljan da se napravi dobra muzika.
 
kada su ih na konferenciji za novinare pred beogradski koncert upitali koja je to vrsta zike koju oni rade liam kao frontmen je rekao da je to plesna tj.dance muzika.najbliza definicija je brejkbit a ne tamo neki rejv tipa skuter ili astral projection ali ne techno jer su oni psychedelic tranceri.
 
Puna "definicija" njihove muzike glasi:u osnovi hard-dance koji kombinuje dosta tehna,brejkbita,pank-roka i malčice hip-hopa.To je rekao frontmen Liam.
 
HARDCOREPUNK:
Prodigy ti je RAVE(rejv).Ako oces nesto u tom fazonu uzmi Scooter,ili ako hoces techno Atral Projection.

Vise gluposti u dva reda skoro nisam procitao. Rave kao
vrsta muzike ne postoji nego je to naziv za zurku narocito za velike zurke na otvorenom i one koje se odigravaju po skladistima, hangarima i sl. Prodigy u fazi svoje najvece popularnosti su bili breakbeat, a Astral Projection je skolski primer trance( na momemte cak psychedelic trance).
 
A jel zna neko kad će više da izadje taj njihov novi album?
Sve nešto kenjaju ove godine pa sledeće godine....MA MUKA MI JE BRE VIŠE DA IH ČEKAM!! :x :( :(
 

Back
Top