The Prodigy

Ne znam koja je tacno vrsta muzike,ali znam da je mnogo jako,da imam sve njihove pesme,imam koncerte na kompu,spotove...ma sve!!!To je najzesca grupa na svetu! Mada,sto se tice onog albuma,ne znam kad ce da izadje,izasla je jedna pesma,krenulo je ali cvrc! Ma nema toga ,Kit Flint se raspada ko gubavac trenutno! Zao mi je toga,jos uvek se po ceo dan drogiram sa ovim starim pesmam! Voodoo people...ojea!!!
 
Pazi,svi misle da su se oni raspali,čak mi je jedan drug rekao da je Kit poginuo što uopšte nije tačno,jes' da je on najveći narkos na planeti ali je još uvek živ.Čak je osnovao i bend koj se zove FLINT.
Eeee...blago tebi imaš njihove koncerte.Kako ja da nabavim neki?
 
Princ of Kosovo:
to je bar lako.samo se obrati pravim ljudima koji su propratili makar tri koncerta prodigy-a u evropi(ne racunam beogradski)

Brate možda je tebi lako da to kažeš ali ja baš nisam u situaciji da mogu da pronadjem likove koji su ih baš toliko pratili.
 
Maki S.T.P.:
Pazi,svi misle da su se oni raspali,čak mi je jedan drug rekao da je Kit poginuo što uopšte nije tačno,jes' da je on najveći narkos na planeti ali je još uvek živ.Čak je osnovao i bend koj se zove FLINT.
Eeee...blago tebi imaš njihove koncerte.Kako ja da nabavim neki?

Imas na netu brate,ne znam tacno koja adresa,al ima! Meni je brat skinuo sa neta. Ima i snimak intervjua. A spotove imas...imas...pa kod mene.haha
 
DJ_Deja:
1.koja je vrsta muzike prodigy?Jako mi se svidja ali ne znam kakva je to muzika?
2.Ima li neko da mi preporuci neku zanimljivu vrstu muzike?Bilo sta!
Vise mi je dosta eminema i ostale hip-hop komercijale.
PRODIGY TI JE ELECTRO-PUNK MOZGU!!!! SLUSAJ STA SE TEBI SVIDJA BUDI SVOJ,SLEDI SVOJE INSTIKTE... ZA*EBI DRUGE!!! JA SLUSAM HEAVY METAL ZATO STO JE TO MOJ NACIN ZIVOTA KAO I RAZMISLJANJA!!!!!!!!!!!!!! :) :lol: :P :twisted: :wink: :wink: :!: :wink: :wink: :twisted: :P :P
 
Ljudi nemate pojma!
Za PRODIGY se ne moze reci spada u tu i tu vrstu muzike i tacka. Na primer poslednji album AONO se razlikuje od ranijih, The fat of the land se razlikuje od predhodna dva. Oni su prelazili razne muzicke barijere. Najgore je kada ljudi kazu da je to techno. Najvise Prodigy zvuk podseca na elektroniku.

Ali bilo da je koja vrsta muzike Prodigy, to je najbolja grupa svih vremena.
 
decimala:
Ali bilo da je koja vrsta muzike Prodigy, to je najbolja grupa svih vremena.

3.gif
 
HARDCOREPUNK:
Prodigy ti je RAVE(rejv).Ako oces nesto u tom fazonu uzmi Scooter,ili ako hoces techno Atral Projection.
Prodigy je nekada bio rave, postoji i legenda da su oni i unistili rave sa Charleyem... Dva benda koja si nabrojao nisu definitivno rave, jedan je dance, drugi trance...
Maki S.T.P.:
Puna "definicija" njihove muzike glasi:u osnovi hard-dance koji kombinuje dosta tehna,brejkbita,pank-roka i malčice hip-hopa.To je rekao frontmen Liam.
Liam ponekad prica gluposti, mada se ovo u osnovi moze prihvatiti...
Moon Child:
electro punk????sta sve nece izmisliti...
samo vas najlepse molim da ne zovete to punkom jer nema ni p od punka.....
i kad mi neko kaze elctro punk...kako to ogavno zvuchi...
Electronic punks je naziv video izdanja sa spotovima Prodigya zakljucno sa Music(...) erom... U sustini, punk je ono sto ih je tada pokretalo, sto je opisivalo njihov nacin zivota, i ljude sa kojima su saradjivali... AI dosta vise sa tim jadnim branjenjem muzike koju volite...
quarana:
ja bih rekla da je to JUNGLE... ste culi nekad za taj pravac?
Jungle je drugi naziv za drum'n'bass i Prodigy imaju neke dodirne tacke sa tim pravcem...


Za kraj: Novi album je cista glupost, Liam se okrenuo ka tehnu koji je uvek pljuvao, spot je slab, album ipak ima nekih svetlih trenutaka, a za Prodigy verujem da ce se vratiti ka prethodnom obliku...
 

Back
Top