neobjasnjivo

sweti

Početnik
Poruka
37
pisem vam jel trebam od vas jedan savjet... upoznala sam prije 2 godine jednog zgodnog muskarca preko interneta. svidjeli smo se jedno drugom,pricali skoro o svemu... prvi put smo se vidjeli posle cetiri mjeseca poznanstva.u zadnje vrijeme tj u januaru i martu sreli smo se jos tri puta.govorio mi je da mu se puno svidjam i da ga jednostavno uzbudjujem.zadnja tri susreta smo se ljubili i mazili i bilo je jako lijepo,napominjem nismo bili sasvim intimni jer smo htjeli jos neko vrijeme sacekat...... dogovorili smo se da cemo vodit ljubav u ponedeljak prosle sedmice,oboje smo se na to jako radovali ali......kad smo bili u hotelskoj sobi nije nam uspjelo, oboje nismo imali pravu zelju....on se nije mogo uzbudit...nije nam jasno zasto je do toga doslo jer smo ove dvije godine imali jaku zelju za seksom.on sada mene krivi zato sto nije kao muskarac uspio i kaze da uopste nema zelju ni da me poljubi....odbija me od sebe iako zna da jako lijepo izgledam i da sam atraktivna i lijepa zena....napominjem ja sam u njega zaljubljena nije mi lako.molim vas ako neko zna zasto je tako na kraju ispalo... hvala unaprijed pozdrav -razocarana
 
Nema on nikakav problem, bar ne zdravstveni..............decko jednostavno pregorio!
Dije godine se znate, muvate i tek sada spavali?
Zasto ste htjeli jos malo sacekati, nije mi jasno?
Koliko godina imate?
A mozda i hotel nije dobro uticao na vas!
Uf, uffffffffff!
 
Ma garantujem da on oduvek ima taj problem. Zato i upoznaje devojke na netu, i zato i 'čeka još malo'. Dobro, žao mi ga, ali zna se gde se takvi problemi rešavaju.
I blam ga je uopšte da se sretne sa tobom još koji put, baš zbog toga. Drugi put nema šanse da okrivi tebe.
 
da li mi neko zna reci.......da li ce mozda nekada htjeti opet da me vidi....za sada je nemoguc ne zeli samnom uopste da razgovara kaze da je shvatio da ga uopste kao zena ne uzbudjujem i ne privlacim....
 

Back
Top