GERILA
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: GERILA

Aktivan član zvezdarac81 (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2007.
    Srbadija klice cela ne damo te Kosovo, to je nase uvek bilo, od davnina ostalo...
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano GERILA

Ako NATO i Kfor uvedu vojnu upravu, mi ćemo proglasiti okupaciju, a zna se šta se radi s okupatorima, poručuju na severu Kosmeta

K. MITROVICA - Unmik ima silu, to su pokazali, a ako ovako nastave, mi Srbi ćemo u gerilu! Svaku kuću ovde na severu pretvorićemo u kasarnu, u svakom grmu imaće neprijatelje! Nijedna srpska glava ne sme više pasti na ovom prostoru, a da ne bude osvećena!

Ovim rečima Nebojša Radulović, potpredsednik opštine Leposavić, objašnjava strategiju koju bi država trebalo da zauzme ukoliko se nasilje sličnom onom u Kosovskoj Mitrovici ponovi. Dan pošto je ponovo pala srpska krv, povređeni momci u okršaju sa snagama Kfora na isti način gledaju na svoju budućnost na Kosovu.

- Sve ovo se polako pretvara u Irak. Imaćemo ovde problem dok smo živi, neprekidnu borbu - kaže Milan Angelovski.

- Boriću se do kraja, nema popuštanja, ja odavde nemam kud. U izbeglištvo neću - reči su Milana Galjevića iz Mitrovice.

Sta mislite o pojavi ovakve mogucnosti, i kako bi se EU onda postavila...???

Kurir-link

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: GERILA

tako je okupaciju proglasiti organizovati gerilske grupe i krenuti sa ubijanjem okupatora.

Učlanjen
    16.10.2007.
    Srbadija klice cela ne damo te Kosovo, to je nase uvek bilo, od davnina ostalo...
    Reputaciona moć
    53

Da, ali kakvog bi to imalo efekta...???

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Treba oslobadjanje teritorije od okupatora.

Učlanjen
    16.10.2007.
    Reputaciona moć
    53

Ali okupator nisu samo ovi iz Evrope vec i sipci koji zive ilegal na KiM....

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

ja biram ekipu sa samardžićem i njegovim sinovima iz kancelarije za pridruživanje EU!
    Drhtite izdajnici!

SAŠA 51

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja bih pustio Legiju i ekipu da se malo razgibaju pa nazad, do sledeće potrebe.

Učlanjen
    16.10.2007.
    Reputaciona moć
    53

....uslovna robija na KiM...

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio iznenađenje Pogledaj poruku
    Ja bih pustio Legiju i ekipu da se malo razgibaju pa nazad, do sledeće potrebe.
    da pa čovek je lepo rekao da ga puste,sedam dana da okupi beretke,mesec da oslobodi kosovo i onda se vraca u celiju(posto nije kriv):rolleyes:

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

...gerila je jos jedna suicidna ideja koja se kosi sa srbskim nacionalnim interesima na KIM-u.
    Poslednji put ažurirao/la dragosh : 19.03.2008. u 14:16

dakica nije na forumu
    - упишите своју тренутну активност
    Ističe se dakica (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Колико кошта једна базука?

И где се налази зграда шифроване телевизије?

Zainteresovan član 00381 (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio zvezdarac81 Pogledaj poruku
    Ako NATO i Kfor uvedu vojnu upravu, mi ćemo proglasiti okupaciju, a zna se šta se radi s okupatorima, poručuju na severu Kosmeta

K. MITROVICA - Unmik ima silu, to su pokazali, a ako ovako nastave, mi Srbi ćemo u gerilu! Svaku kuću ovde na severu pretvorićemo u kasarnu, u svakom grmu imaće neprijatelje! Nijedna srpska glava ne sme više pasti na ovom prostoru, a da ne bude osvećena!

Ovim rečima Nebojša Radulović, potpredsednik opštine Leposavić, objašnjava strategiju koju bi država trebalo da zauzme ukoliko se nasilje sličnom onom u Kosovskoj Mitrovici ponovi. Dan pošto je ponovo pala srpska krv, povređeni momci u okršaju sa snagama Kfora na isti način gledaju na svoju budućnost na Kosovu.

- Sve ovo se polako pretvara u Irak. Imaćemo ovde problem dok smo živi, neprekidnu borbu "- kaže Milan Angelovski.

- Boriću se do kraja, nema popuštanja, ja odavde nemam kud. U izbeglištvo neću - reči su Milana Galjevića iz Mitrovice.

Sta mislite o pojavi ovakve mogucnosti, i kako bi se EU onda postavila...???

Kurir-link

"iracki model"..........vjecni sukobi, i vjecna "potreba" da NATO ostane na Kosovu.

Zainteresovan član evro (avatar)
    Učlanjen
    17.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

A sta ako okupatori streljaju 100 srpskih civila za jednog njihovog? Mislim...

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio evro Pogledaj poruku
    A sta ako okupatori streljaju 100 srpskih civila za jednog njihovog? Mislim...

Ma,za sve je kriv student on je zapalio zito.:rolleyes:

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

OK, stvar nije za shalu. Mislim, bila bi da neko ne pokushava stvarno da se igra gerile na Kosovu.
    To precutno ohrabrivanje srpskog stanovnishtva na Kosovu je isto sranje koje je Albancima priredjivala njihova matichna drzhava. Vi se slobodno igrajte vatrom, a mi cemo da se napravimo ludi kad dobijete po labrnji.

To sigurno nije pametno bash u vreme kada su svi krenuli da se ispishavaju na ljudska prava i UN.

Učlanjen
    16.10.2007.
    Reputaciona moć
    53

A kako bi bilo organizovati neku vrstu zastrasivanja siptarskog stanovnistva.....nesto slicno onome sto su oni radili nama zadnjih 60 godina.......

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Nema takve mogucnosti.Sever Kosmeta je veoma mala teritorija koja se relativno lako moze staviti pod kontrolu.Dok mogu ovi mamlazi iz MZ da nahuskaju siptariju da se ponovi Mart od pre cetiri godine i sto se njih tice problem resen.Kakva gerila kad na te nesrecnike sa kosova niko u Srbiji nemisli.Garda cara Lazaranemam neki smajli koji povraca

Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

A kako bi bilo organizovati neku vrstu zastrasivanja siptarskog stanovnistva.....nesto slicno onome sto su oni radili nama zadnjih 60 godina.......
    Zastrasivanje siptara:shock:Mozda da im delimo bukvare da bi nas nove generacije siptara bolje razumele kad im kazemo za 50 godina Kosovo je Srbija sta pod tim mislimo.

Učlanjen
    16.10.2007.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio sumnjivo lice Pogledaj poruku
    Nema takve mogucnosti.Sever Kosmeta je veoma mala teritorija koja se relativno lako moze staviti pod kontrolu.Dok mogu ovi mamlazi iz MZ da nahuskaju siptariju da se ponovi Mart od pre cetiri godine i sto se njih tice problem resen.Kakva gerila kad na te nesrecnike sa kosova niko u Srbiji nemisli.Garda cara Lazaranemam neki smajli koji povraca
    Na sev. KiM procenat siptarije je ispod jednog procenta....znaci zanemarljiv....pitanje je o gerili....ne kao Che vec modernoj gerili, urbanoj.....ti sasvim obican gradjanin setas se pridjes punktu i ubacis kasikaru.....kao sto su vec bacali na neke zgrade nekoliko puta od proglasene nezavisnosti...ne znas ko je i jbga....stvoris im zivot nemogucim, da se plase svakog pojedinca....a siptarija je posebna stvar...oni se plase i kada ih samo pogledas malo ozbiljnije....

Učlanjen
    16.10.2007.
    Reputaciona moć
    53

Zastrasivanje siptara:shock:Mozda da im delimo bukvare da bi nas nove generacije siptara bolje razumele kad im kazemo za 50 godina Kosovo je Srbija sta pod tim mislimo.
    Ponovicu po stoti put....to je narod koji se ponasa kao ulicni dzukci...laju i ujedaju kada ih ima deset na tebe jednog i dok se ne sagnes po kamen.....drugo, ne daj boze extremizma u Srba....mi ratujemo kroz istoriju svakih 50 godina....to nam je nametnuto i u krvi....a posebno smo gadni kada je sloboda u pitanju....

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Razumem ja tvoju frustraciju, ali nije kao da se radi o istoj stvari... Mislim ti zaboravljash da su oni prvi teroristi, koji su dobili telohranitelje da ,,oslobode" srpsku teritoriju od Srbije.

Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Na sev. KiM procenat siptarije je ispod jednog procenta....znaci zanemarljiv....pitanje je o gerili....ne kao Che vec modernoj gerili, urbanoj.....ti sasvim obican gradjanin setas se pridjes punktu i ubacis kasikaru.....kao sto su vec bacali na neke zgrade nekoliko puta od proglasene nezavisnosti...ne znas ko je i jbga....stvoris im zivot nemogucim, da se plase svakog pojedinca....a siptarija je posebna stvar...oni se plase i kada ih samo pogledas malo ozbiljnije....
    :shock:Ta urbana gerila jel to neki tehno bend?

Učlanjen
    16.10.2007.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Milanne Pogledaj poruku
    Razumem ja tvoju frustraciju, ali nije kao da se radi o istoj stvari... Mislim ti zaboravljash da su oni prvi teroristi, koji su dobili telohranitelje da ,,oslobode" srpsku teritoriju od Srbije.
    Mislim da su ameri u padu ekonomski, a sami tim i vojno i ne treba im jos jendo mesto za ubijanje njihovih vojnika...evropljani su pi.ckice i sa stvarno organizovanom prljavom gerilom mozemo makar obezbediti dobre pozicije za smenu "vlasti" na Balkanu....a doci ce do nje....time se naravno moraju baviti ljudi ciji je to posao....DB, specijalci....sve u civilu i sve na dobrovoljnoj bazi....

Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Ponovicu po stoti put....to je narod koji se ponasa kao ulicni dzukci...laju i ujedaju kada ih ima deset na tebe jednog i dok se ne sagnes po kamen.....drugo, ne daj boze extremizma u Srba....mi ratujemo kroz istoriju svakih 50 godina....to nam je nametnuto i u krvi....a posebno smo gadni kada je sloboda u pitanju....
    Reci cu ti samo jednom.Ukupno na Kosmetu Srba ima tek nesto preko 100 000.Siptara realno 1,5 miliona,znaci 15:1.Presli su magicnu kvotu od 10:1 pa ce ti trebati podosta kamenica.Mi ratujemo svakih 50 godina i svaki put pop.simo

Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

:shock:Ta urbana gerila jel to neki tehno bend?

Slične teme

1. Trolovanje - Internet gerila
    Autor SURbel u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 18.11.2011., 10:31
  2. Cetnicka pravoslavna gerila u akciji protiv Siptara
    Autor Лукашенко u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 24.01.2008., 21:56
  3. GERILA I SAMO GERILA
    Autor CIKLON B u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 14