BORIS TADIC CE PODRZATI VLADU KPJ

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.608
Kako se prica u dobro obavestenim krugovima, predsednik ds-a planira da na vlast dovede nekadasnju komunisticku partiju i da izvrsi promenu imena Republika Srbija u Federativna Narodna Republika Jugoslavija.
Nije jos nigde objavljeno ali ko je pametan, inteligentan, obrazovan i lep, ovo vec zna, a oni ostali su glupi, zatucani, masni, neobrijani, __________ (dodati po zelji ali samo ako je iz dobro obavestenih krugova)...:cool:

Sta mislite o odgovoru "42" ?:cool:
 
Ali stvarno ne mogu da verujem da masa ljudi na ovom pf-u objavljuje neke nebulozne vesti ili informacije bez ikakvog pojašnjenja o poreklu vesti ili medijima koji su tu vest objavili.........Pa to samo dovodi do prepucavanja među forumašima a mislim da ovaj forum nije predviđen za takve stvari..........
 
Kako se prica u dobro obavestenim krugovima, predsednik ds-a planira da na vlast dovede nekadasnju komunisticku partiju i da izvrsi promenu imena Republika Srbija u Federativna Narodna Republika Jugoslavija.
Nije jos nigde objavljeno ali ko je pametan, inteligentan, obrazovan i lep, ovo vec zna, a oni ostali su glupi, zatucani, masni, neobrijani, __________ (dodati po zelji ali samo ako je iz dobro obavestenih krugova)...:cool:

Sta mislite o odgovoru "42" ?:cool:

i sto je bilo kad si se probudio?
 
Kako se prica u dobro obavestenim krugovima, predsednik ds-a planira da na vlast dovede nekadasnju komunisticku partiju i da izvrsi promenu imena Republika Srbija u Federativna Narodna Republika Jugoslavija.
Nije jos nigde objavljeno ali ko je pametan, inteligentan, obrazovan i lep, ovo vec zna, a oni ostali su glupi, zatucani, masni, neobrijani, __________ (dodati po zelji ali samo ako je iz dobro obavestenih krugova)...:cool:

Sta mislite o odgovoru "42" ?:cool:
:rotf:
Права тема за право место.

''Живимо живот брзих интеграција.
Мени не треба ничија подршка, док имам Кораћа и Батића..
Само да цензус пре-пре-пре-ђем јаааа...
Чегевара ја се зовем....'''
 
Koje li će novo Jajce da se pojavi ? :lol:

"Nije jos nigde objavljeno ali ko je pametan, inteligentan, obrazovan i lep, ovo vec zna, a oni ostali su glupi, zatucani, masni, neobrijani, BEZUBI__________ (dodati po zelji)"

A evo tu je i moj skromni doprinos ... :mrgreen:
 
uradicesh nam Oralno ???
namestio sam se...sa sve tacnom da ti stavim na glavu...samo mojne da naglo njishesh glavom...:lol:
retarded-1.jpg
 

Back
Top