dc++ brzina

Sa paketom ADSL 512 tvoja max brzina downloada bi iznosila negde oko 57 kB/s, što možeš i da poveriš ukoliko skidaš nešto sa "spoljnjeg" net-a! Preko DC++ (a tu pretpostavljam da misliš na lokal) ćeš vrlo teško (skoro nikada) ostvariti tu brzinu, jer bez obzira na tvoj paket, download ti zavisi i od onog od koga skidaš, tj. koji paket on koristi i koliko ljudi skida od njega u isto vreme, jer se njegova brzina deli na sve ostale, pa prema tome, više onih koji skidaju = manja brzina!
Osim toga, bitan je i broj ljudi koji poseduju taj fajl koji ti pokušavaš da skineš, kao i broj slobodnih slotova. Više ljudi sa tim fajlom, više slobodnih slotova = veća brzina!

To bi bilo to otprilike, ne znam koliko si me razumela!
 
Sa paketom ADSL 512 tvoja max brzina downloada bi iznosila negde oko 57 kB/s, što možeš i da poveriš ukoliko skidaš nešto sa "spoljnjeg" net-a! Preko DC++ (a tu pretpostavljam da misliš na lokal) ćeš vrlo teško (skoro nikada) ostvariti tu brzinu, jer bez obzira na tvoj paket, download ti zavisi i od onog od koga skidaš, tj. koji paket on koristi i koliko ljudi skida od njega u isto vreme, jer se njegova brzina deli na sve ostale, pa prema tome, više onih koji skidaju = manja brzina!
Osim toga, bitan je i broj ljudi koji poseduju taj fajl koji ti pokušavaš da skineš, kao i broj slobodnih slotova. Više ljudi sa tim fajlom, više slobodnih slotova = veća brzina!

To bi bilo to otprilike, ne znam koliko si me razumela!
Da,to sam i ja hteo reci.I da josh dodam:Brzina skidanja zavisi od Uploada drugog korisnika.
 
imam adsl 512
ddl mi je uvek oko 4,5 kb/s
kazu to ne zavisi od portova i ostalih cuda nego od onog od kog skidas .
ima li neki nacin da vidis kolikom bi brzinom mogao da skidas fajlove ?

brzina ti je mala jer je tom od koga skidas mali upload. dc je bez veze rapidshare je zakon tu uvek skidas maksimalnom brzinom kojui imas.
 
zato kupi premium ;)
Isplati se svaki dinar, narocito sto bez problema mogu dvojica da ga koriste (i samim tim podelite troskove). Jedino vodite racuna da zajedno ne skidate vise od 5GB dnevno ;)
 
lepo bi bilo kad bi rapidshare imao neki program pa ubacis linkove i on sam skida .

Kako nema.
Uzmes premijum i sve skidas preko flashgeta.
Ubacim sve linkove u njega (podesio sam username i password kao default opciju da ne moram svaki put da "ucukavam")
Jednostavno copy-paste i za par sekundi krece download. Kad se probudim ceka me film :lol:
 

Back
Top