Tema o temi

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Malo me iznervirala jedna tema.

Rec je o prevari i kako se ocrnjuje muskarac. Ljudi moji da smo na cisto jednu stvar.

Zenska i muska prevara nisu nikako slicne ni priblizno a kamoli da je to isto.

Zena je ta koja uvek muskarcu tako nesto mora oprostiti, a musko to zeni ne treba oprostiti. Zene nemaju ili ako imaju, imaju daleko manju potrebu da tako nesto urade.

A muskarci imaju potrebu jer mi vise zelimo torbat, a i cesto se cuje u braku "Ne mogu sad muzu dragi boli me glava"

Pa me zanima to "boli me glava". Jel to nju boli glava sto je dosla od jeb,aca ili nema zelju?
No kako god okrenes musko je zakinut s toga ima pravo imati ljubavnicu.
 
Nije istina, ako ima jebaca to znaci da ti nisi bas ok, a ako nema zelju znaci da si ti ok nego ona ima problem.

Nije istina. Ako ima j.ebača onda znači da želi nešto novo ili da je provalila da ti varaš, pa ti vraća. A ako nema želju onda je više ne privlačiš. A to jeste problem, pošto je ne privlačiš, a sa tobom je.
 
Malo me iznervirala jedna tema.

Rec je o prevari i kako se ocrnjuje muskarac. Ljudi moji da smo na cisto jednu stvar.

Zenska i muska prevara nisu nikako slicne ni priblizno a kamoli da je to isto.

Zena je ta koja uvek muskarcu tako nesto mora oprostiti, a musko to zeni ne treba oprostiti. Zene nemaju ili ako imaju, imaju daleko manju potrebu da tako nesto urade.

A muskarci imaju potrebu jer mi vise zelimo torbat, a i cesto se cuje u braku "Ne mogu sad muzu dragi boli me glava"

Licemer sa dvostrukim standardima.
 
Ovo muskarci non-stop spominju, a ja od zena cujem bas suprotno.
Da im muski ni po duzini a ni ucestalosti odnosa ne mogu ni da pridju!
Po tome dodje da je zelja kod zene jaca nego kod muskarca.


Ma bas i ne znam. Kakva je to zelja kad mi vas vucemo za rukav da se idete torbat, i placamo okolo pica, vecere, putovanja.

Mozda je ta vasa zelja jaka, ali krece po snazi sa donje lestvice.
 
Nije istina. Ako ima j.ebača onda znači da želi nešto novo ili da je provalila da ti varaš, pa ti vraća. A ako nema želju onda je više ne privlačiš. A to jeste problem, pošto je ne privlačiš, a sa tobom je.

A cim je sa mnom nije mi je onda tesko privuci, mislim pri ruci mi je, jel tako. Ako ima drugog onda mi drugi krade vreme (torbanje) kao internet sate, jer sto on torba necu ja.
 
E ova tema nije uopshte zayebancija, i odlichna je!
Ovo shto je Sinke napisao totalno stoji, i predstavlja bukvalno kao neki mushki tabu koji se podrazumeva a sa kojim se ja uopshte ne slazem.
Postoje i zene i mushkarci koji vole sex, i koji nece reci da ih boli glava u 99% sluchajeva. Mushka i zenska prevara jesu isto. I ne postoji ni jedan razlog zashto bi ni mushkarac a ni zena trebakli da oproste tako neshto. S druge strane ne postoji razlika u polu ukoliko postoje razlozi za oprashtanje.
Isto kao shto mushkarci iako nece priznati gledaju svoje devojke kao svoju teritoriju, i osecasju se vrlo pogodjeno ukoliko dodje do prevare, isto toliko se i zene osecaju tako. U tome bar ne postoji nikakva razlika.
 
Pa ja već napisala da mislim da žene uglavnom varaju kada su prevarene, pa da vrate ili kada su zapostavljene, pa primorane. E sada, mogu i one varati zato što je neko jako seksi, pa ga prosto žele, ali mislim da je procentualno manje takvih žena nego što je muškaraca koji bi varali ženu sa nekom koja im je seksi samo zato što je seksi. Tako da, moje mišljenje je, nema generalizacije, ali mislim da muškarci lakše ulaze u prevare nego žene. A pogotovu ako imaju i decu. Uostalom, muškarci imaju više prilika, pošto su manje kod kue nego što je žena. A i postoji mnogo više lepih žena, nego poželjnih muškarca.
 

Back
Top