velicina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sashac

Zainteresovan član
Poruka
417
zasto kad god citamo clanke takozvanih strucnjaka,svi govore kako velicina muskog polnog organa nije bitna,kad to nije istina.Ne mislim one od pola metra,ali svaka zena ce efektnije da svrsi sa duzim i obimnijim,nego sa malim i uzim.Svaka koja kaze drugacije,ili nije probala ili laze.Govorim konkretno o sexu,a ne o vezama,brakovima...
 
funny-2-2.jpg
 
ne brkaj mere obim i duzinu.
obim = debeo, tanak
duzina = dugacak, kratak
bitan je obim "cvetka" bar moja iskustva tako govore, a da me ne bi drugi prozivali "cvetko" mi je u proseku ako se potrudi ili nije. nebitno :-D NEM' KOMPLEKS BRE !
moja debelica je zadovoljna i zadovoljena!
 
zasto kad god citamo clanke takozvanih strucnjaka,svi govore kako velicina muskog polnog organa nije bitna,kad to nije istina.Ne mislim one od pola metra,ali svaka zena ce efektnije da svrsi sa duzim i obimnijim,nego sa malim i uzim. Svaka koja kaze drugacije,ili nije probala ili laze.Govorim konkretno o sexu,a ne o vezama,brakovima...

ja probala
i ne lazem
kvalitet sexa (i orgazma) ne mora biti direktno proporcionalan velicini muskog organa


a ti sinko...
ti se tesi da ti je dovoljna centimetraza :P
 
zasto kad god citamo clanke takozvanih strucnjaka,svi govore kako velicina muskog polnog organa nije bitna,kad to nije istina.Ne mislim one od pola metra,ali svaka zena ce efektnije da svrsi sa duzim i obimnijim,nego sa malim i uzim.Svaka koja kaze drugacije,ili nije probala ili laze.Govorim konkretno o sexu,a ne o vezama,brakovima...

O ne, dokle vise o tome...? Zar samo o tome brinete? Prosecno je mislim 13 cm, nisam sigurna, ali vise od 15 prosek nije sigurno, 19 cm dosao si da se pohvalis.. Nisi cuo za mali ali tehnicar... ?
 
O ne, dokle vise o tome...? Zar samo o tome brinete? Prosecno je mislim 13 cm, nisam sigurna, ali vise od 15 prosek nije sigurno

Ако је просек 13, то би по неким теоријама статистике требало да значи да се код већине мушкараца креће од 11-15. Или од 10-16.
 
Uvek me je zabavljala ideja o tome kako se tip i riba skinu, a ona izvuche lenjir i kazze chek da te premerim...
ako se vrh lenjira nasloni malo jache u meso sigurno se dobije josh jedan cm?
 
Ако је просек 13, то би по неким теоријама статистике требало да значи да се код већине мушкараца креће од 11-15. Или од 10-16.

Тако се и креће.
Већина мушкараца у својим причама додаје 4-5 цм...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top