velicina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A KOLIKO VAS (i muski i zenski) ima stalnu devojku / decka?
cija devojka / decko se zali na probleme sa "cvetkom" ?
manite se kompleksa...meni je mali pa?
eto dr..kam na ekran....psyho
sale alal vera za 19....to mu dodje,ako ti je mala saka, ono sto kazu MASALA!
 
Ja znam da mene ne zadovoljava nesto sto je ispod 10cm....ja ga ne osetim i moze on kako god hoce kad ga ja ne osetim u meni,...i meni nije to dovoljno!

Ja volim veliki K i da je debeo, volim da ga oseti u svim pozama a ne samo kad sam ja gore.

I Bitna je velicina, a ako neka kaze da je bitna tehnika da ne zna sta je dobar jeb.ac!
 
zasto kad god citamo clanke takozvanih strucnjaka,svi govore kako velicina muskog polnog organa nije bitna,kad to nije istina.Ne mislim one od pola metra,ali svaka zena ce efektnije da svrsi sa duzim i obimnijim,nego sa malim i uzim.Svaka koja kaze drugacije,ili nije probala ili laze.Govorim konkretno o sexu,a ne o vezama,brakovima...
Pa sad j.b.t. niko nije birao dužinu svog polnog organa ;) a ipak sam sigurna da svaki koji ga utera do kraja završi dobro posao :D ;-)
 
sad cu ja da malo k.enj/am ali kad se dvoje vole i kad postoji nazovimo to hemija ma koga je briga koliki je vazno je da ume da ga koristi...

e dobro
je l' mogu ja da se nadovezem?
(izvini, moram da zaposlim ruke, nemam vise cigareta, a pijem kafu)

nije mi jasno toliko insistiranje na velicini
jer..
ne 'ebem sa qrcem nego sa covekom.

no.. ima nas raznih
 
i ja se nadovezujem 'ebote i je sam tenkre kad sa 30 god upadam u pricu o "cvetku". upravo to a ko sto sam vise puta napisao to su kompleksi...
jer bolje 15 riba sa 10 cm nego 1 sa 20.....
 
al' me pali prvenstveno njegov mozak i on, a ne samo organ
je l' tu nesto nejasno?
mislim..imam vibrator kod kuce
ogroman22 cm..
nista to ne vredi draga moja
Malo se šalim,naravno da hebe i njegov mozak i ona stvar,problem je samo ako počne da hebe u mozak haha :D

a vibrator i te makine ne priznajem,gumenjaci i plastikaneri ne mogu da zamene tu mušku vanserijsku energiju :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top