Pomoc kod prince of persia

dahaka

Početnik
Poruka
3
:( ja nikako ne mogu da razumem pricu u igri POP warrior within. Da li bi neko hteo da mi isprica ukratko? Sto se tice same igre ona mi je dosta teska i nemogu da predjem jedan deo.Da li je neko od vas presao Pop warrior within?Koji vam je najtezi deo?Jer se neko borio protiv empress of time i protiv Dahake.
 
HMMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmm davno sam igr`o...Mislim da je princa uhvatio dahaka i on se vraca u proslost da bi promjenio buducnost...Znam da je tako nesto ...Igra nije tako teska ali da ju predjes ce ti trebati punoooooooooooooooooo vremena...Uglavnom trazi one portale proslost-buducnost i nekako ces ju preci...Igrica pocne malo da smara zato sto se stalno iste radnje ponavljaju...................
 
nije..nego je princu rekao onaj matori slepac da ce umreti i onda se princ vraca na ono ostrvo da promeni sudbinu..moras da odigras prvi deo pa tek onda drugi da bi razumeo pricu..
pa natezi deo je naravno..ako skupis sve one life uprgrade-ove..kad se bijes sa dahakom..presao sam sva 3 dela na oba nacina..
po meni naj igra svih svih vremena..:D
 
poenta je da je princ duduk, jedan veoma glup decko, koji nesto zasere, i ondak se vraca u proslost i jos vise zasere, i tako se ukopava jos vise da ni ovima iz ubisofta nije jasno sta su htjeli uopste jer tako to biva kad pravis nastavke za igru da bi iskamcio jos kesha, pa si primoran da usput izmisljas.
U principu mozes da slazes nastavaka dokle god se dobro prodaju sa tom vremenskom cakom. Jednostavno kad izadje novi princ shvatis da sretan zavrsetak prethodnog nije takav kakvim se cini, pa onda ajmo jovo nanovo kroz vrijeme i da skakucemo do novih pobjeda(tj. poraza)
cista palamudija od igre....
 
Imam pitanje za korisnika "stevamustaine"???

Presao sam prince of peria igricu u svim modovima...znaci od easy pa do hard moda ali sada prvi put od tebe cujem da postoji i drugi nacin prelaska igrice???
I de mi reci kako si uspjeo da dodjes do toga da se boris sa dahakom???

Izgleda da ne znam sve o igrici.

A za pokretaca teme imam pitanje:
GDJE SI ZAPEO u igrici???

Za mene je najtezi 2 dio ali 3 je najduzi.
 
Bolja ti je i od GW-a?:lol:

pa sad :D
ne volim ja samo gw da igram..uvek volim da picim HITMAN-a koji je takodje jedna od mojih omiljenih naslova :D
al vratimo se odgovoru..jeste..bolje mi je od gw-a :D
vise volim takve avanture-akcije sa dosta dobrih poteza..
@boris 1
mislim da sam ti odgovorio na pm..al ajd
samo trebas da skupis svih 9 life upgradeova da bi se sibao sa dahakom
mada je to malo teze..pogledaj na netu za neki walktrough da vidis gde se nalaze ti pedastali..
 
Pa ovako...Posto je Princ zas.rao u prvom delu otvarajuci Sands of time, u 2. delu mu starac-prorok kaze da ce, posto je otvorio pescanik umreti. Ali Priceva namera nije da umre vec odlucuje da ode na ostrvo vremena i da razgovara sa Gospodaricom vremena (Empress of Time) da bi ga ona vratila u proslost pre nego sto je stvoren Sands of time da bi sprecio njegovo stvaranje i promenio svoju sudbinu. I tako on krece na ostrvo i njegov brod presrece sluzbenica Gospodarice vremena i unistava njegov brod. On se budi na ostrvu i naravno krece u potragu za Empress of time. Tu mu sad smetaju ta sluzbenica koju je on zatekao da se bije sa damom u crvenoj haljini (koja kasnije ispada da je empress of time). On spasava crvenu koja mu obecava da ce razgovarati sa Gospodaricom i pomoci mu(folira ga, naravno, posto i ona hoce da ga ubije), sluzbenica gine, ali se sad pojavljuje i Dahaka koji ga neprestano juri(i s kojim se ne bori jer ce on sam biti unisten na kraju zahvaljujuci princevom medaljonu) i misteriozno crno bice koje ga prati . I tako princ juri Gospodaricu kroz proslost i sadasnjost, bije se sa njom, ubija je(prvi put) i shvata da je pogresio jer sad ne moze da se vrati u vreme kada je stvoren Sands of time. Ali saznaje da postoji maska, koju kad stavi, vraca ga u proslost u vreme kad je dosao na ostrvo u potrazi za Gospodaticom. I tako on pronalazi masku, stavlja je, i pretvara se u crno bice koje je pratilo princa tokom igrice. Tu je sad paralelna prica jer je sa jedne strane normalan princ a sa druge tamni, i sad se ponavljaju dogadjaji kada je bio normalan princ, ali samo iz drugog ugla. Jos uvek ga smara Dahaka, naravno. I tako negde pred kraj se srecu tamni i normalni princ kad ih napadne Dahaka. I naravno tamni princ dozvoli Dahaki da ubije normalnog, sto ovog vraca u normalu i ponovo postaje ljudsko bice. Ponovo ide do gospodarice(pre toga ce ga napasti Grifon), nalazi je(ali posto sad zna da ce da pokusa da ga ubije, ne naseda na foru), razbija zid iza njene stolice, nalazi portal i gura je u njega, a i on krace za njom. Na kraju je on nalazi, bije se sa njom i ubija je jer ona nije htela njega da poslusa i podje s njim u Vavilon. U tom trenutku pojavljuje se Dahaka koji svojim pipcima upija Gospodaricu i uzima princev medaljon usled cega Dahaka misteriozno nestaje. I princ sad misli da je promenio svoju sudbinu, ali....nastaje drugi problem koji ces viseti kad budes igrao T2T. Nadam se da je dovoljno objasnjena prica.
 
Nije mi dozvoljavala igrica da je igram na visti posto nije napravljena za vistu.dio sam isto tako igrao uz pomoc nekog malog programcica kojeg sam downlodovao sa Ubisoftovig sajta.

Ako neko zna da mi kaze da li uopste ima tako nesto za 2dio???
 
@iVE014
sve si ti lepo to ispricao..pogresio si oko jedne stvari..u 2 delu nema mracni princ..to je samo desjtvo one maske ;)
@kentora
hvala bogu jos neko da je oigrao pravi kraj igre..
pa valjda ste videli kako pocinje 3 deo..empress je ziva..hmm kako to?;)
pravi kraj je kad roknes dahaku i onda se vracas u vavilon sa svojom novom devojcicom..:D:D
 
У другом делу принц креће на острво времена како би зауставио чудовиште које је пре тога
ослободио, Дахаку, тако што би победио царицу времена. Док се његов брод креће кроз буру,
он примећује други брод, који се креће ка његовом броду. На другом броду су била
чудовишта предвођена девојком. Пошто чудовишта покушавају да заузму брод принц креће
у против-напад. Успева да се пробије до девојке која је преводила чудовишта, али ту губи
борбу и бива бачен у море. Док тоне принц се присећа речи пророка: „Не можеш промеити
судбину, ниједан човек то не може.“
Касније се буди на обали острва времена и креће у нову авантуру. Полако се пробија ка
замку, смештеном у средини острва. Док се пробија, прати девојку која да је раније
победила, а кад она улази у пешчани вртлог и нестаје. Принц такође улази у вртлог и
одједном се враћа у прошлост где увиђа да је цео замак као нов. Како пролази кроз замак он
примећује чудовиште које је његове висине и грађе, али које га никад не напада.
Касније принц долази до кружног „подијума“, где примећује борбу две девојке. Једна од њих
је девојка која га је победила на броду, тако да он одлучује да помогне другој и ту убија
девојку са брода. Тада та просторија починје да се руши и он не сазнаје скоро ништа о другој
девојци, која једино жели да он оде од ње. Он наставља да трага за царицом времеан и убрзо
поново среће девојку коју је спасао. Она се представља као Каилина и да помаже царици
времена. Такође она му помаже да отвори врата која воде ка царици времена, али кад их је
отворио Каилина долази до трона и узима мачеве.
Испоставља се да је она царица времена и да је предвидела да ће је принц убити, тако да она
то хоће да промени тако што ће се сукобити са принцем. Принц побеђује и у нади да је
уништио Дахаку креће кући, али испоставља се да је Дахака живи и да га идаље јури. Он
доспева у гробницу, где сазнаје за маску која ће га вратити кроз време и дати му још једну
прилику.
После дуготрајне потраге, успева да је пронађе, али онда се претвара у чудовиште које је до
тада виђао. Тада „среће себе“ из прошлости и ту Дахака хвата другог њега и тако се ослобађа
маске, али пошто се вретио кроз време, мора да се суочи са царицом времена. Ту одлучује да
спречи борбу, али пошто не успева бори се са царицом времена и када је требало да је порази
он се предаје, али тада се појављује Дахака и прождире царицу времена, али не и принца. Он
користи амајлију времена и тако спашава царицу времена.
 
nije..nego je princu rekao onaj matori slepac da ce umreti i onda se princ vraca na ono ostrvo da promeni sudbinu..moras da odigras prvi deo pa tek onda drugi da bi razumeo pricu..
pa natezi deo je naravno..ako skupis sve one life uprgrade-ove..kad se bijes sa dahakom..presao sam sva 3 dela na oba nacina..
po meni naj igra svih svih vremena..:D

Cekaj.....Jer i prvi i treci deo imaju 2 nacina da se predju?ja sam samo nasao na drugi deo 2 nacina.:?:
 
drugi deo ima dva završetka!
prvi nema a koliko se ja sećam ni treći! Što širite dezinformacije?

By d way kad smo već kod princa mislim da ste svi upoznati da se snima "the movie"!
princa glumi ni manje ni više nego Orlando bloom!!!!!
 

Back
Top