Sta sad?

modestib

Zainteresovan član
Poruka
180
Upoznala sam frajera, uopste nisam ocekivala da me ovako otkine sve to. Pocelo je na netu, dok smo igrali karte, nasli smo se na keca. Nismo uopste pricali o bilo cemu vaznom, samo smo provodili vreme zajedno. Vrlo brzo je dosao u Bg nekim drugim poslom i popili smo kafu. Susret je bio kratak ali uzasno blizak, kao da se znamo oduvek. Topao zagrljaj, super prica. Bi nam bas tesko da se razidjemo. Usput je rekao da ima devojku (mada ga niko nista nije pitao) i odmah je poceo da se vadi, ona je mlada, iako su skoro dve godine zajedno da ja ne mislim da je to nesto bog zna koliko ozbiljno. Verujem da je to zato sto je skontao da se nesto desilo, pa je morao nesto i da kaze. Nije mi bilo nista tada, pa nisam obracala paznju. Sutradan je poslao sms da je sobodan posle ponoci, ja sam odbila. Nije mi jos bila frka :) Od trenutka kad se vratio kuci pocelo je skype ludilo. Stvar se toliko zahuktala da smo na kraju oboje uzeli po slobodan dan i nasli se na pola puta. Proveli smo noc i dan zajedno. Dugo mi se nije dogodilo da mi neko toliko pasuje. Koza, mirisi, dah... Nekako smo se razisli, ali je on sutradan ponovo dosao za bg. Proveli smo jezivo dobru noc zajedno. Od tada, jedva disem. Vidim da mu je dobro, jasno mi je da osecamo slicnim intenzitetom, samo odjednom njegova veza dobija epitet ozbiljna, vidim da je u frci a ja, koliko god da ne zelim, pocinjem malo da stezem, zelela bih da ne izgubim ovaj osecaj koji dugo, dugo nisam imala. Ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim, ni kako da iskuliram.
 
iskreno,nemas mnogo izbora,ako je njegova veza dobila epitet ozbiljne,(sto je samo po sebi glupo ali to je druga tema),najbolkje bi bilo da odes(sto nije lako),jer ne verujem da ces nastaviti da uzivas sa njim dok je on u vezi...
al sam rekla.... :)
 
iskreno,nemas mnogo izbora,ako je njegova veza dobila epitet ozbiljne,(sto je samo po sebi glupo ali to je druga tema),najbolkje bi bilo da odes(sto nije lako),jer ne verujem da ces nastaviti da uzivas sa njim dok je on u vezi...
al sam rekla.... :)

na kraju ce tako i da bude, ali mislila sam mozda neko ima neki savet kako bi to moglo da se izbegne :heart::heart::heart::heart::heart:
 
e j.b.g., hemija je tu, ali ti je odmah dao do znanja da ima djevojku, pa sad još i napominje da je ozbiljna veza (ako sam dobro skontala)...u svakom slučaju, najbolje je da budeš iskrena, i prema sebi i prema njemu...razmisli da li možeš pristati na tu varijantu veze...pa porazgovaraj i s njim...ipak je za takvo nešto potrebno dvoje ;)
 
prvo je, kad smo se videli prvi put, sam poceo da blebece da ima devojku ali da je ona jako mlada i da to nije nesto bitno. posle ludila, kad pricamo o tome, jer ja tesko mogu da iskuliram, najednom je frka jer je veza ozbiljna
 
Upoznala sam frajera, uopste nisam ocekivala da me ovako otkine sve to. Pocelo je na netu, dok smo igrali pref, nasli smo se na keca. Nismo uopste pricali o bilo cemu vaznom, samo smo provodili vreme zajedno. Vrlo brzo je dosao u Bg nekim drugim poslom i popili smo kafu. Susret je bio kratak ali uzasno blizak, kao da se znamo oduvek. Topao zagrljaj, super prica. Bi nam bas tesko da se razidjemo. Usput je rekao da ima devojku (mada ga niko nista nije pitao) i odmah je poceo da se vadi, ona je mlada, iako su skoro dve godine zajedno da ja ne mislim da je to nesto bog zna koliko ozbiljno. Verujem da je to zato sto je skontao da se nesto desilo, pa je morao nesto i da kaze. Nije mi bilo nista tada, pa nisam obracala paznju. Sutradan je poslao sms da je sobodan posle ponoci, ja sam odbila. Nije mi jos bila frka :) Od trenutka kad se vratio kuci pocelo je skype ludilo. Stvar se toliko zahuktala da smo na kraju oboje uzeli po slobodan dan i nasli se na pola puta. Proveli smo noc i dan zajedno. Dugo mi se nije dogodilo da mi neko toliko pasuje. Koza, mirisi, dah... Nekako smo se razisli, ali je on sutradan ponovo dosao za bg. Proveli smo jezivo dobru noc zajedno. Od tada, jedva disem. Vidim da mu je dobro, jasno mi je da osecamo slicnim intenzitetom, samo odjednom njegova veza dobija epitet ozbiljna, vidim da je u frci a ja, koliko god da ne zelim, pocinjem malo da stezem, zelela bih da ne izgubim ovaj osecaj koji dugo, dugo nisam imala. Ne znam ni sta da mislim, ni sta da radim, ni kako da iskuliram.

Zašto bi ti išta radila? Ako mu je stalo, kako kažeš, kao tebi, onda će on da preduzme nešto i da završi sa tom "ozbiljnom vezom". Ukoliko ne, onda mu i nije baš toliko stalo i ma šta ti radila i preduzimala, ništa od vas dvoje. U medjuvremenu UŽIVAJ;)
 
naravno da ne bih, nisam ja ta koja to treba da joj kaze, niti treba da sazna ovako

sve mi je jasno, i jasno mi je da je on na potezu, ja se samo pitam kako da pocnem da disem i kako da iskuliram da vrsim bilo kakav pritisak
 
naravno da ne bih, nisam ja ta koja to treba da joj kaze, niti treba da sazna ovako

sve mi je jasno, i jasno mi je da je on na potezu, ja se samo pitam kako da pocnem da disem i kako da iskuliram da vrsim bilo kakav pritisak

Paaa...medju nama...potrudi se malo, neka poželi da bude slobodan i TVOJ;)
 

Back
Top