Sta radite kad zena place?

N

nVidia

Gost
Kazite mi, muskarci, kako reagujete na zenske suze? Da li vas nervira kad zena place, ili imate potrebu da je zastitite, ili saosecate, ili vam je neprijatno, ili vas ne dotice...Sta mislite o zenskim suzama i plakanju, uopste?
 
Dodam joj maramicu i gledam kao rida. Naravno da me razneži, ali sam se previše puta utopio u ženskim suzama da bih olako u njima zaplivao. Tako da ženski plač smatram šarmantnim. Ima žena koje su lepe dok plaču. Naravno da je pogrešno dovoditi ih do suza da bi se naslađivalo u njihovoj lepoti. Mada je zgodno dovesti damu smehom do suza. Onda je zabavno gledati je kako se zabavlja sa svojom šminkom.
 
dji-djo:
Dodam joj maramicu i gledam kao rida. Naravno da me razneži, ali sam se previše puta utopio u ženskim suzama da bih olako u njima zaplivao. Tako da ženski plač smatram šarmantnim. Ima žena koje su lepe dok plaču. Naravno da je pogrešno dovoditi ih do suza da bi se naslađivalo u njihovoj lepoti. Mada je zgodno dovesti damu smehom do suza. Onda je zabavno gledati je kako se zabavlja sa svojom šminkom.
He he he, sve pohvale na tvoj racun :wink:
 
Luc:
Maaa neeee, kad place zbog neceg sto je u vezi samnom - imun sam. Kad placu iz nekog drugog razloga, volim da ih gledam, saosecam(najcesce je zagrlim), ponasam se zastitnicki.
Vidi ti ovo, one ogrubele. Pa kako da ih onda rasplačemo. Daj, Luc nađi neke plačljivice da se bacimo na tešenje. Kada se dooobro isplaču spremne su na svakojake ludorije. Iz jedne u drugu emociju. Zato i jesu žene.
 
Vuku kad mogu. Prošo ja i te njihove fore. Sad mogu sebe da povuku za rep od muke. Da, mučim, ali slatkim mukama. Luc, brate, umesto da se zabavljamo na ovom netu bilo bi bolje da se malo promuvamo. Devojčice su se raskomotile. Sve su spremne na tešenje, onako majčinsko. Bio ja da proverim. Samo da drži proleće. samo se plašim za snjeguljicu, da se ne istopi na ovim temperaturama.
 
dji-djo:
Devojčice su se raskomotile. Sve su spremne na tešenje, onako majčinsko. Bio ja da proverim. Samo da drži proleće.

Pa, ajde onda: na tesenje... :twisted: Kako ide ona narodna izreka: "Ko prvi devojci, njemu devojka"... ;)

samo se plašim za snjeguljicu, da se ne istopi na ovim temperaturama.

Ma, nece. Uzivace u nekoj ledenoj prostoriji i degustirati sladoled. Zar, ne Sneska. ;)
 
nVidia:
Kazite mi, muskarci, kako reagujete na zenske suze? Da li vas nervira kad zena place, ili imate potrebu da je zastitite, ili saosecate, ili vam je neprijatno, ili vas ne dotice...Sta mislite o zenskim suzama i plakanju, uopste?
E sad zavisi opet zbog cega place. Nekad mi je zao, a nekad i nije sve zavisi.
Zamisli prevari te i kasnije place i moli za Oprost,hmm to NERVIRA
Ali ako se radi o nekim ozbiljnim problemima onda mi bude zao i trudim se da joj pomognem.
 
nVidia:
Kazite mi, muskarci, kako reagujete na zenske suze? Da li vas nervira kad zena place, ili imate potrebu da je zastitite, ili saosecate, ili vam je neprijatno, ili vas ne dotice...Sta mislite o zenskim suzama i plakanju, uopste?

A, sad ozbiljno: Pa, ne volim da gledam devojku kako
place. Pokusam da je utesim ili smirim.

Medjutim, nisam imao puno iskustva sa zenskim
suzama, tako da jos uvek mogu lako da padnem i na
one lazne suzice.

Ali ako te suze nisu posle neke zaista grozne stvari
koju mi je uradila...
 
samo se plašim za snjeguljicu, da se ne istopi na ovim temperaturama.

Ma, nece. Uzivace u nekoj ledenoj prostoriji i degustirati sladoled. Zar, ne Sneska. ;)[/quote]
SRAMOTA! :evil: Kako samo smete da me ogovarate u mom odsustvu? Necuveno!
Da nisam svratila na ovu temu, ko zna sta bi bilo, a vi mislili da se sakrijete od mene, a? E, pa – nece da moze! :lol: :lol:
Dji-djo – da te pitam – da ti nisi onaj djidjo, samo vas ‘dvojica’ (ili jedan) me zovete ‘sneguljicom’. Priznaj! :wink: :idea:
A ono sto ste pominjali za to kako ja podnosim vrucinu…
Pa, u pravu ste… :roll:
Danas je bilo BAS toplo. Toliko da sam – PRIZNAJEM – pojela jedan sladoled u prijatnoj hladovini mog doma... :oops: Ne moze meni vrucina nista! Jer – osnova svega je hladnoca. Tako da sam i ja potpuno – neunistiva. Kad uz sebe imam sladoled, naravno. I klimu kad dodje leto. :shock: :?

‘vatajte vi druge devojke, koje vole prolece – ova voli samo zimu… I to sibirsku…
:wink:
 
Ma ja sam! Malo sam hteo da ispitam koliko si brza na ledu. Bome, kliziš. Svaka čast. Ja jesam medo brundo i nešto bi trebalo da imam sa snegom, ali je zima dobra samo za pecanje štuka. A one su zubate, i te kako.
I nisi uvek sneguljica, već i snjeguljica. A ima i ona dečja predstava u kojoj on njoj kaže:
Snjeguljice, Snjeguljice, probudi se bona ba.
A ona će: Ne merem,ne merem, začarata sam.
Volem Snjeguljice jer vole da se ljube. Od Snjeguljičinog poljupca se desi čudo. Kao da rasčaruje.
A tebi toplo? I meni. Baš je ugrejalo. Kod nas 23. Otopila bi se.
 
Snezna_kraljica:
samo se plašim za snjeguljicu, da se ne istopi na ovim temperaturama.

Ma, nece. Uzivace u nekoj ledenoj prostoriji i degustirati sladoled. Zar, ne Sneska. ;)
SRAMOTA! :evil: Kako samo smete da me ogovarate u mom odsustvu? Necuveno!
Da nisam svratila na ovu temu, ko zna sta bi bilo, a vi mislili da se sakrijete od mene, a? E, pa – nece da moze! :lol: :lol:
Dji-djo – da te pitam – da ti nisi onaj djidjo, samo vas ‘dvojica’ (ili jedan) me zovete ‘sneguljicom’. Priznaj! :wink: :idea:
A ono sto ste pominjali za to kako ja podnosim vrucinu…
Pa, u pravu ste… :roll:
Danas je bilo BAS toplo. Toliko da sam – PRIZNAJEM – pojela jedan sladoled u prijatnoj hladovini mog doma... :oops: Ne moze meni vrucina nista! Jer – osnova svega je hladnoca. Tako da sam i ja potpuno – neunistiva. Kad uz sebe imam sladoled, naravno. I klimu kad dodje leto. :shock: :?

‘vatajte vi druge devojke, koje vole prolece – ova voli samo zimu… I to sibirsku…
:wink:[/quote]
Znam zasto si takva - ovo ti je 666 poruka pa si malo nervozna :wink: .
 
Luc i Djidjo - da, u pravu ste, nisam tako razmisljala, ali nervoza je verovatno zbog onog broja... Ali eto, ni mi, kraljice, nismo na to imune. Ali - izlecila sam se - napisah koju porukicu - i - prosla me nervoza! 8)
A ne bih se ja otopila na 23 stepena, ja zracim hladnocom. I hranim se sladoledima. :wink:
 
usla sam u autobus, pun putnika, sela pored tipa koji je bio zadubljen u chitanje neke knjige...bilo mi je tesko...krenula je prvo jedna suza, pa druga...ma na kraju sam jecala (boze kad se setim tih dana , dodje mi da i sad zaplacem...shalim se...sad mi je smeshno kako sam sebi dozvoljavala da me neke stvari i ljudi toliko iznerviraju i rastuze da bih plakala)...plakala ja, plakala ne vodeci racuna da li to neko gleda i kako gleda ...u jednom trenutku sam ispred sebe videla maramicu...uzeh je bez da pogledam coveka pored sebe i bez hvala...kad je ona bila gotova, dobih drugu, pa i trecu...bez reci ni sa njegove ni sa moje strane...kad sam se smirila priblizio mi se i rekao na engleskom (tip je odavde i sve se desava ovde) da ako bi mi bilo lakse da se nekom ispricam da ce me on bez problema saslusati....tu sam krenula da pricam , takodje na engleskom ...ostali putnici su mi bili poznati i znala sam da nas ne razumeju....ja sam tada stekla svog najveceg i najiskrenijeg prijatelja i profesora engleskog jezika...

momci, imajte kod sebe uvek paklo maramica...nikad se ne zna kad cete preko nje mozda steci dobrog prijatelja...istina, mokrog nosa i ochiju al ...chudni su putevi gospodnji ....
 
Nego šta, nego maramice. Uvek ih imam u nekom od džepova pecaroškog prsluka.
Vidiš, boga ti, lepo rekoh Luc-u da one uvek smisle kako da im priđeš. na tebi je ta to prepoznaš i progutaš onaj kobajagi blam. Čudo jedno šta može jedna maramica da uradi. Evo ih, em im lepo da se druže, em spajaju lepo sa korisnim i uče englesi jezik, em svi sretni i zadovoljni. Pa i oni u autobusu. Zamislite koja je to pretstava bila. Životna, prava, iskrena, spontana, da je čovek poželi videti.
Bravo za profesora.
 
Maco, je li to poziv na tešenje?
U pravu si, mi smo tako jadni da ni suze nismo vredni da gledamo. A znaš li da prave dame, čak i danas, čuvaju svoje suze u malim flašicama? To je bio hit u renesansi, a običaj se preneo do danas. Znam neke cice što imaju kolekcije flašica sa suzicama. I na svakoj je označeno čime su uzrokovane. Ja radoznao, pa sam malo pregledo. Strašno zbog čega sve žene plaču. One prave samo kad ljušte crni lukac.
Nadam se da sam te malo utešio. A valjda je i Luc tu negde, ako ne lovi neutešne po ovom divnom vremenu.
 
djidjo:
Maco, je li to poziv na tešenje?
U pravu si, mi smo tako jadni da ni suze nismo vredni da gledamo. A znaš li da prave dame, čak i danas, čuvaju svoje suze u malim flašicama? To je bio hit u renesansi, a običaj se preneo do danas. Znam neke cice što imaju kolekcije flašica sa suzicama. I na svakoj je označeno čime su uzrokovane. Ja radoznao, pa sam malo pregledo. Strašno zbog čega sve žene plaču. One prave samo kad ljušte crni lukac.
Nadam se da sam te malo utešio. A valjda je i Luc tu negde, ako ne lovi neutešne po ovom divnom vremenu.
postoje nacini dok cistis luk da ne places..malo si se zeznuo. :wink:
a za bocice, pazi da se ne otrujes :roll:
 

Back
Top