Devojke, sta mislite o muskarcima koji pleshu?

Luc

Primećen član
Poruka
534
Zamislite situaciju: Ide pesma Vatra(Ana.N.) a on nadje neku devojku i s pola snage odigra - sambu. Ili polje jagoda - samba. Ili Andjele - Cha-cha-cha.
Ili Aleksandra Radovic(ne znam kako se zove pesma) - Rumba. Ili lane moje - rumba. Ledja o ledja - rumba... Da ne nabrajam sad... Da li ce vas to spustiti, ili suprotno, posto niste vi ti koji plesete s njim?
 
Luc:
Zamislite situaciju: Ide pesma Vatra(Ana.N.) a on nadje neku devojku i s pola snage odigra - sambu. Ili polje jagoda - samba. Ili Andjele - Cha-cha-cha.
Ili Aleksandra Radovic(ne znam kako se zove pesma) - Rumba. Ili lane moje - rumba. Ledja o ledja - rumba... Da ne nabrajam sad... Da li ce vas to spustiti, ili suprotno, posto niste vi ti koji plesete s njim?
PROCITAJ DOBRO STA SI NAPISAO? :evil:
Moj odgovor je:moze da plese samo samnom!
 
Ja obozavam ples i mogu da kazem da nema lepseg osecaja od onoga kada te partner zavrti i kada se prepustis njemu da vodi igru, a tebi se cini kao da letis.
Ok je mi je za muskarca da igra. Imam druga koji plese kao Fred Aster... Mali ima stav, drzanje, lakocu pokreta i kada plesem sa njim stvarno se osecam super...
A ti... ako ti decko ili tip koji ti se svidja plese, a ti ne umes... draga bar plesnih skola ima svuda po gradu. Na osnovni kurs pod obavezno da steknes osecaj i da razlikujes sambu, rumbu, ca-ca od beckog i engleskog valcera, da ti ritam udje u noge i za par meseci moci ces i sama da osetis kako je carobno kada te ponese ritam. Uostalom, nema boljeg vodjenja ljubavi od onog na podijumu za igru (figurativno naravno). :D

PS. sada me gore zbunise da li si musko ili zensko... Nebitno kog si roda i broja: SVI MARS NA PLES!!!
 
Luc:
Zamislite situaciju: Ide pesma Vatra(Ana.N.) a on nadje neku devojku i s pola snage odigra - sambu. Ili polje jagoda - samba. Ili Andjele - Cha-cha-cha.
Ili Aleksandra Radovic(ne znam kako se zove pesma) - Rumba. Ili lane moje - rumba. Ledja o ledja - rumba... Da ne nabrajam sad... Da li ce vas to spustiti, ili suprotno, posto niste vi ti koji plesete s njim?
koja je to muzika :?:
 

Back
Top