Osecam se zivom pored tebe....

Neva

Poznat
Poruka
7.358
Ako ste voleli ili volite, bili zaljubljeni ili sad uzivate u ovoj privilegiji, interesuje me koliko zaista znate/mo da uzivamo u svojim partnerima? Koliko primecujemo neke sitnice, gestove, koliko su nam dragi...

Sta je za vas uzivanje u partneru? Koji su to momenti kad mozete satima da ga/je posmatrate i mislite da ste najsrecniji na svetu jer je taj neko pored vas i cini vas srecnim ? Kako uzivate zajedno u svojoj ljubavi?
 
Ako ste voleli ili volite, bili zaljubljeni ili sad uzivate u ovoj privilegiji, interesuje me koliko zaista znate/mo da uzivamo u svojim partnerima? Koliko primecujemo neke sitnice, gestove, koliko su nam dragi...

Sta je za vas uzivanje u partneru?
Igra
Koji su to momenti kad mozete satima da ga/je posmatrate i mislite da ste najsrecniji na svetu jer je taj neko pored vas i cini vas srecnim ?
Ujutro, dok spava sa osmehom na usnama.
Kako uzivate zajedno u svojoj ljubavi?
U tisini

Nevce, pa di si ti...
 
Poveca mi se moc percepcije....i samo se smejem i salim i mozak mi radi 300 na sat....i uzivam da cinim drugima i sva sam kao na iglama...i volim da lezim sa njim u krevetu i da se ljubim i da ga gledam i itd....ovo sve treba da se stavi u davno proslo vreme...i mozda nece vaziti za ubuduce.....
 
Uživam što smo u mirnoj luci
Uživam kad šetamo zajedno sa klincem, a on sreće stare poznanike i pun je ponosa što smo nas dvoje pored njega dok se oni čude
Uživam kad planiramo zajedno nešto dugoročno, makar i nerealno, kad se zanesemo u mašti
Uživam kad čujem koliko me hvali kod prijatelj i kolega; da oni koji me prvi put upoznaju imaju lepše mišljenje o meni nego što je stvarno :lol:
Uživam što svaku noć zajedno ležemo i što se svako jutro zajedno budimo (koliko god zvučalo prosto, ja stvarno uživam svaki dan u tome)
Uživam kad kuvamo zajedno
Uživam kad zajedno pravimo sneška i vodimo dete na sanjkanje
Uživam kad tračarimo zajedno. Pretvori se u žensko :lol:
Uživam kad mi donese tople sendviče za večeru, a ujutro kafu u krevet
Uživam kad se postavi zaštitinčki prema meni
I kad oboje ne možemo da spavamo zbog nekih problema, a on kaže samo ti spavaj, ja te čuvam
:heart::heart::heart:
 
Uživam što smo u mirnoj luci
Uživam kad šetamo zajedno sa klincem, a on sreće stare poznanike i pun je ponosa što smo nas dvoje pored njega dok se oni čude
Uživam kad planiramo zajedno nešto dugoročno, makar i nerealno, kad se zanesemo u mašti
Uživam kad čujem koliko me hvali kod prijatelj i kolega; da oni koji me prvi put upoznaju imaju lepše mišljenje o meni nego što je stvarno :lol:
Uživam što svaku noć zajedno ležemo i što se svako jutro zajedno budimo (koliko god zvučalo prosto, ja stvarno uživam svaki dan u tome)
Uživam kad kuvamo zajedno
Uživam kad zajedno pravimo sneška i vodimo dete na sanjkanje
Uživam kad tračarimo zajedno. Pretvori se u žensko :lol:
Uživam kad mi donese tople sendviče za večeru, a ujutro kafu u krevet
Uživam kad se postavi zaštitinčki prema meni
I kad oboje ne možemo da spavamo zbog nekih problema, a on kaže samo ti spavaj, ja te čuvam
:heart::heart::heart:

bogami ja se nikad nebi ozenio pod ovim uslovima...pa to nije muz to je seka persa
 
bogami ja se nikad nebi ozenio pod ovim uslovima...pa to nije muz to je seka persa
Ahhhahaha, da te čuje neko ko ga poznaje :lol::lol::lol:
Nevo, gde si sad :wink:
Jebg nije tema da kažem - ide u pola sedam ponedeljkom na fudbal sa drugarima, i dolazi kući oko 1-2 :shock:
Mada, kad je juče došao ranije pokvario mi je planove:roll: :lol: (ne uključujte prljavu maštu,ja sam poštena žena :-P)

Od svega navedenog jedino svakodnevno ležemo i ustajemo zajedno i dobro što je tako. ostalo kad se potrefi, ali ja u tome uživam. Mislim, kako da svaki dan pravimo sneška, ili da ja svaku noć ne mogu da spavam:|
Ili odakle nam vremena da svaki dan kuvamo zajedno...
Mada uživala bih i da svaki dan dobijem kafu u krevet..
 
Uzzivam kad mi bere cvetuljke
svira pesmu koju je smislio za mene
kad se hvalishe k'o deran
i pravi da sve zna
i ima napade da me hrani da ne budem sluchajno gladna
a ja se samo gojim i polako pochinjem da se kotrljam
i kad zajedno gledamo "Opstanak"
i josh mnogo toga...
Dok me ne naljuti kako niko drugi ne ume
predem a posle ujedam i grebem...:D
 

Back
Top