I Libija protiv nezavisnosti KiM...

He, he... a zar nije Adem napisao kako je pao dogovor u Islamskoj ligi da će priznati KiM.
Interesuje me samo kako, s obzirom da neće da ih prizna ni Libija ni Iran (Iran zato što smatra da je to američka tvorevina i da nema veze sa Islamom...)...
Znači, betonirali se na 29 priznanja i ni makac dalje :)
 
nešto se govorka u našim medijima danas ...da će Hrvatska zajedno s Mađarskom da priznaju Kosovo ovaj tjedan u srijedu

dakle prekosutra


"razlog: zato jer su susjedne zemlje Srbiji pa kao lakše će ako budu zajedno"
( o sačuvaj me Zeuse stupidnosti i poltičke i novinarske...ma odakle god procurila ta 8udalaština)
 
:confused:
pa ne bih baš se složio s tom tvojom konstatacijom
:arrow: http://www.kosovothanksyou.com/

27+2+22

27 priznalo
2 u procesu priznanja
22 najavile priznanje
:idea:

Најавили...
Ја сам навео колико их је признало...
Најавили су они да ће их признати Бугарска, Канада, Чешка, Македонија и Израел, а зна се да од тога за сада нема ништа...
Немој да узимаш баш олако шиптарске изворе :)
 
Moamere lafčino!
On je i Aliji, kad mu je ovaj tražio podršku pred rat, rekao da oni u Bosni nisu pravi muslimani, već izrodi svoga naroda. Alija se vratio iz Tripolija k'o popišan.

On je rekao Alij da ostane u Jugoslavij i da k.....em pobede srbe! Da spoji Kosovo ,Sandjak i Bosnu u kojoj bi tada ziveo vecinski muslimanski narod(ZETRA-zelena transvezala).Ovaj ga na svu srecu nije poslusao.Gadafi je koliko ja znam zavrsio nekakve vojne skole u Banja Luci.I osim sto je osnovao medresu (srednju skolu) u Sarajevu izgradio je veliki broj djamija u Bosni.
Kloni me takvih prijatelja ! Balij nikad ne veruj pa ni ni kad ti se ucini da radi nesto dobro!
 
On je rekao Alij da ostane u Jugoslavij i da k.....em pobede srbe! Da spoji Kosovo ,Sandjak i Bosnu u kojoj bi tada ziveo vecinski muslimanski narod(ZETRA-zelena transvezala).Ovaj ga na svu srecu nije poslusao.Gadafi je koliko ja znam zavrsio nekakve vojne skole u Banja Luci.I osim sto je osnovao medresu (srednju skolu) u Sarajevu izgradio je veliki broj djamija u Bosni.
Kloni me takvih prijatelja ! Balij nikad ne veruj pa ni ni kad ti se ucini da radi nesto dobro!


Тачније Гадафи је био сарајевски питомац, ал'тада је и тај град био у Југославији и мултиетичан...битно да су му професори на Војној академији били наши...а чији би и били професори ..?

Није...ово за жену. Има само једну закониту, Сафију, Либијку...остало се не рачуна, а у то "остало" НЕМА ни једне Српкиње...тренутно.

Да...Љуба Врачаревић је обучавао безбедњаке, обезбеђење и једно време и женскадију.

И да...одлично говори српски као и сва његова деца, а чак и онај најстарији син са енглескињом што га има..

п.с. Зар заиста мислиш да си неког заварао овим својим постом, ааа?:lol::lol::lol:
 
Тачније Гадафи је био сарајевски питомац, ал'тада је и тај град био у Југославији и мултиетичан...битно да су му професори на Војној академији били наши...а чији би и били професори ..?

Није...ово за жену. Има само једну закониту, Сафију, Либијку...остало се не рачуна, а у то "остало" НЕМА ни једне Српкиње...тренутно.

Да...Љуба Врачаревић је обучавао безбедњаке, обезбеђење и једно време и женскадију.

И да...одлично говори српски као и сва његова деца, а чак и онај најстарији син са енглескињом што га има..

п.с. Зар заиста мислиш да си неког заварао овим својим постом, ааа?:lol::lol::lol:

Izgleda da nemas dovoljno misomora :D

2202_kokoske_zivotinje.jpg
 

Back
Top