Bicikl ili ja???

musical_girl

Zainteresovan član
Poruka
102
Imam veliki problem.
Moj dechko vecj neko vreme trenira biciklizam i od ove godine je preshao u Partizan. To znachi da jako chesto ima trke i da ga nema kod kucje minimum nedelju dana. Meni sve to jako teshko pada... Stalno plachem...
Ni na more necjemo mocji da idemo jer i tokom leta ima mnogo trka. Kada ga pitam jel mozhe da izostane sa jedne trke da odemo na more, on kazhe da ne mozhe i ne zheli sebi nishta da uskracjuje. Ponekad imam utisak da vishe vremena provodi sa biciklom nego samnom...
Ne znam shta da radim, jako ga volim i vishe od tri godine smo zajedno...
Koje je vashe mishljenje?
 
Imam veliki problem.
Moj dechko vecj neko vreme trenira biciklizam i od ove godine je preshao u Partizan. To znachi da jako chesto ima trke i da ga nema kod kucje minimum nedelju dana. Meni sve to jako teshko pada... Stalno plachem...
Ni na more necjemo mocji da idemo jer i tokom leta ima mnogo trka. Kada ga pitam jel mozhe da izostane sa jedne trke da odemo na more, on kazhe da ne mozhe i ne zheli sebi nishta da uskracjuje. Ponekad imam utisak da vishe vremena provodi sa biciklom nego samnom...
Ne znam shta da radim, jako ga volim i vishe od tri godine smo zajedno...
Koje je vashe mishljenje?

Ako ga volis u cemu je problem? Treba da te raduje njegov uspeh, da ga podrzavas da se bavi time sto ga cini srecnim i sto mu je bitno... ali, ako ti to bas smeta objasni mu da bi volela da vise vremena provodite zajedno, sigurna sam da ce razumeti i iskombinovati nesto.:)
 
Ja se vecj bavim muzikom i to skoro profesionalno. Ali uvek nadjem vremena za njega. Ja isto putujem, ali ako osetim da bi on zheleo da budemo vishe zajedno, ja jednostavno otkazhem koncert, pomerim ga ili vodim dechka sa sobom
 
Ako ga volis u cemu je problem? Trebaju da te raduje njegov uspeh, da ga podrzavas da se bavi time sto ga cini srecnim i sto mu je bitno... ali, ako ti to bas smeta objasni mu da bi volela da vise vremena provodite zajedno, sigurna sam da ce razumeti i iskombinovati nesto.:)
Ja sam jako srecjna zbog njega i kad je uspeshan na trkama. Potpuno razumem. Ali kad krenem sa prichom da mi smeta, on uvek kazhe kako ne zheli nichega da se odriche i posvadjamo se. Tako ja cjutim i trpim i suze lijem...
 
Ja sam jako srecjna zbog njega i kad je uspeshan na trkama. Potpuno razumem. Ali kad krenem sa prichom da mi smeta, on uvek kazhe kako ne zheli nichega da se odriche i posvadjamo se. Tako ja cjutim i trpim i suze lijem...

Onda trebate da poradite na komunikaciji. A otkazivanje koncerta zbog decka nije profesionalizam, izvini samo sam iskrena.. To je zrtva i neprofesionalno, po meni..
 
Sex mi nije neshto najvazhnije, vazhan mi je ali ne toliko...
Meni je bitno da je on pored mene.
On kazhe da on nas vidi zajedno za 50 godina, tj. da cju biti deo njegovog zhivota.
I sad kad ode na trke, on zna da cju ga ja chekati i zato se ne brine...
 
Imam veliki problem.
Moj dechko vecj neko vreme trenira biciklizam i od ove godine je preshao u Partizan. To znachi da jako chesto ima trke i da ga nema kod kucje minimum nedelju dana. Meni sve to jako teshko pada... Stalno plachem...
Ni na more necjemo mocji da idemo jer i tokom leta ima mnogo trka. Kada ga pitam jel mozhe da izostane sa jedne trke da odemo na more, on kazhe da ne mozhe i ne zheli sebi nishta da uskracjuje. Ponekad imam utisak da vishe vremena provodi sa biciklom nego samnom...
Ne znam shta da radim, jako ga volim i vishe od tri godine smo zajedno...
Koje je vashe mishljenje?

Ispuni svoj život nevezano za njega. Iskreno, da mene dečko ili muž tako gnjavi kao ti tvoga dobio bi šut katru istog trena. Nema neprivlačnije stvari od osobe koja ceo svoj život planira i podređuje drugoj osobi. Meni barem. Super je biti u ljubavi i vezi ali treba imati i sebe.
 
Alo bre, sta je vama.
Sad ispade devojka ljubomorna i nenormalna.
Nece biti.

Yebesh ti tipa kome je njegova strast, citaj biciklizam uvek i pre svega na prvom mestu.
Sve je to lepo i on treba da se bavi onime sto voli i u cemu je uspesan, ali neke mere treba da ima.
A, ako je nema....ni ona ne treba da bude tu kad je njemu potrebna i da otkazuje svoje koncerte.

Njemu bre jednostavno nije dovoljno stalo, a ako ipak jeste, uljuljkao se u to sto ce ga ona uvek cekati.
Ili neka ti se prilagodi ili idi dalje.
 
Alo bre, sta je vama.
Sad ispade devojka ljubomorna i nenormalna.
Nece biti.

Yebesh ti tipa kome je njegova strast, citaj biciklizam uvek i pre svega na prvom mestu.
Sve je to lepo i on treba da se bavi onime sto voli i u cemu je uspesan, ali neke mere treba da ima.
A, ako je nema....ni ona ne treba da bude tu kad je njemu potrebna i da otkazuje svoje koncerte.

Njemu bre jednostavno nije dovoljno stalo, a ako ipak jeste, uljuljkao se u to sto ce ga ona uvek cekati.
Ili neka ti se prilagodi ili idi dalje.

Ne slažem se da mu nije dovoljno stalo. Možda jesi u pravu, ali ne nužno. Ne reaguju svi isto na stvari. On je našao zanimaciju i to ga zadovoljava. To uopšte ne mora da ima veze sa njom, već je njegova druga strast. Jeste potrebno prilagođavanja, ali videti problem u interesovanjima naše druge polovine...
 
a jbga sad treća, nije to interesovanje nego način života.
ja devojku potpuno razumem
i mislim da je lav napisao baš lep post

@musical_girl
on je takav i to se neće promeniti. znam da tebe to mnogo boli, bila sam u jako sličnoj situaciji i nema tu pametnog rešenja
ili se pomiri sa takvim načinom života (to znači da nekako nađeš način da ne žališ toliko i da ti nije potrebno toliko vremena sa njim)
ili nemoj da s pomiriš i idi dalje

mislim, lepo je to što on vas vidi zajedno za 50 godina, i može mu se kad on tu sebi ništa ne uskraćuje (a i ne želi), a tvoje potrebe su u drugom planu. gde vas ti vidiš za 50 godina?
naravno, postoje kompromisi.. ne znam, ako se on pofesionalno bavi sportom tu valjda ima neke love pa možete zimi da idete na more na neko egzotičnije mesto od varne ili kušadasija =)

ne bi bilo loše da porazgovarate o tome šta je svako od vas spreman da uloži (pazi, uloži, ne žrtvuje) zarad očuvanja vašeg odnosa. ništa neće da raste ili čak živi ako se ne neguje.
 
1)biciklizam je super sport,pridruzi mu se
2)biciklisti su mnogo zgodni,a triatlonci jos vise :D

a i bolje da se bavi necem nego da bude dokon ili propalitet,pa jos mlohav : )
1) Ja i nisam bash neki sportski tip, ja sam ipak umetnik u srcu i dushi. A ne mogu mu se pridruzhiti jer je on sad u profesionalcima...
2) I nisu bash zgodni, jako imaju ruzhne noge. Pre je trenirao plivanje pa mu je josh koliko toliko ostalo dobro telo :)
 

Back
Top