Znacenje planeta: SUNCE

Ako ce "biti sto biti mora" onda ne trazi po sto puta da ti se radi horoskop, a kad krene da se radi i da prica o istom, da navodis "bice sto biti mora" i "tu ce teshko shta moci da poremeti neka planeta neshto" uz podrugljivi komentar "ahaha" koji je obrisan. Dakle, tema nosi naziv Znacenje planeta: SUNCE i ako trazis tumacenje u vezi istog dobila si, posto Sunce simbolizuje brak a u zenskom horoskopu i muza. U tvom slucaju bivseg. Kako je isto ugrozeno i kako je iz dobre namere konverzacija krenula o tome sa koje strane se ugrozava, sta raditi kasnije da se izbegne da se ne upada u iste situacije kada se menja i drzava zbog haosa koji nastaje u koji su upleteni i drugi, podrugljivo odgovaras "ahaha".


Sta u stvari hoces, znas li i sama? Imas napisanih 21.155 poruka i upoznata si da se na temi pise o znacenju Sunca a da se o ljubavi koju nosi Venera pise na drugom pdf. To znaci da spamujes, uz dodatak da kada ti neko izadje u susret i pise o tvom Suncu odgovaras ahaha. Ja ti nisam kriv sto je takvo kakvo jeste, niti sam kriv moderatoru koja svaki dan brise moje poruke.


Tvoje Sunce je vezano konjukcijom Saturn Merkur koje i ne mora biti lose ukoliko budes vukla pametne poteze, moje Sunce konjukcijom Mars.
Moze i postovana da napise kakve njeno Sunce gradi aspekte i u kom je polju, umesto brisanja tudjih postova koji se ne ticu nje, na temi Sunce.




Jos jednom si zamoljena da uzrecicu moj ne upotrebljavas preko mog nicka. Prevedeno, distanca.

kamael, ja nijedan komentar nisam ostavila s namerom da te uvredim ili podcenim tvoj trud ulozen u pokushaje tumachenja mog horoskopa, ali se uvek na ono shto me zasmejava smejem, a ubacivanje u prichu mog bivsheg muza s kojim ne zivim vec deset godina jeste vishe nego smeshno...
drzava se nece menjati ni zbog kakvog haosa vec ce se menjati samo u sluchaju da ne dobijem radnu dozvolu koju ganjam, a to cu znati za mesec dana... dakle, ukoliko je dobijem bicu u nemachkoj a ukoliko je ne dobijem moracu da se preselim za shvajcarsku da bih je dobila, jer se radi o shvajcarskoj radnoj dozvoli... objasnicu ti malo detaljnjije ovo, svi koji zive u pogranichnom delu shvajcarske (do 50 km) bilo na nemachkoj ili francuskoj strani imaju pravo na rad u shvajcarskoj i dobijanje tzv. pogranichnih radnih dozvola, s tim shto je mnogo lakshe dobijaju osobe sa nemachkim i francuskim pasoshima... poshto ja imam crnogorski pasosh sa nemachkim boravkom moguce je da mi je nece dati i da cu zato morati da predjem da zivim u shvajcarsku da bih doshla do drugachije radne dozvole, kakvu imaju stranci koje zive u shvici...
i sad treba da se ne smejem kad mi ti objasnish da ovo sve ima veze sa mojim bivshim muzem...:roll:
 

Back
Top