Kaze nikad nije prestala da ga voli, uprkos svemu?

imao sam skoro slicnu situaciju,neko mi je dirao moje pilence,i ja sam otac,sta sam trebao da mu odrubim glavu,da ga oplavim od batina,to vodi samo u jos vecu spiralu nasilja
resio sam to sasvim drugacije,danas je sve ok

Ma nisam ni ja toliko militantna:D:D ali nije svejedno,morash da reagujesh i sigurno nisi bio u fazonu ' ako si je lupio,zasluzzila je"...
Mada..to je sasvim druga tema...
 
Svejedno ko je...savetujem ti oprez i da se ne rushe mostovi za sobom...ako ljudi koji te vole to ne budu mogli da prihvate, onda odustani...da ne bi bila izlozzena riziku od bezizlaza za sluchaj da krene naopako...to bih joj rekla...

Stvar je u tome sto sam u samom startu ja bila odlucna da ga nikad necu prihvatiti iskreno, a onda malo razmislim da je to njena sreca mozda i zbog toga odlucim da potrazim savet. Ima vas dosta koji ste stariji i iskusniji od mene pa zelim da cujem misljenje.
Na kraju krajeva nije ni bitno da li je u pitanju moja drugarica ili ja bitna je poenta price.
 
Stvar je u tome sto sam u samom startu ja bila odlucna da ga nikad necu prihvatiti iskreno, a onda malo razmislim da je to njena sreca mozda i zbog toga odlucim da potrazim savet. Ima vas dosta koji ste stariji i iskusniji od mene pa zelim da cujem misljenje.
Na kraju krajeva nije ni bitno da li je u pitanju moja drugarica ili ja bitna je poenta price.

Bitno je vrlo..posto vidis da i ovde lazes samu sebe..plasis se osude nas koji smo u tvom zivotu niko i nista8-)
 
25 ako moram da budem precizna ali i dalje zivi sa njima i zavisi od njih. A volela bih da vidim roditelje koji ne bi reagovali na to da im se cerka npr udaje za decka za koga znaju da ju je udario pre nekog vremena. Ne znam koliko godina bi trebalo da imamo da bi to roditelje prestalo da zanima :roll:
Znam da njihova odluka nece uticati na njenu jer mislim da je to resena stvar ali da joj je vazno i sta ce oni reci i misliti, naravno da jeste!
Njihova prva reakcija će biti jako negativna, naročito jer je ona sve ovo vreme pričala ružno o njemu.
A i normalno je da roditelji tako reaguju... Uf, nezgodno, nezgodno... :|
i jos jedna stvar..znaci da ce ona sad zavisiti od njega.!
Da ne preterujemo sad malo? :|
Kako jedna zdrava, prava, odrasla ženska osoba može da zavisi od bilo koga?
a osim toga drugi ponekad vide ono što mi sami ne vidimo zaslepljeni ljubavlju ili ponosom ili bilo čim.
Da.
Samo se to obično ne prihvata, dok sam ne lupiš glavom u zid, džaba...
 
@ dzordzi ajde,sta si napao devojku..pa sta ako se plasi osude,mozda je pogubljena i izgubljena,situacija je teska i na sve nacine pokusava da nadje resenje..citam ovu temu vec dva dana i ne znam sta da napisem,to mi se retko desava,bas zato sto je vrlo osetljiva tema(bar iz mog ugla),kao i cela situacija...ok,pogresio je on,pogresili su i roditelji,mozda je i ona pogresila...takve stvari je tesko prepricati i jedino on i ona znaju sta je tu bilo zaista...cesto je odnos dvoje ljudi nemoguce shvatiti kroz pricu...
 
@ dzordzi ajde,sta si napao devojku..pa sta ako se plasi osude,mozda je pogubljena i izgubljena,situacija je teska i na sve nacine pokusava da nadje resenje..citam ovu temu vec dva dana i ne znam sta da napisem,to mi se retko desava,bas zato sto je vrlo osetljiva tema(bar iz mog ugla),kao i cela situacija...ok,pogresio je on,pogresili su i roditelji,mozda je i ona pogresila...takve stvari je tesko prepricati i jedino on i ona znaju sta je tu bilo zaista...cesto je odnos dvoje ljudi nemoguce shvatiti kroz pricu...


to hocu da kazem,al niko ne cuje
 
@ dzordzi ajde,sta si napao devojku..pa sta ako se plasi osude,mozda je pogubljena i izgubljena,situacija je teska i na sve nacine pokusava da nadje resenje..citam ovu temu vec dva dana i ne znam sta da napisem,to mi se retko desava,bas zato sto je vrlo osetljiva tema(bar iz mog ugla),kao i cela situacija...ok,pogresio je on,pogresili su i roditelji,mozda je i ona pogresila...takve stvari je tesko prepricati i jedino on i ona znaju sta je tu bilo zaista...cesto je odnos dvoje ljudi nemoguce shvatiti kroz pricu...

:DBas ste slatki..ajde sad svi na mene..da zaboravimo sto vas farba od pocetka..ja joj zelim sve najbolje i 5oro dece.
 
zelenooka procitaj redom ona zavisi od roditelja.
Pročitala sam, pa ne može ceo život od nekoga da zavisi, jel tako?
A ako joj je to plan, e onda nemam dalje komentara. :oops:
:DBas ste slatki..ajde sad svi na mene..da zaboravimo sto vas farba od pocetka..ja joj zelim sve najbolje i 5oro dece.
Nije bitno da li nas farba ili ne, priča je univerzalna i svakom može da se desi.
Ma koliko u ovom trenutku izgledalo da nije tako.
 

Back
Top