Koji je najbolji kviz na televiziji?

Koji je najbolji kviz na televiziji?

  • Želite li da postanete milioner?

  • Sam protiv svih

  • Slagalica

  • Najslabija karika

  • Da li ste pametniji od đaka petaka?

  • Visoki Napon

  • Čik pogodi

  • Pitanja za šampiona

  • Keš Taxi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da li ste pametniji od djaka petaka? hahahaha :mrgreen: najgori kviz ikada...bolje visoki napon da si stavio...

Milioner ubedljivo

e ja se s ovim ne slazem........kviz je bash dobar, a i opushtena je atmosfera za razliku od raznih drugih kvizova kod kojih je princip-pitanje,odg,pitanje,odg...:roll:..mada u principu volim sve quizove jer se taj nachin proverava znanje.....
e da, nije losh ni kesh taxi-ako se to rachuna u kvizove.....jedino me voditelj ivan nervira........
 
Svi kvizovi su losi.
Svi imaju istu zajednicku crtu. Sistem eliminacije na najmanju gresku. To je bezveze. Em je ucesnik stalno pod jednom vrstom stresa em su kvizovi do bola spori i monotoni. Jedno pitanje se resava 10 minuta. Katastrofa.
Kviskoteka je bila pravi kviz (i njeni klonovi kao Sarajevski kviz Brod u boci i slicno)
Kvizovi gde se istovremeno takmicio veci broj igraca i gde ti je pogresan odgovor jedino oduzimao poene a ne i eliminisao.
Nema vise dobrih kvizova.
 
Svi kvizovi su losi.
Svi imaju istu zajednicku crtu. Sistem eliminacije na najmanju gresku. To je bezveze. Em je ucesnik stalno pod jednom vrstom stresa em su kvizovi do bola spori i monotoni. Jedno pitanje se resava 10 minuta. Katastrofa.
Kviskoteka je bila pravi kviz (i njeni klonovi kao Sarajevski kviz Brod u boci i slicno)
Kvizovi gde se istovremeno takmicio veci broj igraca i gde ti je pogresan odgovor jedino oduzimao poene a ne i eliminisao.
Nema vise dobrih kvizova.

Ima slagalica :mrgreen:
To je jedini kviz koji je opstao ovoliko godina.
Osim njega, apsolutno se slažem za Kviskoteku, one starije verzije se ne sećam, ali ovu novu sam pratila na Novoj TV
 
Ubedljivo najdinamičniji kviz je Pitanja za šampiona!
U njemu najčešće pobeđuju takmičari koji poseduju najveće znanje.
Keš taxi je super kviz, jer je ideja fenomenalna.
Kviz Čik pogodi je super jer je interesantno slušati klince iz obdaništa kako objašnjavaju neke pojmove a odrasli trebaju na osnovu toga pogode o čemu je reč.
Kviz Đak petak je dobar da se vidi koje sve gluposti deca uče.
Slagalica je dobar kviz ali mi je previše socijalno deluje scenografija, na kojoj treba ozbiljno poraditi.
Visoki napon ima potencijal da uz male korekcije da postane dobar kviz.
Milioner je svetski format kviza, počev od muzike, svetla, same koncepcije kvize...
 
e ja se s ovim ne slazem........kviz je bash dobar, a i opushtena je atmosfera za razliku od raznih drugih kvizova kod kojih je princip-pitanje,odg,pitanje,odg...:roll:..mada u principu volim sve quizove jer se taj nachin proverava znanje.....
e da, nije losh ni kesh taxi-ako se to rachuna u kvizove.....jedino me voditelj ivan nervira........

slazete se zato sto mahom ne mozete da odgovirte na ostala pitanja [vecina vas] a i u tom kvizu mozete verovatno samo do treceg razreda...

Najbolji kvizovi [po meni]:
1. Milioner
2. Kes Taxi
3. Pitanja za sampiona
4. Visoki Napon
5. Slagalica

pa tek onda svi ostali :D

Inace, djak petak mi je bzvz jer ne mogu da gledam krezavog Voju kako vodi emisiju izvestaceno ;)
 

Back
Top