Kosovo-u znaku skorpiona?

kalinda:
Ne znam za Kosovo ali Siptari su u astrologiji predstavljeni kao taj znak Zato su tako destruktivni

Dodeljivanje znakova horoskopskih drzavama, nacijama, pa onda dalje gradovima i dr... ne vezuje se za datum nastanka te zemlje, vec vise ambijentalno i po mentalitetu.

Da, Kosovo najvise odgovara Skorpionu zbog stalnih nemira (koje za sobom vuku strepnje, stradanja), pa onda dlaje teroristicke organizacije su takodje poredstavljene Skorpionom i njegovim vladarem Plutonom, pa i odatle... Medjutim, u horoskopima klijenata kojima sam radila horoskope, ciji su korenovi recimo na Kosovu, nekad je naglasen zaista Skorpion, ali nekda Bik. Bik se vezuje za ovaj kraj vise zbog zemlje (obicno je da napomenem i to u pitanju losa planeta u Biku, Saturn ili Mars), zbog jako plodne zemlje (jer dole je zaista zemlja narocito plodna za vinograde i obradiva) ali ostavljena, ne pripada nikome i sl... ili je bilo vekovnih sukoba upravo oko teritorija...

Da ima veze sa Bikom, govori i to da je trebutno na nebu Mars u znaku Bika, pa jos na zvezdi nekretnici Algol koja se dovodi u vezu sa velikim stradanjima i zivotnim opasnostima, sto sve zajedno je moglo da ukaze na nemire u pokrajni.

Saturn je trenutno u znaku Raka i on tu donosi probleme sa nekretninama, ostavljene kuce, mnogo izbeglica, beskucnika, nezaposlenih... Zbog sekstila (dobar asp)Saturna sa Jupiterom, to ukazuje na njihovo pomeranje (Rak je znak nacije, pa su to etnicka seljenja, pomeranja...) dok bi situacija na Kosovu opet u maju biti na udaru, kada se i Mars i Saturn budu nalazili u istom znaku (Rak), mada to u isto vremew ukazuje i na pojacavanje snaga milicije, vojske, specijalnih jedinica i dr...
 
Ne znam da li je KiM skorpion,ali je sigurno da Srbi pate,da senka crnih orlusina dovrsava zapoceto,i da joj je malo Srpske krvi i srpskih grobova.Bol,patnja samo smrt i unistenje.Sta ce ti ljudi?Gde ce?Kako da im pomognemo?Bludnici ***** Vavilonske ispijaju piva,j..u u Bondstilu i cinicno se smeju.Svetinje gore od Hilandara,preko Kosova i Metohije,a snuju da i u Rusiji izgore.Zbilja sta smo mi,Srbi?Ima li nade za nas?Mislim barem malo zemaljske nade,ne one u nebeskoj Srbiji?
 
da ali ovo spada pod mundanu astrologiju koja racuna natalnu kartu zemlje prema njenom "datumu rodjenja" tj. konstituisanju.
svako odeljivanje osobina moze biti subjektivno i proizvoljno.

nij isto "dodeljivanje" i mundana astrologija, o cemu mi se cini da pricate.
 
anakin:
da ali ovo spada pod mundanu astrologiju koja racuna natalnu kartu zemlje prema njenom "datumu rodjenja" tj. konstituisanju.
svako odeljivanje osobina moze biti subjektivno i proizvoljno.

nij isto "dodeljivanje" i mundana astrologija, o cemu mi se cini da pricate.

Po Mundanoj astrologiji SCG je Vdoolija podznak Devica...
karta izgleda ovako:

scg-tranzit.gif


Medjutim, i pre ove i pre one pre ove Srbije bilo je istih desavanja na Kosovu. Sva mesta na planeti koja su podlozna nemirima, teroristickim napadima, progonstvima i kakvim drugim zlocinima (masovnim) odnose se na Skorpiona. Oduvek. Bez obzira na mundani horoskop.
 
da ali je Kosovo deo SCG i solarni horoskop Kosova bi se tako i trebalo tumaciti.

i u solarnom SCG se treba gledati uticaj plutona.
pluton jeste vladar skorpije ali se ne pripisuju osobine skorpije narodu (jer tako uvek moze da se napravi krivac - koji je skorpija) nego se gleda uticaj plutona.
 
Anakin,

da li su prvo nastali znaci ili planete?

Ne moze od Plutona...koji je otkriven 1930. a Ksoovska bitka je bila recimo 1389.


Mundani horoskop ne tumacim nikad tako kao ti... da sad u ovom horoskopu posmatramo Plutona za Ksoovo recimo... a solarni raditi bi tek bilo smesno (za mene) jer smatram da astrologiju new teba komplikovati, vec tumaciti sve iz jednog horoskopa - koji je cesto i vise nego dovoljan.

Iz ovog horoskopa se jasno vidi da je Mesec (koji predstavlja narod) u kvadratu sa Plutonom (rat, stradanja) pa nam ne gine masovno stradanje naroda, ponovo izbeglice, ponovo sirotinja (jer je narod - Mwesec u isto vreme u losem aspektu i sa Saturnom)...

U bilo kom mundanom horoskopu uvek je najvaznije pogledati Mesec - jer on predstavlja narod. Gde je, kako mu je... U ovom horoskopu, narod je (Mesec) u Ribama, pa se narod okupio oko dzamije (Ribe) i unistio je (90 Pluton i Saturn)... Taj Mesec uRibama su takodje sve nase svetinje na Ksoovu koje su do sada vec unistene i koje ce biti tek...

Dakle odavde se vidi sta nas sve ceka.... od kada napravise nesrecnu SCG.
 

Back
Top