VFB STUTTGART

100 %

Aktivan član
Poruka
1.178
ja ih gotivim
imam člansku kartu i iskreni sam fan kluba iz švabilenda

baš me interesuje ima li na ovom forumu još fanova ovog kluba, popularno nazvanih Švabe
doduše mi sve nemce zovemo švabe :D ali iz ovog grada su jedine prave
gotivim ovaj klub zato što kad god se domogao nekog uspeha nije imao zvezdu u ekipi već odista igra timski i dokazuje da timovi pobedjuju a ne zvezde u njima

p.s. ako se neko nadje u Stutgartu i poželi da pogleda neku utakmicu na prelepom Dajmler stadionu, neka se javi
i ima jedno ali
samo ne može medjunarodne utakmice
 
ja ih gotivim
imam člansku kartu i iskreni sam fan kluba iz švabilenda

baš me interesuje ima li na ovom forumu još fanova ovog kluba, popularno nazvanih Švabe
doduše mi sve nemce zovemo švabe :D ali iz ovog grada su jedine prave
gotivim ovaj klub zato što kad god se domogao nekog uspeha nije imao zvezdu u ekipi već odista igra timski i dokazuje da timovi pobedjuju a ne zvezde u njima

p.s. ako se neko nadje u Stutgartu i poželi da pogleda neku utakmicu na prelepom Dajmler stadionu, neka se javi
i ima jedno ali
samo ne može medjunarodne utakmice

Ja sam njihov simpatizer!
 
Fudbaleri Štutgarta u Ligi Evrope
Tanjug – pre 2 sata i 48 minuta
MOSKVA - Fudbaleri Štutgarta izborili su plasman u grupnu fazu Lige Evrope pošto su večeras u Moskvi, u revanš utakmici plej-ofa, igrali protiv ekipe domaćeg Dinama nerešeno 1:1 (0:0).

Prvi meč na domaćem terenu Štutgart je dobio rezultatom 2:0. Strelci na večerašnjem susretu bili su Kokorin u 77. za Dinamo Moskva, a Ibišević u 64. minutu za Štutgart. :D :D
 
Штутгарте добродошао назад у Бундеслигу! :respekt::respekt:

- - - - - - - - - -

VfB-Wuerzburg-Christian-Gentner-mit-Meisterschale_d95a7_frz_1152x648.jpg
 
Nadam se da si barem jednom bio na Gotib Dajmleru(valjda nisam pogresio) vise si nego istrajan i lojalan :D. Skroman kvalitet imaju,mada tu su ex reprezentativci Badstuber i Gomez.Za Bundes-ligu pa ekipa taman za sredinu tabele.
 

Back
Top