IMA LI DILEME KOSOVO ILI EU?

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Nema dileme - ili Kosovo ili EU. Jedina dilema je da li hoćemo EU ili ne, jer Kosovo je izgubljeno. Ko glasa za DSS i SRS izgubiće i Srbiju i Evropu. Ko glasa za SPS baca glasove u prazno, jer ne prelazi cenzus. U slučaju pobede SRS i DSS, u šta ne verujem, ne da Srbija neće odbraniti Kosovo, nego će izgubiti i Vojvodinu. Ali što je najgore izgubićemo mladost.
 
Nema dileme - ili Kosovo ili EU. Jedina dilema je da li hoćemo EU ili ne, jer Kosovo je izgubljeno. Ko glasa za DSS i SRS izgubiće i Srbiju i Evropu. Ko glasa za SPS baca glasove u prazno, jer ne prelazi cenzus. U slučaju pobede SRS i DSS, u šta ne verujem, ne da Srbija neće odbraniti Kosovo, nego će izgubiti i Vojvodinu. Ali što je najgore izgubićemo mladost.
Ah ovo su rijechi Nenada Chanka :whistling:
 
Nema dileme - ili Kosovo ili EU. Jedina dilema je da li hoćemo EU ili ne, jer Kosovo je izgubljeno. Ko glasa za DSS i SRS izgubiće i Srbiju i Evropu. Ko glasa za SPS baca glasove u prazno, jer ne prelazi cenzus. U slučaju pobede SRS i DSS, u šta ne verujem, ne da Srbija neće odbraniti Kosovo, nego će izgubiti i Vojvodinu. Ali što je najgore izgubićemo mladost.

Samo mala ispravka, ko glasa za DSS i SRS izgubice i Srbiju i Evropu i Kosovo posto je Kosovo izgubljeno kako god da okrenes.
 
ne razumes ti to....iliti:ne merim ja da li cu u boj po tome kolika me sila napada vec po tome koliku svetinju branim ....jasnije?a ti mislis da je najbitnije biti knez?

Za mene ne postoje nikakve svetinje, jer mi ništa nije sveto. Sutra me neće biti. Hoću danas da budem živ. Dakle bitnije je vladati nego suludo poginuti. Nešto ne vidim da su se zemlje EU zeznule što su u EU, da im je toliko loše da njihovi građani emigriraju kod nas. Dešava se obrnuto.
 
Ne mijesaj babe i zabe. Albanci kod nas uzivaju sva gradjanska prava (sto nije bio slucaj sa Srbijom) a i Albanija nema pretenzije da se pomenute teritorije spoje sa njom tako da bi ti najpametnije bilo da svoje izlive nekulture, nevaspitanja i neznanja ostavis za sebe.

sto se mene tice,ako nisi u pravu,tim gore po vas...ali nemoj posle kad se desi,a desice se,da gledate ka Srbiji za pomoc...ima da slusamo vesti o tome i da uzivamo...za hvala sta nam danas radite,izrodi...da ti nije bliza Albanija od Srbije,vvole??
 
Za mene ne postoje nikakve svetinje, jer mi ništa nije sveto. Sutra me neće biti. Hoću danas da budem živ. Dakle bitnije je vladati nego suludo poginuti. Nešto ne vidim da su se zemlje EU zeznule što su u EU, da im je toliko loše da njihovi građani emigriraju kod nas. Dešava se obrnuto.

ja sa takvim kao sto si ti inace ne mogu da komuniciram,.ali me zivo zanima sto ne emigriras u EU????!!!Idi "brate" pa uzivaj tamo....sto gubis vreme?pa samo jedan zivot imas...trci lola,TRCI!!
 
ja sa takvim kao sto si ti inace ne mogu da komuniciram,.ali me zivo zanima sto ne emigriras u EU????!!!Idi "brate" pa uzivaj tamo....sto gubis vreme?pa samo jedan zivot imas...trci lola,TRCI!!

Ja mogu sa svakim da komuniciram, jer sam civilizovan. Ja hoću da moja zemlja uđe u EU pa ću tako ući i ja. Nisam emigrirao u EU jer čekam srpski pasoš, toliko mrzim jugoslovenski; i sve jugoslovensko. Lola, o Lola.
 
Jer vi stvarno mislite da cete ovakvim temama na nekog uticati. Ti si bese clan DS, zar ne kaze tvoj predsednik "I Kosovo i Evropa", i "U Evropu samo sa Kosovom". Znaci tvoj maneken laze... SPS ce preci cenzus koliko god ih ti mrzeo.
 

Back
Top