Има ли...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
заинтересованих с овог пдф за лично упознавање, тј неко другарско окупљање?

Рече неко од модератора да су то људи одавде раније радили па што би смо ми били гори од њих?
Ако има заинтересованих, молим их да се овде јавно огласе.
Ја бих волео да упознам већину људи одавде.


Молим модераторе да ово не закључавају бар неколико дана...
 
Па предложио сам групно окупљање да би се избегла тензија личног окупљања.
На другом форуму чији сам чан имамо редовна окупљања па рекох што да то не предложим и овде...
Можемо и журку да направимо...
 
ne bi bilo loshe da postavish anketu pa da se forumashi izjasne... a i zbog pregleda... recimo, kad bih od desetak onih koji zele i ugovaraju taj susret zelela da upoznam makar njih 5 trknula bih mozda do vas...;)
 
Па предложио сам групно окупљање да би се избегла тензија личног окупљања.
На другом форуму чији сам чан имамо редовна окупљања па рекох што да то не предложим и овде...
Можемо и журку да направимо...
mislim da je verovatnoca tenzije veca u slucaju grupnog okupljanja,kad se skupe ljudi koji se bas ne mirisu,krenu ogovaranja tracarenja itd.
bolje licno,ako ti se neko svidja,dogovorite se,upoznate itd...bar ja tako vise volim...
 
Koliko znam bilo je ranije nekih okupljanja ili barem pokušaja. Rekla bih isto što je Banši napisala. Pozovi one koji su ti ok, okupi te ljude, ako se slažu i to je super. Ništa lakše. Napišeš par privatnih poruka i sređena stvar.
 
На последњем окупљању форумаша, ја сам све време у сат гледала, и размишљала....

хоће ли ови људи да се разилазе... ја бих да се вратим на форум...:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top