Munje

iza sedam brda iza sedam mora..............
d035.gif
 
Kao ono iza sedam brda sedam mora iza sedam dolina iza sedam suma zivela jedna strasna azdaja jedno jutro azdaja izadje i kaze j****e gde ja zivim
 
... - Ma trebalo je onog debelog da izbacimo napolje iz dzipa, da mu poskidamo felne, da ga nabijemo u sahtu pa jedno pola sata da ga sutiramo u d.upe... Jeli p.izda ti materina jel ti to od plate?!?

Auuuu kako je tebi dobro...

Ma extra film, gledao sam ga jednom 4 outa za redom na kompu.
 
okej je.
kad se pogleda kakva su sve smeća snimljena u poslednjih 15 godina, Munje zadovoljavaju. zabave i to je to. ima dobrih scena ali ima i katastrofalnih. nepotrebno totalno sa Duletom Savićem, jedini razlog je što ga režiser gotivi. smor.
 
Rasa Andric je imao i bolje trenutke :)
Munje su skroz nekatarzican film. Replike tendenciozne da postanu kultne, a to im prosto nije imanentno.
Tako da, sve u svemu, od mene ocena dovoljan (2)
 
ma da, Kengur je zakon.
ali ne otpisujem ni Munje.

kad pogledaš sve silne gluposti Mrtav ladan, Mala noćna muzika, Jesen stiže dunjo moja, Sivi kamion.. Potera za srećkom, Mi nismo andjeli 2/3, Ona voli zvezdu i ostale 'reklame' za koje ni Nikola Šećeroski ne bi dao pare, Munje su premija i Raša je car. film ima tu neku toplinu i prepoznajem se u toj noći. doduše i on je ubacivao jeftine propagandne poruke, kao oni se voze a napolju biju otporaše, panduri se iživljavaju nad onima što lepe plakate za DOS, to je sve kul ali sene radi tako odjednom i samo jedan kadar, ispada presmešno.
naivan je film, ali topao.
 

Back
Top