Domino Dame - Gospodarice

Кажу да такве жеље имају везе са удаљеношћу или отуђеношћу од мајке у неком критичном периоду детињства, па се та празнина пројектује на жељу и потребу да се буде под потпуном влашћу и контролом жене, и повезивању тих жеља са сексуалним ужитком.

Мада овај коментар можда више приличи психологији, ал ајде...
 
pazi kad ne mogu da shvatim da nekog mozze da napali da mu ljube/ljubish chizmu....
ali stvarno.
objasnili su mi i za vezivanje i za pishanje i za anal i za ko zna koliko toga...
ali ovo stvarno ne razumem.
i to ljubish chizmu od poliestera, koja ti sigurno, ako je nosish duzze od 20 mina, napravi gljivice i kurje ochi...

c.c.c.c...

mislim, dobijes besplatog cistaca cizama....e ja sam danas setala psa...i ugazila u koje psece g...pa mogla bih onako privremeno, da postanem i ja domino teta :mrgreen:......korisno, brate korisno......:D
 
Кажу да такве жеље имају везе са удаљеношћу или отуђеношћу од мајке у неком критичном периоду детињства, па се та празнина пројектује на жељу и потребу да се буде под потпуном влашћу и контролом жене, и повезивању тих жеља са сексуалним ужитком.

Мада овај коментар можда више приличи психологији, ал ајде...

Ja nikad nisam bio otudjen i udaljen od majke, taj psihijatar sto je to napisao te doveo u zabludu. Postoji ta latentna zelja da se potcinis prelepoj dami utegnutoj u kozu, sa bicem u ruci kod vecine muskaraca samo oni to nece javno da priznaju.Naravno da je to samo deo seksualnog nagona, nikako nije ono o cemu ti govoris. Kada erekcije vise nema, kada se ispraznis, prestaje i potreba za tom igrom. Jer to je samo seksualna igra - nista izvan toga.
 

Back
Top