Domino Dame - Gospodarice

Koliko vas pale, da li fantazirate o njima, da li ste nekad realizovali fantaziju, kakve su vam najcesce fantazije u tom smislu, sta biste voleli da vam radi ili da vi radite...? Da li su neke forumasice imale ovakvog iskustva? Pricajte ljudi!

Molim sve neiskrene forumase i forumasice da zaobidju ovu temu.

Ne nebih mogla da budem uopšte sa muškarcem nad kojim ja dominiram,to mi je nekako jadno.Ko je onda muško a ko žensko :confused:
 
Domino dame?
Jesu to one tete u koznim kombinezonima koji bi sa svojim poznavanjem metoda mucenja komotno mogle da rade kao policijski islednici. Pa cik ne priznaj (i sto jesi i sto nisi) kad ti zapreti cupanjem jaja, bicem po guzi, pisanjem po faci, oglagijom u anusu.

Brrrrrrr... ne volim te domino dame :sad2:
 
Koliko sam cula oni koji imaju nekakvu moc u drugim segmentima zivota-zele da su prepusteni drugom u sexu, znaci mocniji muskarac ce voleti dominante zene u sexu (tu je prepusten na milost i nemilost njoj da malo odmori od dominiranja), a ovi manje mocniji ce zeleti neznije zene, a oni totalno nemocni ce silovati zene da bi se osecali mocni.
Ja ne tvrdim da je ovo istina, mada ima neceg i u ovome..
 
Koliko vas pale, da li fantazirate o njima, da li ste nekad realizovali fantaziju, kakve su vam najcesce fantazije u tom smislu, sta biste voleli da vam radi ili da vi radite...? Da li su neke forumasice imale ovakvog iskustva? Pricajte ljudi!

Molim sve neiskrene forumase i forumasice da zaobidju ovu temu.
Strašno me pale domino dame ali nazalost nikad nisam imo prilike da realizujem svoje fantazije.
 
Koliko sam cula oni koji imaju nekakvu moc u drugim segmentima zivota-zele da su prepusteni drugom u sexu, znaci mocniji muskarac ce voleti dominante zene u sexu (tu je prepusten na milost i nemilost njoj da malo odmori od dominiranja), a ovi manje mocniji ce zeleti neznije zene, a oni totalno nemocni ce silovati zene da bi se osecali mocni.
Ja ne tvrdim da je ovo istina, mada ima neceg i u ovome..
I ja mislim da ima malo istine u ovome.
 
Nikad mi zensko nece sefovati sto se tice kamiona i sto se tice seksa...pogotovo ne u koznom trikou sa korbacem u ruci da me cera da joj lizem cipele....ni da mi pametuje za kamion a vozi samo usisivac....gde je muskarcu dostojanstvo koji pristane na tako nesto?
 

Back
Top