PRVA ANKETA POSLE NEZAVISNOSTI KOSOVA

Videcemo. Nekako se ove procene slazu sa onim sto i ja prognoziram. Da vidimo onda u maju ko je kakav prognozer... Mracna koalicija bi (opet kako je ja vidim) sklopila tacno 50 %, G17 + ne bi presao cenzus ako ne ode u predizbornu koaliciju sa DS-om (kao sto je i izvesno),pa bi bilo : 44 %. Manjinska podrska ce dati jos 3-4 % posto. Jos kad Palma preporuci da se glasa za DS... ;-) I eto opet polarizacije snaga...
 
Po Strategic Marketingu, s kraja februara:

* SRS - 37%
* DS - 34%
* DSS - 7%
* SPS - 6%
* LDP - 6%
* G17+ - 4%

44% građana smatra da je Evropska unija prioritet Srbije broj jedan, a 41% da je Kosovo.

Ovo je smesno!Cist primer kako se namestaju kao navodno istrazivanje javnog mnjenja.Obratite paznju na manipulaciju s pitanjem oko proriteta.Kada bi bilo pitanje,Srbija sa Kosovom u EU ili bez, koji bi onda bio odnos.
 
Po Strategic Marketingu, s kraja februara:

* SRS - 37%
* DS - 34%
* DSS - 7%
* SPS - 6%
* LDP - 6%
* G17+ - 4%

44% građana smatra da je Evropska unija prioritet Srbije broj jedan, a 41% da je Kosovo.

a bre ne treba ti nikakva anketa.za kosovo se brinu samo kosovari znaci njih pet posto i par politicara koji vide sansu da opstanu u politici pomocu kosovskog pitanja.mene bre treba jevtino djubre, dizel, da mi drzava smanji porez i tako to zivotna pitanja a to skosovo ne ide.
 
a bre ne treba ti nikakva anketa.za kosovo se brinu samo kosovari znaci njih pet posto i par politicara koji vide sansu da opstanu u politici pomocu kosovskog pitanja.mene bre treba jevtino djubre, dizel, da mi drzava smanji porez i tako to zivotna pitanja a to skosovo ne ide.
Da, u Beogradu na mitingu je bilo 500.000 Kosovara (šta god to značilo), a ono što tebi treba je da Čeda prestane da ti redovno šalje gudro, vidiš da si utripovao da si poljoprivrednik, u šta sumnjam, ipak su oni malo pismeniji.
 
Proevropske snage u prednosti
Autor: Katarina Preradović | 16.03.2008 - 00:50




Proevropske snage imaće prednost na predstojećim izborima 11. maja i to pokazuju sva naša istraživanja. Poslednja istraživanja pokazuju da "proevropskih birača" ima 44 odsto, a tzv. patriotskih 41 odsto. Proevropsko raspoloženje je jače u odnosu na broj onih koji su spremni da se odreknu Evrope da bi tako pokazali svoju privrženost Kosovu. Verujem da će tokom kampanje broj onih koji žele ka Evropi biti još veći - kaže u razgovoru za "Blic nedelje" Srđan Bogosavljević, direktor agencije "Stratedžik marketing"......
.
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=34190
 
Proevropske snage u prednosti
Autor: Katarina Preradović | 16.03.2008 - 00:50




Proevropske snage imaće prednost na predstojećim izborima 11. maja i to pokazuju sva naša istraživanja. Poslednja istraživanja pokazuju da "proevropskih birača" ima 44 odsto, a tzv. patriotskih 41 odsto. Proevropsko raspoloženje je jače u odnosu na broj onih koji su spremni da se odreknu Evrope da bi tako pokazali svoju privrženost Kosovu. Verujem da će tokom kampanje broj onih koji žele ka Evropi biti još veći - kaže u razgovoru za "Blic nedelje" Srđan Bogosavljević, direktor agencije "Stratedžik marketing"......
.
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=34190

Cak i da je pomenuta anketa u Blicu tacna i da tako bude na izborima, saberite SRS, DSS-NS i SPS, 38%+10%+6%=X...
Kako to "proevropska" koalicija ima prednost?
 
Prevagnulo bi onda Srbija u EU...

Posto je ovo respektabilna agencija,mislim da ce kada budu ponovo pravili anketu pozvati tebe i postaviti to pitanje.Rezultat: ''Sveti Andrija'' nam javio da je100% Srba za EU,i sto nas briga za Kosovo,ja hocu da mi je dupetu bolje i da bih dostigao taj 'uzviseni' cilj prodacu i oca i majku i svoju decu,a sto ne i drzavu.
 

Back
Top