Jedan glasac LDP-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zvezdarac81

Aktivan član
Poruka
1.559
Iskreno m je zao sto DSS gubi popularnost, ali bice dobrih dana valjda i za vas

Inace avatar ti lici na Kostunicu... jel to sa nekog maskembala?
Jel to Jocic ili Kostunica

Zasto tebe licno vredja, kad ti se kaze da su Kostunica i Jocic ruzni fizicki? Kao strasila neka

Mozda si ti lepsi od njih, ali oni su bas ruzni... fuja

Glasacu za moga Cedu medu koga najvise volim... kakav je takav je, ja ga volim

Ne razumem....deca su dobila pravo glasa...???
 
Ne znam kako vam ne dosade vise ti otrcani radikalski fazoni, znate li ista drugo reci odnosno napisati sem narkoman? Tuzno je da ne mozete nesto bolje da smislite.

Dobro je da glupost ne boli

pa dobro nije narkoman, nego je infantilan, nedorastao ozbiljnosti trenutka, politički neiskusan, naivan, zaluđen, indoktriniran, metastatički intelektualno hipertrofiran... mislim da je bolje da samo duva lepak a?
 
pa dobro nije narkoman, nego je infantilan, nedorastao ozbiljnosti trenutka, politički neiskusan, naivan, zaluđen, indoktriniran, metastatički intelektualno hipertrofiran... mislim da je bolje da samo duva lepak a?

Ma najbolje da je ciničan,zadrt,sredovečan,šovinista,mitoman,da se pali na Putinove slike,da mrzi sve svoje komšije,mašta o 3. svetskom ratu dok krka prasetinu i glasa za narodnjačko-seljački blok.
 
LDP su skojevci.

Medjutim, ako drug Ceda kodifikuje svoja razmisljanja, imacete i knjizicu da njome masete (ne mora crvenu) pa cete ostvariti paralele i sa nekim drugim zornim mladicima.

rg3.jpg
 
230 000 је већ превише. То је мера у којој је Српски народ тешко болестан. Чеда представља у ствари вољу Албанског лобија који делује у Србији.
 
230 000 је већ превише. То је мера у којој је Српски народ тешко болестан. Чеда представља у ствари вољу Албанског лобија који делује у Србији.

Jedina mera u kojoj je Srpski narod tesko bolestan je onih 1.200.000 SRS glasaca, to je najveca bolest, LDP mu dodje kao anestezija.
 
Ma najbolje da je ciničan,zadrt,sredovečan,šovinista,mitoman,da se pali na Putinove slike,da mrzi sve svoje komšije,mašta o 3. svetskom ratu dok krka prasetinu i glasa za narodnjačko-seljački blok.

pa sad ako cemo realno, bolje je :) cinizam je odlika inteligencije, zadrtost vrednovanja sebe više no drugih na osnovu minulog rada ako znash sta je to, sredovečnost odlika iskustva i obratno, šovinista ljubavi prema domovini, mitoman dokaz obrazovanja u najširem smislu reči od istorije preko filozofije do atomske fizike..... ajmo dalje.. putin je lepši čovek od narkosa čede a em što je pametniji, bogatiji, na čelu jedne od najvećih država na svetu sa 80 posto glasackog tela a ne opozicionar sa 3 i po posto glasackog tela malecke srbije.... o mrznji prema komšijama će se pre govoriti u kontekstu onog naivnog jer i sama situacija na forumu to pokazuje vrlo slikovito i rečito jer imamo "goste" iz susednih drzavica koje propagiraju ideologiju utopije ldp-a sa mrznjom samo njima svojstvenom..... e sad o WWIII maštaju danas mnoge super sile više no bilo koji pojedici pa ta tvrdnja ne pije vodu nimalo.... da krka prasetinu taj glasač a ne guaranu, mek i kokišku... bio bi manje glup u ezoterijskim relacijama... i za kraj, ako hoće da glasa za narodnjački blok nek mi se javi na pp za pristupnicu :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top