Месић: референдум не може да издвоји РС из БиХ

zvezdarac81

Aktivan član
Poruka
1.559
ЗАГРЕБ, 15. МАРТА (СРНА)

Хрватски предсједник Стјепан Месић изјавио је данас да никакав референдум не може да издвоји Републику Српску из БиХ.

"Међународна заједница уколико буде предуго толерисала изјаве да се неко може издвојити из БиХ, то ће бити теже за БиХ. Нико се неће издвојити и никакав референдум не може да издвоји РС", рекао је Месић новинарима

Он је изразио наду да ће Хрватска ускоро признати независност Косова и да ће у Србији преовладати европска перспектива.

"Косово је прогласило самосталност, добар дио држава је то признао, а ми морамо признати нове реалности", рекао је Месић и додао да грађани Србије морају "доживјети катарзу" и схватити ко је био крив.

Ima jos na RTRS
 
ЗАГРЕБ, 15. МАРТА (СРНА)

Хрватски предсједник Стјепан Месић изјавио је данас да никакав референдум не може да издвоји Републику Српску из БиХ.

"Међународна заједница уколико буде предуго толерисала изјаве да се неко може издвојити из БиХ, то ће бити теже за БиХ. Нико се неће издвојити и никакав референдум не може да издвоји РС", рекао је Месић новинарима

Он је изразио наду да ће Хрватска ускоро признати независност Косова и да ће у Србији преовладати европска перспектива.

"Косово је прогласило самосталност, добар дио држава је то признао, а ми морамо признати нове реалности", рекао је Месић и додао да грађани Србије морају "доживјети катарзу" и схватити ко је био крив.

Ima jos na RTRS

Страх је то.
Замисли сценарио: РС се издвоји из БиХ и припоји се Србији...па видите ли да већ цркавају од муке што ће им гас стизати од нас, а мислим да би сви колективно помрли кад би се Србији припојила РС...а собзиром да претензије постоје...све је могуће.
 
Страх је то.
Замисли сценарио: РС се издвоји из БиХ и припоји се Србији...па видите ли да већ цркавају од муке што ће им гас стизати од нас, а мислим да би сви колективно помрли кад би се Србији припојила РС...а собзиром да претензије постоје...све је могуће.

Boli njih, u stvari, sto oni nemaju svoj deo BiH....a jos vise ih boli sto mi imamo...:D:D:D
 
Boli njih, u stvari, sto oni nemaju svoj deo BiH....a jos vise ih boli sto mi imamo...:D:D:D

њих прво боли за нас,:arrow:јер нас нису побили колико су се намерачили,па сад глуме неку демокрацију са Пуповцем.Да постоји међународни суд правде а не Хаг Месић би требао да одговара за разбијање СФРЈ,а не да се овде дочекује као гост.А с обзиром да је почасни грађанин Монтенегра шта рећи више.Све мој до мојега.:ok:
 
ЗАГРЕБ, 15. МАРТА (СРНА)

Хрватски предсједник Стјепан Месић изјавио је данас да никакав референдум не може да издвоји Републику Српску из БиХ.

"Међународна заједница уколико буде предуго толерисала изјаве да се неко може издвојити из БиХ, то ће бити теже за БиХ. Нико се неће издвојити и никакав референдум не може да издвоји РС", рекао је Месић новинарима

Он је изразио наду да ће Хрватска ускоро признати независност Косова и да ће у Србији преовладати европска перспектива.

"Косово је прогласило самосталност, добар дио држава је то признао, а ми морамо признати нове реалности", рекао је Месић и додао да грађани Србије морају "доживјети катарзу" и схватити ко је био крив.

Ima jos na RTRS


Јел ја не живим на овој планети или неко тамо је мало.......
Сад ми се тек чини да је онај Ристичевић политичар за Месића............;)
 
Страх је то.
Замисли сценарио: РС се издвоји из БиХ и припоји се Србији...па видите ли да већ цркавају од муке што ће им гас стизати од нас, а мислим да би сви колективно помрли кад би се Србији припојила РС...а собзиром да претензије постоје...све је могуће.

:rotf: :rotf:
 
Јел ја не живим на овој планети ...

pa s obzirom na :
Lokacija: Тамо далеко.... тамо где се Срби воле....
a uzimajući u obzir odnose između patrijota i demokrata u srbiji i svih bivših republika sfrj prema istoj tvoja dilema je više nego opravdana :mrgreen:
 
u jeee :shock::shock: uspjeli ste otkucat čak 11 poruka a da ne spomenete jasenovac uraaaaaaaaaaaaaaaa


ма није теби лако човече разумем те ја када ти се погледа аватар :arrow:тј. слика из личне карте :arrow:тј из пасоша или путовнице види се да си у великим проблемима
као да су тебе Топаловићи ставили у "вуруну" уместо Пантелије
а да одеш мало за промену на овај пдф-:?:
http://forum.krstarica.com/threads/87147

можда после и почнемо да комуницирамо нормалније :super:
 
Zamisli kako smo mi popustljivi i tek na 11 poruka pomenemo najveci zlocin u istoriji ovih prostora.....TO SE NE SME ZABORAVITI......

ма дај кулирај ,:razz:зеза нас овде а види му аватар :shock:сав се нешто неелектрисао ,прави Павелићев аријевац .Него мало је боје чоколаде:twisted:
 

Back
Top