MPEG fajlovi - problem sa otvaranjem

Можеш ли бити мало опширнији и одређенији. Којим програмима покушаваш да отвориш МПЕГ фајлове и да ли ти неке грешке пријављује....

Мислим шта рећи...

"Windows Media Player encountered an unknown error. This can occur when another program or operating system component encounters a problem but does not communicate the nature of the problem to the Player."

Такође и остали програми не могу га отворе, а имам још 10-ак плејера...:confused:
 
pa kao prvo ja sam odgovorio jer sam prvo pomislio da nije uradio osnovnu stvar...
a drugo je to shto kazes da nije dobro formulisao pitanje...

Као прво - урадио сам основну ствар наравно, а твој одговор ми је деловао иронично. Сад кажеш да није?
А као друго - питање и није могло бити другачије формулисано, јер једноставно не могу да покренем ниједан МПЕГ фајл и поред свих кодека и плејера. А и куцао сам у страшној журби, па нисам стигао да се пишем роман. Мада то више није ни битно...


@all
Ја сам само тражио помоћ без икаквих намера да било кога провоцирам или слично, али је очигледно да је свима вама важније да прокоментаришете неспоразум (који вас се и не тиче) него да решите проблем, али нема везе... То само показује какви сте људи. Види се да многи овде немају паметнијег посла...
 
Da stvarno...sta reci.
Kreni ti polako tim tunelom ka svetlu, tamo ces sve saznati...

Inace ja znam sta je problem, ali zbog tvoje drskosti necu da kazem:lol:
Ima veze sa .EXE fajlom...;)

Ја ћу бар једном доћи на светло, за разлику од тебе који живиш у мраку:mrgreen:
Прво реши проблем са самим собом, јер ако је неко дрзак онда си то ти.:!:
 
Мислим шта рећи...
disdain (13).gif


disdain (26).gif


(moze i bez reci)
 
moras da budes odredjeniji.
To je genericka poruka i bukvalno moze biti bilo sta. Sama poruka ne ukazuje na prirodu problema.
Dakle. Malo bolje pojasni sta si pokusao da pustis, kad ti se to desilo (da li si pre mogao da pustas) da li mozes da pustas druge formmate itd itd...

Ono sta je skoro sigurno je da su ti mpeg fajlovi radjeni u nekom nestandardnom kodeku koji se ne dobija u okviru windows media playera. Probaj da pustis klipove preko power dvd-a. On ima dosta prosirenu listu kodeka u sebi.

@ ostali

OK, zabavili ste se, sad malo iskulirajte decka.
 

Back
Top