Vujaklija XD

Predstavljam vam Vukajlija Show Time, radio emisiju kratke forme počevši od najnovijeg pa do najstarijeg dela.
Emisija se objavljuje na you tube radi eventualnog pronalaženja radio stanice koja će emisiju emitovati.:mrgreen:


 
super je show time, a bilo bi lepo kad bi nekako mogao i neki intervju da se ubaci, ali ne nesto formalno, nego neka zajebancija, sta znam...

Postoji jedan intervju sa imaginarnim likom g. Vukajlijom u starijim delovima, ali tu nema definicija.
Pošto su Vukajlijaši razbacani svuda po svetu jedini način je da mi oni dostavljaju audio ili video snimka i da ih ja potom ubacujem.
Pozdrav i hvala na podršci.
 
Postoji jedan intervju sa imaginarnim likom g. Vukajlijom u starijim delovima, ali tu nema definicija.
Pošto su Vukajlijaši razbacani svuda po svetu jedini način je da mi oni dostavljaju audio ili video snimka i da ih ja potom ubacujem.
Pozdrav i hvala na podršci.

pa mislio sam sa stvarnim clanovima...neke interne fore i to...a moglo bi da se odradi nesto preko ovih mesendzera, ili u najgorem slucaju pismeno, pa da neko to odglumi, ili tako nesto...
 
zla zena

Zena koju najvise mrzim ne zbog toga sto je zla vec zato sto je glavni krivac duzine sapunica...Zla zena je obavezna u svakoj sapunici i svaka sapunica zbog nje traje minimum 200 epizoda jer zbog nje se Hose Migel i Ljovisna nece vencati u 10. epizodi vec u 672. Na sve je spremna i sa svojim zlom je zajebala i Hitlera i Staljina
 
mpsc.jpg
 
Nema te sise

Измењена верзија изреке - нема те силе.

За разлику од ње, ову користи самоуверени хетеросексуалац кад га неко условљава рибама да учини добру ствар за друштво.

- Брате, ај иди по пљуге и пиво.
- Јок, мрзи ме, цео дан сам на ногама...
- Ајде, таман ту доле ради она милфача на коју се ложиш.
- Ма нема те сисе.

:hahaha::hahaha::worth:
 
Kita party

Zabava (najraširenija među studentskom i srednjoškolskom populacijom) koja je iako planirana kao zabava za masovno mešovito društvo ispala kao napijanje za nekoliko likova koji su žurku i organizovali jer ih je sva kul ekipa ispalila a žurku nije primirisala nijedna ženska osoba.

A: Bio sam kod Jovice na partiju.
B: i, kako je bilo,čuo sam da je trebalo da bude megadobro.
A: Ma ***** brate, kita party obični, nisu došli ni Dule ni Kiki, o ženama da ne govorim.
B: Bar ste se napili...
A: Više od jada brate, više od jada...

:mrgreen:
 
Verni navijač betonligaša

Ова врста људи која је нажалост у изумирању представља средовечног, редовног гледаоца свог локалног тима који све своје фрустрације
(жена га нервира, деца не уче, комшија га суди, браћа га не познају, шеф га подјебује или пензија не стиза, Косово продато, Европу не видимо скоро, скупа кафана, рачуни неплаћени, бојлер покварен, кромпир и парадајз скупи...)
лечи на тај начин што судији и било ком играчу који се иоле истиче од других* из свег гласа, свих 90 минута псује матер, мртву децу и леве ноге.

*псује играча јер је 1)ћелав, 2)фарбан, 3)дугокос, 4)манекен, 5)висок, 6)низак, 7)не уме да игра или па 8)много добро игра и слично...

1)Ћелчоооооооо! Од стероиди ли оћелаве! Ма боли те кур не ти смета коса ко на овога скубљу до тебе!
2)Пањковић академијо! Педеру! Наркомане! Иди на параду па тамо играј гузење!
3)Рафоооооооооооооо! Не ти је ово шљака! Иди играј тенис! Не пуштај вашке по терен! Наркомане!
4)Ајде бе ко снашка си нека! Докторе, почешај га по муда одма ће се дигне, ништа му неје !
5)Буздоване! Ти ли овде Жигића глумиш! Из коју ли шуму побеже од дрвосече!!
6)Згазите бе ову вашку што рипа по терен, пизда му материна!
7)Абе тренеру што си га пуштија овога...везе нема!Јебо га менаџер у дупе!
8)Што глумиш лудило, ти ли си неки Марадона овде! Четворке па кој му се кур мислиш, па ли скрши му ноге племе ли му jjebem!!!

И на крају најјаче:
Судијо, бегај дома, жена ти се **** с другога!

:zcepanje:
sa vukajlije
 

Back
Top