Anti-NATO protest u aprilu!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Vreme je da se unapred akcija najavi,a tema sto duze zadrzi na forumu do aprila.Potrebno je okupiti sve progresivne ljude koji zele dobro ovoj zemlji i ne dozvoliti da se nama desi ono sto se trenutno desava Poljacima,Cesima i drugim drzavama bivseg istocnog bloka.Tamo se pravi raketni stit,tamo se stvara nova vrsta kolonizacije,a robovlasnicko drustvo se nazalost vraca zavijena u "demokratske" oblande.
Komunisticke Partije Balkana i njihove pristalice dolaze u Beograd:Bugari,Rumuni,Grci,a jedan od organizatora ce biti NKPJ.Vreme je da se pokaze kako pravi levicari brinu o ovoj zemlji i da imaju zdrave ideje.Dosta je bilo kleveta i lazi o komunistima,optuzbi reakcionarnih partija i pojedinaca koji su dobijali dobre svote novca za svaku napisanu anti-komunisticku knjigu zasnovanu na lazima.

RECI NE NATO UBICAMA!!!

protesthu1.jpg
 
Vreme je da se unapred akcija najavi,a tema sto duze zadrzi na forumu do aprila.Potrebno je okupiti sve progresivne ljude koji zele dobro ovoj zemlji i ne dozvoliti da se nama desi ono sto se trenutno desava Poljacima,Cesima i drugim drzavama bivseg istocnog bloka.Tamo se pravi raketni stit,tamo se stvara nova vrsta kolonizacije,a robovlasnicko drustvo se nazalost vraca zavijena u "demokratske" oblande.
Komunisticke Partije Balkana i njihove pristalice dolaze u Beograd:Bugari,Rumuni,Grci,a jedan od organizatora ce biti NKPJ.Vreme je da se pokaze kako pravi levicari brinu o ovoj zemlji i da imaju zdrave ideje.Dosta je bilo kleveta i lazi o komunistima,optuzbi reakcionarnih partija i pojedinaca koji su dobijali dobre svote novca za svaku napisanu anti-komunisticku knjigu zasnovanu na lazima.

RECI NE NATO UBICAMA!!!

protesthu1.jpg


ко га организује :roll:боље да га не буде:arrow:гарантовано биће бесплатна подела вама драгих црвених књижица и ови што вам долазе су у НАТО пакту,тако макар кажу:roll:маните се глупости:evil:
 
Vreme je da se unapred akcija najavi,a tema sto duze zadrzi na forumu do aprila.Potrebno je okupiti sve progresivne ljude koji zele dobro ovoj zemlji i ne dozvoliti da se nama desi ono sto se trenutno desava Poljacima,Cesima i drugim drzavama bivseg istocnog bloka.Tamo se pravi raketni stit,tamo se stvara nova vrsta kolonizacije,a robovlasnicko drustvo se nazalost vraca zavijena u "demokratske" oblande.
Komunisticke Partije Balkana i njihove pristalice dolaze u Beograd:Bugari,Rumuni,Grci,a jedan od organizatora ce biti NKPJ.Vreme je da se pokaze kako pravi levicari brinu o ovoj zemlji i da imaju zdrave ideje.Dosta je bilo kleveta i lazi o komunistima,optuzbi reakcionarnih partija i pojedinaca koji su dobijali dobre svote novca za svaku napisanu anti-komunisticku knjigu zasnovanu na lazima.

RECI NE NATO UBICAMA!!!

protesthu1.jpg

tywilight zone... demokratska omladina :lol: jel to ista ona dok su svuda bili protesti sto je vikala jos samo malo bombardujte beograd....
 
A je li možemo da kažemo NE lupeškim režimima u Severnoj Koreji, Laosu, Vijetnamu, Kubi i još u ponekoj jazbini što tamane sopstvene narode? I vama što vas u Srbiji ima manje od 15.000?
њих нема баш 15 000 основали би странку :arrow:не дај боже:evil:

него ти би црногорац могао мало да се пребациш на родни крај па тамо шири "вредности и културу светске демократије" и мржњу према косоокима.Ипак ви сте објавили рат Јапану:roll:.Можете и овима.Не кошта ништа.:twisted::twisted:
 
A je li možemo da kažemo NE lupeškim režimima u Severnoj Koreji, Laosu, Vijetnamu, Kubi i još u ponekoj jazbini što tamane sopstvene narode? I vama što vas u Srbiji ima manje od 15.000?

Ne moze!

Zato sto je:

1.Broj zrtava kapitalistickog terora mnogo veci

2.Zato sto propaganda kapitalistickih i burzoaskih medija ide dotle,da ljudi slepo veruju kako su revolucionari "dikatatori",a oni su na vlast dosli uz pomoc naroda boreci se protiv kolonijalizacije.

3.Zato sto se te zemlje zalazu da Kosovo ostane u Srbiji.

4.Zato sto ljudi treba da cene napore onih koje ni americki kapital nije mogao da srusi

5.Zato sto oni koji su nas bombardovali nece nama da sole pamet ko je dikator,a ko ne...

6.Zato sto se te zemlje nikada nisu mesale u nasa unutrasnja pitanja.

7.Zato sto smo tim zemljama slali nase borce kako bi se oslobodili rezima koji su imali potporu i podrsku od strane ''starih evropskih demokratija''.

....

zato sto ,zato sto... :cool:
 
њих нема баш 15 000 основали би странку :arrow:не дај боже:evil:

него ти би црногорац могао мало да се пребациш на родни крај па тамо шири "вредности и културу светске демократије" и мржњу према косоокима.Ипак ви сте објавили рат Јапану:roll:.Можете и овима.Не кошта ништа.:twisted::twisted:

Gde si video da sam rekao da mrzim kosooke? Ko te slagao? Šta tripuješ? Ne mrzim nijedan narod, mrzim lupeške (komunističke recimo) režime. A rat s Japanom smo izgubili, kao i Rusi.
 
ко га организује :roll:боље да га не буде:arrow:гарантовано биће бесплатна подела вама драгих црвених књижица и ови што вам долазе су у НАТО пакту,тако макар кажу:roll:маните се глупости:evil:

Komunisti u NATO paktu... :lol: Necu ovo da komentarisem...:lol:


'Шон':
tywilight zone... demokratska omladina jel to ista ona dok su svuda bili protesti sto je vikala jos samo malo bombardujte beograd....

Ha,ha... kakvi sve ljudi dolaze na forum....:mrgreen:

Demokratska omladina WFDY nema veze sa socijal-demokratskim i leberalno kapitalistickim partijama....
Alooooo,ovo je prava demokratska omladina,levicarska,progresivna...Ali za tebe koji ne razlikujes LDP ili DS od komunista,to je verovatno isto.:mrgreen:

Oni su vikali "Dole bombe!" Bila je to komunistička poruka NATO pilotima da bace dole bombe. Sve je to bilo naručeno ljudi moji!

I posle komunistima kazu da su paranoicni...:mrgreen:

Jedino je ta komunisticka omladina protestovala u Solunu i Atini 1999!Gde su bila vasa pravoslavna braca iz partija PASOK i Nova Demokratija...Pa eto to je ta balavurdija koja se nije setila da organizuje protest ni sada kada je Kosovo dobilo nezavisnost,a KOMUNISTI JESU! Jos su pri tom popalili zastave EU i Amerike....A te vase desnicarske partije su bile u misjim rupama...:D

погледај само плакат и шта пише БГ-ЗГ-БП и још руке пријатељствада није смешно било би жалосно

Sta ti imas protiv Zagreba i Bukuresta.Ja sam INTERNACIONALISTA,a sve koji mrze druge ljude bi poslao na lecenje (ako mogu da ih izlece u psihijatrijskim ustanovama)...:mrgreen:
 
Ha,ha... kakvi sve ljudi dolaze na forum....:mrgreen:

Demokratska omladina WFDY nema veze sa socijal-demokratskim i leberalno kapitalistickim partijama....
Alooooo,ovo je prava demokratska omladina,levicarska,progresivna...Ali za tebe koji ne razlikujes LDP ili DS od komunista,to je verovatno isto.:mrgreen:


:

pa shta ću jado kad sam slijep kod očinjega vida pa kad vidim zhuto svi ste mi isti :lol:
 
pa shta ću jado kad sam slijep kod očinjega vida pa kad vidim zhuto svi ste mi isti :lol:

E to je vec samo tvoj problem...pomalo i psihicki. :mrgreen:
Ako bi gledali ko sve u Srbiji nije bio u Partiji SKJ ili je imao nekoga iz familije ko je bio tu....uh....pa mi smo onda po tvom rezonu komunisticka drzava!!! :D I bicemo zbog nasih/vasih predaka.;)

slavonija:
i jos Zagreb na cirilici, sto nijedan purger mladi od 30 nezna ni da procita
Zagrebcani imaju svoje,kao sto rumuni imaju svoje na svom jeziku....:roll: Oh...pa mi smo covece/zeno INTERNACIONALISTI i negujemo svoju kulturu,ali vi hejteri (kako kazu anglosaksonci) nikako to da shvatite.

Zivela Konfederacija Balkanskih Naroda!!!

Ziveo radnicki i proleterski internacionalizam!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top