Polozaj crnogorske nacionalne manjine u Srbiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stari Crnogorac

Domaćin
Banovan
Poruka
4.066
ebcthz.jpg
 
Ма сви смо ми из Црне Горе, Космета или Херцеговине.

Ali prvenstveno SRBI :D .... sada sto se ovaj siptarski jado utripovao da su crnogorci narod :roll: .... *ebote pa ne ispunjavate uslove za to, em vas je toliko malo da mozete svi stati u malo veci grad u Srbiji .... eto odprilike Kragujevac :P a drugo, pa vi nemate ni drzavu, vi ste podstanari na ruskoj zemlji :P LOL
 
Ja ne srijećem Crnogorce ođe. Samo "srbe iz CG" a kad im rečem da sam ja Crnogorac i ništa drugo, izbeče se ka da sam reka ne znam što :lol: Žalosno.
Tako da ne znam ima li kakve crnogorske manjine u srbiju. Oni vele da su srbi, pa prema tome, u svoju su maticu, ne znam što se pravi srbi žale na njih onda, to su "njihovi". 8)

Jesu, oni su nasi i mi smo njihovi, a to isto vazi i za onih 200 000 crnogorskih SRBA u CG ;) :P a ti i braca ti siptari i muslimani mozete da se zovete kako god hocete :D sto decko priupita na drugoj temi, "mene zanima da li crnogorci citaju Gorski Vijenac" :D :P LOL
 
Ali prvenstveno SRBI :D .... sada sto se ovaj siptarski jado utripovao da su crnogorci narod :roll: .... *ebote pa ne ispunjavate uslove za to, em vas je toliko malo da mozete svi stati u malo veci grad u Srbiji .... eto odprilike Kragujevac :P a drugo, pa vi nemate ni drzavu, vi ste podstanari na ruskoj zemlji :P LOL

Ма Црногорци су одувјек били прво Срби, и тиме су се поносили! Шта им сада би... :mad: Бар једном дијелу. Ја могу све да схватим, али да ће нам забости нож у леђа признавањем квази-државе Космет које и њима значи колико и нама, томе се нисам надао.:evil::x Већи дио ће се преселити у Србију, земљу ће им покуповати Руси...
 
Ali prvenstveno SRBI :D .... sada sto se ovaj siptarski jado utripovao da su crnogorci narod :roll: .... *ebote pa ne ispunjavate uslove za to, em vas je toliko malo da mozete svi stati u malo veci grad u Srbiji .... eto odprilike Kragujevac :P a drugo, pa vi nemate ni drzavu, vi ste podstanari na ruskoj zemlji :P LOL

Je li te to rame zaboljelo pa si poceo da se bunis? Ti skoro ka onaj Selja Ilic.
 
Ja bi samo da zamolim ove Posrbice da ne diraju moju bracu Albance, jer time diraju i Crnu Goru i Crnogorce.

:shock::x:evil::rolleyes: Који мој и ти провоцираш и лажно се представљаш?! Безвезе ме изазиваш да несвјесно кажем нешто лоше о нашој црногорској браћи.
 
Ja uopste ne mrzim CG, to je srpska zemlja oduvek bila :P a ova siptarska gamad mogu samo u zemlju ;) ali crnicu :D LOL

Vjerovatno nema svrhe da ti po stoti put napominjem bolnu činjenicu da se 99 posto ljudi iz stare crne gore smatra etnički crnogorcima a ne srbima i da uglavnom svi podržavaju Crnogorsku pravoslavnu crkvu i da su svi glasali za nezavisnost Crne Gore 8)
Eto, jesmo li ti mi šiptari? A izvini ko su onda crnogorci? Jesu li pljevljaci možda? bjelopoljci? (gradovi koji su pripojeni crnoj gori u 20 vijeku inače mirno robovali 500 godina)
Ajde junače odgovori?
 
Vjerovatno nema svrhe da ti po stoti put napominjem bolnu činjenicu da se 99 posto ljudi iz stare crne gore smatra etnički crnogorcima a ne srbima i da uglavnom svi podržavaju Crnogorsku pravoslavnu crkvu i da su svi glasali za nezavisnost Crne Gore 8)
Eto, jesmo li ti mi šiptari? A izvini ko su onda crnogorci? Jesu li pljevljaci možda? bjelopoljci? (gradovi koji su pripojeni crnoj gori u 20 vijeku inače mirno robovali 500 godina)
Ajde junače odgovori?

99% vas 20 TISUCA ;) donedavnih partizana i najvecih komunista :D LOL
ae pali bre odavde, smesni ste i brojem i likom i delom :P totalno ste suvisni za komentarisati, *ebo vas Ulcinj i svi siptari u njemu, ae bezite gubo vidite li da narod povraca po vama pa i virtualno ovde na forumu :D shibe braci siptarima i nek vas djavo nosi i jedne i druge
 
Vjerovatno nema svrhe da ti po stoti put napominjem bolnu činjenicu da se 99 posto ljudi iz stare crne gore smatra etnički crnogorcima a ne srbima i da uglavnom svi podržavaju Crnogorsku pravoslavnu crkvu i da su svi glasali za nezavisnost Crne Gore 8)
Eto, jesmo li ti mi šiptari? A izvini ko su onda crnogorci? Jesu li pljevljaci možda? bjelopoljci? (gradovi koji su pripojeni crnoj gori u 20 vijeku inače mirno robovali 500 godina)
Ajde junače odgovori?

Daj bre,oladi;ovde na forumu ima i Kineza,ubise se od smeha!!!
 
Ja bi samo da zamolim ove Posrbice da ne diraju moju bracu Albance, jer time diraju i Crnu Goru i Crnogorce.

BRAĆA! Oni su ti braća, a mi stranci?
Daće bog da doživim kad ćete zazivati pomoć od nas mrskih stranaca da vas skidaju sa kočeva na koje su vas ta braća ponabijala. Pas vam mater izrodsku.
Nek mi ostali oproste. Nemam običaj ikoga da psujem ovde, ali ovo je prevršilo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top