Opet nista od ukidanja viza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Steppenwolf2

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
203
Jelko Kacin kaze da ce nam ukinuti vize kad i svim ostalim zemljama zapadnog balkana i dam ora pre toga da uvedemo biometrijske pasose.znaci nista od obecanja datog pred drugi krug predsednickih izbora da ce nam ukinuti vize do maja.

ukinuce nam kad i albaniji i kosovu (znaci nikad a mozda ni tad).
 
Ja ne znam što se vi patriJote toliko sekirate oko Šengena. Ne biste valjda išli u mrsku EU?? Bitno da se u Majku Rusiju može bez viza pa tutanj svi zajedno u Sibir,autonomna oblast Tunguzija.

ma ne sekiram se ja nego mi smesno i tuzno kako vas ta EU u koji toliko hocete i zbog koje se toliko ponizavate laze i pravi magarcima iz izbora u izbore.

kad procitas ovaku neku vest jel se osecas kao magarac?

mislim ti radis sve sto mozes i sve sto ti oni kazu, pljunuo si na sopstvenu drzavu, naciju i veru, seres po grobovima svojih predaka a ovi zbog kojih sve to radis, nece ni po glavici malenoj izdajnickoj da te pomiluju? ni vize nece da ti ukinu?
 
Ja ne znam što se vi patriJote toliko sekirate oko Šengena. Ne biste valjda išli u mrsku EU?? Bitno da se u Majku Rusiju može bez viza pa tutanj svi zajedno u Sibir,autonomna oblast Tunguzija.

Ja ne razumem one koji mrze zemlju koju žive, a i dalje u njoj žive. Na ovoj planeti ima skoro 200 zemalja. Zar ne možeš da izabereš neku, pa da onda i ti postaneš patriota? Lepo je voleti svoju zemlju.
 
Ja ne znam što se vi patriJote toliko sekirate oko Šengena. Ne biste valjda išli u mrsku EU?? Bitno da se u Majku Rusiju može bez viza pa tutanj svi zajedno u Sibir,autonomna oblast Tunguzija.

Ма не секирамо се ми него ни обећаше. Ми размишљамо за вас. Не испуњују обећања, то је најбитније, а не братска русија и крволочни запад.... Скрећеш са теме, ненамерно или..... Ако немаш шта да кажеш прескочи......
 
Ma jok, nego razmišljamo kako da prodamo sunarodnike na Kosovu, da bi mogli slobodno da se šetamo Evropom, jbeš spaljene srpske kuće i ubijene Srbe na Kosovu, kao i one koje trenutno tlače, najvažnije je biti samoživi skot, koji misli samo na sebe. ;)
 
Ja ne razumem one koji mrze zemlju koju žive, a i dalje u njoj žive. Na ovoj planeti ima skoro 200 zemalja. Zar ne možeš da izabereš neku, pa da onda i ti postaneš patriota? Lepo je voleti svoju zemlju.

hehe to se i ja pitam. ako mrze ovoliko ovu srbiju sto ne izaberu neku drugu drzavu koju bi mogli da vole i u kojoj bi mogli da budu patriote.

ovako njihov odnos prema srbiji je cist mazohizam.
 
ma ne sekiram se ja nego mi smesno i tuzno kako vas ta EU u koji toliko hocete i zbog koje se toliko ponizavate laze i pravi magarcima iz izbora u izbore.
kad procitas ovaku neku vest jel se osecas kao magarac?
mislim ti radis sve sto mozes i sve sto ti oni kazu, pljunuo si na sopstvenu drzavu, naciju i veru, seres po grobovima svojih predaka a ovi zbog kojih sve to radis, nece ni po glavici malenoj izdajnickoj da te pomiluju? ni vize nece da ti ukinu?
Naši jevropejski magarci su se baš trudili, vidiš šta su sve radili, a oni iz EU ni šargarepicu da im daju, kakva nepravda :-(
 
Bitno da se u Majku Rusiju može bez viza pa tutanj svi zajedno u Sibir,autonomna oblast
Tunguzija.

stani, stani... jos uvek treba viza za Rusiju.
...rusi su nam navodno, samo "maksimalno olaksali uslove za ulazak":?::?::?::!::!::!:


"Rusija će maksimalno olakšati uslove za ulazak u zemlju građana Srbije, izjavio je u subotu Mihail Kaminjin, službeni predstavnik Ministarstva spoljnih poslova Rusije. Građani Srbije će uskoro moći da putuju u Rusiju uz originalni poziv ili turistički vaučer.

Trenutno, ruski organi obavljaju potrebne procedure kako bi mogao da se potpiše međudržavni dogovor kojim će biti ozvaničena ovakva odluka. Mihail Kaminjin je ocenio da će ukidanje viza građanima Rusije uticati na razvoj tradicionalno prijateljskih odnosa između dve države. “Olakšanjem viznog režima raširiće se mogućnost trgovinsko-ekonomske saradnje, naučnih, sportskih, omladinskih putovanja”, rekao je Kaminjin. “Takođe, biće ojačane kulturne i duhovne veze i olakšana komunikacija građana Rusije i Srbije”.
 
ma ne sekiram se ja nego mi smesno i tuzno kako vas ta EU u koji toliko hocete i zbog koje se toliko ponizavate laze i pravi magarcima iz izbora u izbore.

kad procitas ovaku neku vest jel se osecas kao magarac?

mislim ti radis sve sto mozes i sve sto ti oni kazu, pljunuo si na sopstvenu drzavu, naciju i veru, seres po grobovima svojih predaka a ovi zbog kojih sve to radis, nece ni po glavici malenoj izdajnickoj da te pomiluju? ni vize nece da ti ukinu?

Ne laže EU nego Miki Maus koji to priča pred svake izbore. EU je lepo i jasno rekla šta su uslovi za ublažavanje i ukidanje viznog režima: biometrijske lične isprave,usavršavanje informacionog sistema na graničnim prelazima,ugovori o readmisji ilegalnih emigranata - sasvim razumljive i ovozemaljske stvari.

Ja nisam pljunuo ni na državu,ni na naciju,ni na nečiju veru (iako vernik nisam). Ne serem ni po čijim grobovima bez obzira na nacionalnost pokojnika,ali možda je to vizija malog radikalskog đokice kao što si ti.
 
Ne laže EU nego Miki Maus koji to priča pred svake izbore. EU je lepo i jasno rekla šta su uslovi za ublažavanje i ukidanje viznog režima: biometrijske lične isprave,usavršavanje informacionog sistema na graničnim prelazima,ugovori o readmisji ilegalnih emigranata - sasvim razumljive i ovozemaljske stvari.

Ja nisam pljunuo ni na državu,ni na naciju,ni na nečiju veru (iako vernik nisam). Ne serem ni po čijim grobovima bez obzira na nacionalnost pokojnika,ali možda je to vizija malog radikalskog đokice kao što si ti.

jesi prijatelju pljunuo si. i na drzavu, i na naciju, i na sopstvenu veru(ako si pravoslavac) i posrao si se na grobove predaka time sto si se odrekao Kosmeta zarad ulaska u EU i bezviznog rezima . Pljunuo si na sve one koji su polozili svoje zivote na Kosovu i za Kosovo i ugradili ih u temelje Srbije.

I pored toga ovi , zbog cijih naredbi radis to sto radis, i dalje ti ne daju nagradu koju ti vec 8 godina obecavaju.

Zar to nije ponizavajuce? Ti slusas i ispunajvas njihove naloge a oni - nista?
 
jesi prijatelju pljunuo si. i na drzavu, i na naciju, i na sopstvenu veru(ako si pravoslavac) i posrao si se na grobove predaka time sto si se odrekao Kosmeta zarad ulaska u EU i bezviznog rezima . Pljunuo si na sve one koji su polozili svoje zivote na Kosovu i za Kosovo i ugradili ih u temelje Srbije.

I pored toga ovi , zbog cijih naredbi radis to sto radis, i dalje ti ne daju nagradu koju ti vec 8 godina obecavaju.

Zar to nije ponizavajuce? Ti slusas i ispunajvas njihove naloge a oni - nista?

Ako ti misliš da će ti se Kosovo vratiti kada vidi kako lepo teraš inat i nećeš ni sa kim da pričaš,samo napred.. Zaključaj se u stan zajedno sa svojom porodicom i da niste izvirili napolje dok se ne uspostavi suverenitet i teritorijalni integritet!
 
Ne mogu da verujem da se sve u ovoj zemlji vrti oko tih prokletih viza.
Došlo mi je da plačem od smeha kad sam gledao anketu sa ulica Srbije posle predsedničkih izbora.
Gomila urbanih klošara u poderanim patikama i izlizanim farmerkama (ne zbog mode, nego zbog besparice) je izjavilo da su glasali za Tadića zbog šengena.
Pitam ja vas, evo sad da ukinu vize koliko vas bi moglo igde da ode? Pa nemate para ni da platite slike za pasoš, a vi bi putovali.

Moja prijateljica ima srpski pasoš i non-stop putuje po EU. Jel* znate zašto? Ima 1.000 evra platu. Ni jedna je ambasada do sada nije odbila.

Yebale vas vize!
 
Ni meni nije jasno zašto pravite problem oko viza. Jasno je da vize za šengen zonu neće biti ukinute u skoroj budućnosti, ali lepo čovek reče i to će se desiti pre nego što radikali vrate Kosovo.

zasto onda demokrate lazu svoje birace?

Počeli razgovori sa EU o ukidanju viza
Sreda, 30. januar 2008. 20:56

Potpredsednik Vlade Srbije Božidar Đelić i potpredsednik Evropske komisije Franko Fratini otvorili su u Beogradu razgovore o ukidanju viza građanima Srbije koji putuju u zemlje Evropske unije.

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=85240
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top