EVO JEDNE PRICE KOJU MORATE PROCITATI 1. DEO

gillence

Obećava
Poruka
89
Sve je pocelo negde pocetkom augusta 2007. kada sam bio kod svoje snaje i zapazio u svom imeniku broj telefona od jedne Maje necu vam detaljisati otkud njen broj kod mene ali sam odlucio da je iscimam preko poruke i ostvarim kontakt sa njom tu odluku sam doneo tako sto sam iz prethodne njene price cuo veoma zadovoljavajucih stvari o njoj koje su me privukle i ispunjavale moje kriterijume koje bi jedna normalna devojka trebalo da ima (opisacu vam i to u daljem tekstu ove price) i tako sam joj poslao poruku sledece sadrzine “cao kume danas me je devojka ostavila pa sam ocajan ajde dodji do mene da ti se malo jadam “znajuci da ce da nasedne na tu poruku posto je emotivno i divno stvorenje proslo je pola dana i ja sam cekao odgovor i EVO GA odgovor je stigao sledece sadrzine “decko pogresio si broj ali i meni mozes da se jadas ni meni ne cveta sunce ljubavi za pocetak ja sam Maja :) “i tu je pocela nasa konverzacija ja sam se njoj lazno predstavio i rekao da se zovem Marko umesto Igor i da sam rodjen 1986. god a ne 1987. god iz razloga kojeg vam necu detaljisati sada inace ona je bila 1985. godiste u pocetku smo pricali o meni i mojoj predhodnoj vezi koju sam naveo u SMS-u a koje nije ni bilo posle 3-4 dana dopisivanja sam se osecao predivno razvili smo pricu i zagotivili jedno drugo i imali veoma slicne vrline mane i interese Maja je inace iz jednog sela koje se zove Crna Bara a koje je blizu Sabca a ja sam gradski momak iz Beograda tacnije sa Zvezdare Maja je studirala ekonomiju u Kragujevcu a posto je to bio August ona je bila kod svoje kuce u Crnoj Bari zbog fakultetskih raspusta sve je islo savrseno svojim tokom dopisivali bi smo se ceo dan i noc secam se negde islo je ido 150 SMS poruka dnevno i do 50 tokom noci WOW kako sam tada brzo kucao poruke a telefon je samo vristao dok je bio na punjacu non-stop par puta smo se i culi rekla mi je da imam predivan glas sto me je na trenutak celog stopilo sa podom :) dosao je i trenutak kada smo razmenili slike preko e-mail-a tada sam bio toliko uzbudjen da sam ceo dan cekao odgovor od nje dali joj se svidjam ili ne i EVO SMS-a “WOW pa ti si stvarno sladak i imas iskrenu facu i..... ma bre ti mi se MNOGO svidjas “ ............... HUH ostao sam bez daha ljudi moji sve je bilo tako savrseno ma samo da se vidimo i to je to dopisivali smo se svaki dan i blizio se Septembar a ona je trebala da ide za Kragujevac da iznajmi stan sa sestrom iz pozarevca i jos jednom drugaricom a i ja sam u skorije vreme trebao da odem za taj Kragujevac da bi se videli i eto ga Septembar ona seda na bus i odlazi u Kragujevac sve je i dalje teklo svojim tokom dopisivanje i ostalo sve dok mi nije stigo SMS sledece sadrzine ”znas sta nije da ti ne verujem ali mi je sestra rekla da moram da budem malo tvrdja prema muskarcima iako sam do sad imala samo jednu vezu “ ovu poruku sam procitao preko 100 puta i shvatio da se njena sestra mesa u nase odnose misleci da sam ja kako bi to oni nazvali beogradski dzukac i napaljenko nakon nekih sat vremena sam je pozvao i popricao sa njom i rekla mi je da joj je sad lakse kada mi je cula glas i da joj delujem jako uverljivo preko telefona i sve se vratilo u normalu „hvala bogu“ i tako smo nastavili sa dopisivanjem ali sam provalio da od kako je otisla sa sestrom u Kragujevac da se malo promenila sto je pokusavala vesto od mene da sakrije ali nije uspevala cak ni preko telefona i tako se blizio 17. Septembar datum kada sam odlucio da odem u Kragujevac i da se vec jednom vidimo i dosao je konacno i taj dan probudio sam se rano ujutru spremio i krenuo ka autobuskoj stanici autobus sam imao u 8:00 ujutru a trebao sam da budem u Kragujevcu nesto malo pre 10:00 usao sam u autobus i nestrpljivo i prepun treme cekao da krene i evo ga krecemo za KG zatvareju se vrata i vozac polako napusta peron moje sudbine i
krece ka autoputu Beograd-Nis kako je prelazio kilometar po kilometar meni je tenzija sve vise i vise rasla ali sam to kao i uvek pobednicki podnosio jel sam psihicki veoma stabilna osoba i jaka i evo je Batocina malo mesto na 20 km od Kragujevca tu smo napravili malu pauzu od 5 minuta i nastavili punom parom ka Kragujevcu vozac je tako brzo vozio da sam od jednom ugledao tablu sa natpisom -Grad KRAGUJEVAC Dobrodosli- u jednom trenutku sam poceo da gutam knedle jednu za drugom nekih 20 komada ali sam se ubrzo stabilizovao i EEEEVVVVVOOOOO JEEEEE Autobuska Stanica KRAGUJEVAC STIGO SAM polako se otvaraju vrata od autobusa i ja izlazim i i i i ..... eno je Maja ceka me sa sestrom tom njenom cuvenom zastitnicom prilazimo jedno drugome i konacno se uzivo upoznajemo WOW kakv je osecaj bio pojubiti to stvorenje puno nevinosti i iskrene ljubavi ali samo u obraz za sad :) i krenuli smo polako u obilazak Kragujevca kako smo se i dogovorili par dana ranije njena sestra se odvojila od nas i mi smo krenuli ka nekom jezeru koje je bilo u blizini autobuske stanice dok smo hodali ka tom jezeru samo smo se gledali na kvarno i smeskali stigli smo do tog jezera i seli na neku klupu ja sam joj tu priznao kako se stvarno zovem i koje sam godiste sto je ona za moje prepascenje odlicno prihvatila i pitala me zasto sam to uradio kao razlog sam naveo sve to sto sam joj slao sliku na mail i sms pa kao navodno nisam imao poverenja i tako dalje i na tome e i zavrsilo poverovala mi je i nastavili smo sa setnjom i sve je i dalje teklo savrseno cemu sam se i ja sam cudio ali opet vam kazem to sam u sebi veoma vesto skrivao krenuli smo ka cuvenom parku Sumarice i u putu ka tamo smo pricali o svemu i svacemu i kao i pre na kvarno se gledali i smeskali i to vesto opet skrivali kako smo se blizili Sumaricama ja sam krojio plan u glavi kako da je smuvam i malo opustim posto sam primetio da je bila malo napeta i kada smo stigli konacno u Sumarice zatrazio sam da sednemo i seli smo na jednu klupicu i poceli da pricamo na moj zahtev o nama dvoma sta gde i kako cemo i odjednom je iz mojih usta izletelo to pa hajde da se smuvamo ljudi kada sam to izgovorio u mojoj glavi je nastao haos izmedju pakla i raja proslo se nekoliko sekundi i ona je rekla AJDE-JAO BOZE KAMEN MI JE PAO SA SRCA kako je to samo slatko izgovorila kada je to rekla samo je pocela da se smeska tu sam joj prisao i poljubio je toliko sam je ljubio da nije mogla da dise :) i eto mene u raju kako mi je bilo samo lepo zaboravio sam gde mi je kuca ma bre nije me zanimalo nista nisam znao na kojoj je strani Beograd a kamoli bilo sta drugo UH da se vratim dogadjaju posedeli smo malo na toj klupici i krenuli ka nekom kaficu na jezeru i plazi u Sumaricama dok smo hodali gutali smo jedno drugo pogledima i stigli smo na tu plazu i zauzeli jednu klupicu u hladu na njoj smo sedeli nekih 5 sati i ljubili se pricali i mazili dok smo gledali kako voda zubori odvojeni od sveta u mom takozvanom RAJU pricali smo puno o nama i naoj buducnosti jel smo i ona i ja veliki sanjari i sve tako dok nije doao trenutak da je krenem jel sam imao vec overenu povratnu kartu u 18:00 casova da se vratim za Beograd krenuli smo ka autobuskoj stanici oboje pomalo tuzni sto se rastajemo seli smo u taxi i krenuli ka stanici u taxiju smo samo cutali dok bih ja razmenio neku rec sa vozacem o kolima posto sam inace autofan polako smo se priblizavali stanici ja sam bio pun sebe ipak sam ostvario jedan veliki uspeh i evo je konacno stanica ej ljudi taksi me je kostao svega 85 din. od Sumarica do autobuske stanice to je kao kada biste se u beogradu vozili od hajata do Zvezdare sto bi vas ovde kostalo preko 300 din izlazimo iz taxija i priblizavamo se peronu i mom autobusu koji je za razliku od onog kojim sam dosao bio veoma luksuzan tu smo se rastali i ja sam usao u autobus i neznam zasto ali sam veoma nestrpljivo cekao da krene za Beograd i to se i desilo krenuo sam i kroz manje od 2 sata sam bio u Beogradu kada sam stigao
OVO JE PRVI DEO IMA JOS JEDAN U SLEDECEM POSTU
 
OVO JE 2. DEO
kuci bio sam veoma umoran i odma sam legao pustio sam maji neku poruku i zaspao budim se sutra dan datum je 18.Septembar 2007. probudio sam se negde oko 9:30 umio sam se i krenuo ka kuhinji da popijem casu vode dok sam ispijao vodu stigle su mi 3 SMS poruke za redom od Maje sve 3 u kojima je pisalo od prilike koliko se secam sledece „dragi igore juce mi je sa tobom bilo jako lepo ja nisam spavala celu noc sedela sam na krevetu i plakala dok sam donosila odluku da stvarno ne mogu da budem sa tobom ja jos uvek nisam spremna da imam decka ti si stvarno divna osoba i ne zelim da te povredim zato ti pruzam ruku prijateljstva molim te oprosti mi imas puno pravo da me mrzis do kraja zivota i slicno „ momentalno sam spustio casu i dobro se zagrcnuo i zamalo udavio posto mi je fiksni bio iskljucen a na mobilnom nisam imao kredita odmah sam otisao kod svog bratanca Nemanje da bih je od njega zvao i popricao sa njom onako ocajan se obuvam i krecem ka autobuskoj stanici 309-tke kod mene na Cvetku i krecem ka malom mokrom lugu sav izbezumljen stojim u autobusu dok me ljudi gledaju kako lupam nogom od pod autobusa od nervoze i evo konacno posle 2 najduze stanice u mom zivotu stigao sam do malog mokrog luga i dosao kod Nemanje kada sam usao kod njega pitao me je sta ti je sta si tako izvitoperen :) ja sam mu rekao sta se desilo i da sam dosao do njega da pozovem Maju a njega sam poslao po pivo od 2 L okrenuo sam Maju sa njegovog fiksnog i poceli smo da pricamo ja sam je samo pitao zasto,zasto i zasto dok mi je ona kroz plac samo govorila ne mogu,ne mogu,ne mogu i ne mogu ja sam joj rekao da se 100% umesala njena sestra kao i do sad i sve sjebala dok je ona to negirala i ubedjivala me u drugo a ja nisam ni malo naivan i ne moze neko tek tako da me laze pricali smo nekih 15 minuta i posto nije vise imalo svrhe ja sam prekinuo vezu i popio ono pivo u roku od 10 minuta i otisao do prodavnice po drugo kada sam popio i to drugo pozvao sam mog druga Dekija i otisao do njega kod njega me je kao i uvek docekala njegova dobra domaca sljivovica verovali ili ne popio sam pola litre rakije i tako odvaljen od alkohola sam krenuo ka kuci i uz put kupio jos 2 L piva dosao sam kuci i odma otisao kod brata od tetke i poceo da pijem to pivo posle nekih pola sata sam izasao sa mojim najboljim drugom pecom i kod jednog naseg druga smo nastavili da pijemo zajedno u nedogled toliko sam bio pijan da sam jedva stajao na nogama i negde oko 3 ujutru sam krenuo kuci ja se stvarno ne secam kako sam dosao do kuce ali kada sam usao u kucu majka me je pitala sine a sto si se toliko napio pa ti jedva stojis na to sam joj samo odgovorio ma pusti me bre sad nije ni bitno i otisao da spavam da sad ne duzim pio sam nrednih 20 dana i evo danas je 15.mart 2008. i dalje popijem cesto to me stvarno opusta i dalje mislim na maju i imam u planu da odem za Kragujevac posto je ona promenila broj ali mi je sva sreca pokazala gde zivi tako da mi nije problem da je nadjem za ovih 6 meseci sam smrsao nekih 15 kila i dosta se psihicki promenio jos uvek se nadam da ce se nesto desiti kada je budem video ako i tada ne bude htela da budemo zajedno onda cu stvarno odustati o nje nadam se da vam se ova prica svidela i da ce neko od vas izvuci iz nje neku pouku a ja bih to stvarno voleo puno vas pozdravljam sve vas koji je procitate i sta da vam kazem volite se i budite srecni POZZ
 

Back
Top