Latinoamericke telenovele......

Nije valjda da se neko odvazio da postavi vec antologijsko tabu pitanje?!
Naravno da 'niko' ne gleda. Kao sto niko nikada nije gledao 'Dinastiju', iako su nam gradske ulice u terminu njenog prikazivanja vise licile na Dodge City (kadar - vetar nosi list novina niz pustu ulicu)...Uostalom, ovo je zemlja gde niko ne podleze psihologijii mase, potrosacko-malogradjanskom ukusu i svi su, dakako, iznad psiho-cake poznate kao 'hleba i igara'...Ma haj'te, poneka domacica izmedju zaprske i otpusavanja sudopere 'prizna' da 'baci pogled' na latino-herz-production - naravno, iskljucivo pejzaza i muzike radi. Nakon duze apstinencije moguce je iscediti priznanje i pokojoj intelektualki, u smislu 'odgledam i pustim vodu' iliti 'flash-nem mozak'.
Dajte, ljudi, uozbiljite se...Niko to ne gleda...
Istina je, bojim se, 'neznatno' drugacija:
1. Nase mame, bake i komsinice odavno hablaju espanol na nivou visi konverzacijski - Kolarac.
2. U nasim kucama se ne pije kafa, vec kafesito ili kafezinja (u zavisnosti od preferencija - latino ili brazilske).
3. Moj brat ne propusta nijednu epizodu na Pinku od 17h, pod izgovorom da ga mrzi da dohvati daljinski (?!).
4. Prodaja ljubica, iliti sundaca (herz romani nekada 'gutani' po trafikama) drasticno je pala pojavom Rose i njenih naslednica.

P.S: Ja, naravno, ne gledam.
P.S 2: Svi zainteresovani za sadrzaj narednih epizoda ili informacije o glavnim likovima neka se slobodno jave.
Hvala
 
Fiorella:
Znam i ja da su serije prava glupost,ali svako ko je gledao bar jednu zna sta znaci "zaraziti se" serijom.

Slatka moja, saosecam duboko i u cilju podizanja morala ostalim 'ovisnicima' toplo preporucujem logovanje na neki od Foruma (Foro) telenovela - ima ih vise no sto bi prosecan Srbin poverovao nakon 4 rakije i to o svim mogucim telenovelama i 'glumcima'. Mislila sam da ovo nikada necu izgovoriti, ali - mi smo zdrava nacija u odnosu na zrtve teleprodukcije tamo. Neverovatno je interesovanje koje tamo vlada za sve sto se snima, kao i ozbiljnost kojom se tretiraju 'umetnicka' dela i 'gluma'. Cak sta vise dapace. Preporucijem! :arrow:
 

Back
Top