Momci,kako vas osvojiti?

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Da li je bolji tipican prijteljski nastup ili je potrebno da napadno,stavljajuci neverovatne kolicine sminke na lice i oblaceci minici da bi priivukli vasu paznju?Ps.I da mi kazete da je drug i pristup bolji,ne bih ga upotrebila-nema potrebe da objasnjavam zasto.Cekam odgovore.......mada znam da bi vecina mogla da glasa za drugu varijantu...
 
milicaanchy:
Da li je bolji tipican prijteljski nastup ili je potrebno da napadno,stavljajuci neverovatne kolicine sminke na lice i oblaceci minici da bi priivukli vasu paznju?Ps.I da mi kazete da je drug i pristup bolji,ne bih ga upotrebila-nema potrebe da objasnjavam zasto.Cekam odgovore.......mada znam da bi vecina mogla da glasa za drugu varijantu...
maco, pa nisi ti kriva sto imas krive noge! nekako kvrgave...cudo neko...mislim, mozda se to i nekom svidi... :x
 
Budi ono sto jesi, to je vise nego dovoljno, i sto manje sminke, znaci ono prirodno sto je vise moguce. Jednostavno ako se nekom svidis kao ono sto jesi onda sve menja stvari, a sad foliranja, i ne znam neka shatro gistro nabacivnja u fazonu da si fufica, moz da navatas lika samo koliko ces da ga zadrzis to je pitanje.
 
milicaanchy:
Da li je bolji tipican prijteljski nastup ili je potrebno da napadno,stavljajuci neverovatne kolicine sminke na lice i oblaceci minici da bi priivukli vasu paznju?Ps.I da mi kazete da je drug i pristup bolji,ne bih ga upotrebila-nema potrebe da objasnjavam zasto.Cekam odgovore.......mada znam da bi vecina mogla da glasa za drugu varijantu...

Sto se mene tice prvo. Mrzim kad neka stavi 3 kg sminke na lice i izigrava nesto. Volim prirodne devojke.
 
milicaanchy:
Da li je bolji tipican prijteljski nastup ili je potrebno da napadno,stavljajuci neverovatne kolicine sminke na lice i oblaceci minici da bi priivukli vasu paznju?Ps.I da mi kazete da je drug i pristup bolji,ne bih ga upotrebila-nema potrebe da objasnjavam zasto.Cekam odgovore.......mada znam da bi vecina mogla da glasa za drugu varijantu...

Sve zavisi od jedne osobe do druge....
Tako da ovde sigurno neces naci pravi odgovor na pitanje.
Neko voli ovo, neko ono :?

Kad nadjes srodnu dusu ostaces s njom do kraja zivota.

Dakle budi svoj, sledi svoje instikte...
 
mario80:
milicaanchy:
Da li je bolji tipican prijteljski nastup ili je potrebno da napadno,stavljajuci neverovatne kolicine sminke na lice i oblaceci minici da bi priivukli vasu paznju?Ps.I da mi kazete da je drug i pristup bolji,ne bih ga upotrebila-nema potrebe da objasnjavam zasto.Cekam odgovore.......mada znam da bi vecina mogla da glasa za drugu varijantu...
maco, pa nisi ti kriva sto imas krive noge! nekako kvrgave...cudo neko...mislim, mozda se to i nekom svidi... :x
Ima li foruma gde se ti ne pojavljujes?
 
milicaanchy:
mario80:
milicaanchy:
Da li je bolji tipican prijteljski nastup ili je potrebno da napadno,stavljajuci neverovatne kolicine sminke na lice i oblaceci minici da bi priivukli vasu paznju?Ps.I da mi kazete da je drug i pristup bolji,ne bih ga upotrebila-nema potrebe da objasnjavam zasto.Cekam odgovore.......mada znam da bi vecina mogla da glasa za drugu varijantu...
maco, pa nisi ti kriva sto imas krive noge! nekako kvrgave...cudo neko...mislim, mozda se to i nekom svidi... :x
Ima li foruma gde se ti ne pojavljujes?
DA! u tvojim gacicama... 8)
 
milicaanchy:
Da li je bolji tipican prijteljski nastup ili je potrebno da napadno,stavljajuci neverovatne kolicine sminke na lice i oblaceci minici da bi priivukli vasu paznju?Ps.I da mi kazete da je drug i pristup bolji,ne bih ga upotrebila-nema potrebe da objasnjavam zasto.Cekam odgovore.......mada znam da bi vecina mogla da glasa za drugu varijantu...
ma uvek je bolje onako- prijateljski... a za sminku si suvise mala, a i da nisi- ne bih ti preporucio :roll:
 
mnogo shminke = FUJ
mrzim ribe koje imaju 2 lica,pogotovu one koje se shminkaju za shkolu ko da idu na pos'o ispod plavog mosta ili na shtajgu. Neshto najgore je kad preteraju sa onim sjajem za usne koji inache ne volim,pa onda izgledaju ko najgore ciganke.
u svakom sluchaju sa shminkom shto manje i shto diskretnije...
a nastup...shta znam.Vishe volim normalne devojke nego neke napadne fuxetine...
 
Ja ne volim sminku, a niti je vole muskarci uopsteno. To je ono sto 99% muskaraca kaze za devojke koje stavljaju sminku. Mnogi muskarci uopste ne vole ni karmin, vec vole najprirodniju boju usana, bez sjaja i icega. Naravno usne moraju biti negovane. Niko ne voli ispucale usne.
Isto je po pitanju minica jer devojke koje su oskudno obucene kao Tarzanova zena, se tretiraju kao "lake" dame i prema njima niko nema dobro misljenje. Sigurno da ce nasminkana i oskudno obucena (cesto se tako oblace da je pitanje da li su uopste obucene) devojka pre privuci paznju muskarcu nego neka normalno i pristojno odevena iste lepote. Samo, tako vidjena devojka tesko skida ljagu sa sebe pod nazivom "laka riba". Pa devojke, kako bi tretirali muskarce koji idu u slim boksericama ulicom sa tesnom majcicom da im se ocrtava svaki misic. Znam da bi uzivale, ali da li bi takvog momka odveli kuci svojoj mami i tati?
a?

:wink: :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
Courtney:
Zasto osvajati momke? To je valjda njihov posao :idea:

a moze i tako 8)
Znam da moze 8) Ne,ozbiljno,tako je...bar bilo kod mene :roll: Dok nisam digla ruke od svega nije me htelo...a sad :shock: Da,ne smaram,ako ova devojcica vec hoce nekoga da osvaja neka bude prirodna,neka bude uvek vesela,neka se smeska,neka bude fina prema svima,neka zraci,neka se sminka malo ili nimalo,neka bude sama sebi lepa...dolazi prolece,i takvo raspolozenje nikako ne moze da bude pogresno...treba se samo zaljubiti... :)
 
Pa lepo je ako devojka stavi malo sminke na sebe ako joj pristaje sminka..neke devojke su lepse ako su prirodne a neke lepo izgledaju i kada se doteraju malo je li ono malo stave sminke mozda malo sjaja za usne nista napadno ali da lepo izgleda...Devojke koje stave 2 kile sminke na facu ..ufff..em sto to ne valja za kozu em sto to izgleda odvratno..ono..ribe koje nose minice i imaju dve kile sminke su meni odvratne...ribe koje nose minice i imaju normalno sminke su privlacne ali ako su previse napadno obucene svi ce dobiti utisak da je ona FUFA!Nista vise....najbolje je kada je devojka prirodna ali naravno da ima negovano lice i usne i da se sasvim prikladno oblaci..naravno moze onako malo izazovno ali bez preterivanja...
 

Back
Top